İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar fantazi iç giyim ve cinsellik ilişkisi

dolacak bişeey yoktu ki
evet erkekler seksi çamaşırdan hoşlanır
bunu 80 yaşındaki nenem de biliyor
hatta dedem de iş olsaydı hala daha giyerdi:KK1:

ben bilmiyorudm öğrendim paylaştım hata mı ettim.bu kadar üstüme gelinmesi neden

Her kızın yakın bir kız arkadaşı vardır her şeyini konuşabildiği, kapalılık sıkıntı değil. Benimde en yakın arkadaşım kapalı ve ailesi çok tutucu ama biraraya geldiğimizde tabi ki bu konular açılıyor kimse annesine jartiyerle ilgili sorular sormaz zaten

konu sahıbı sana söyleyebılecegım en faydalı şey, nette derın bır araştırma yapman
bütün sorularının cevabını bulacaksın, fazlasıyla :KK34:

yani bunu bilmeyecek ne var konu açılmış birde tabi ki erkekler hoşlanır böyle şeylerden..
daha faydalı konular açılıp da tartışılsa ne güzel olur mesela ha :)

ya kızlar cıdden bısı sorcam ben evlı degılım o yuzden pek bılemıyorum jartıyer fln tmm da arkadasın paylastıgı resımdekı gıbı gecelıklerde gıyılıyomu cok acık degılmı yaa her erkek bole seylerı beklerse ben nası evlenıcem:18:

ya kızlar cıdden bısı sorcam ben evlı degılım o yuzden pek bılemıyorum jartıyer fln tmm da arkadasın paylastıgı resımdekı gıbı gecelıklerde gıyılıyomu cok acık degılmı yaa her erkek bole seylerı beklerse ben nası evlenıcem:18:

yok canım ya beklemez heralde, yada sürekli olarak ne bilem özel gün falan o ayrı tabi :KK1:
yani kadına kalmış bence hem daha abartısız güzelleri de var..bende evli değilim bu arada umarım böyle şeylere gerek kalmaz :KK1:

ya ınsallah cunku ben bole seylerı asla gıyemem gercı evlenenın ar damarı catlar derler ama:KK1:
bıde kızlar benım eskı sevgılımle avmde dolasıyoduk ıc camasırlarını gorduk cok abartılı seyler degıldı ama tanga fln vardı bende sordum sen ne dusunuyosun bu konuda dıye o da bana hıc guzel degıller ben esımden asla bole seyler ıstemem karsımdakının karım ve cocuklarımın annesı oldugunu aklımdan cıkarmam demıstı.artık bılemıyorum benımı kafalamaya calısmıstı yoksa cıdden boyle mı dusunuyodu:KK9:

hepsi istemez belki ama olsa da hayır demezler :)

ya ınsallah cunku ben bole seylerı asla gıyemem gercı evlenenın ar damarı catlar derler ama:KK1:
bıde kızlar benım eskı sevgılımle avmde dolasıyoduk ıc camasırlarını gorduk cok abartılı seyler degıldı ama tanga fln vardı bende sordum sen ne dusunuyosun bu konuda dıye o da bana hıc guzel degıller ben esımden asla bole seyler ıstemem karsımdakının karım ve cocuklarımın annesı oldugunu aklımdan cıkarmam demıstı.artık bılemıyorum benımı kafalamaya calısmıstı yoksa cıdden boyle mı dusunuyodu:KK9:

yani öyle düşünebilir gerçektende :KK1: bende katılıyorum sana bende giyemem heralde..benimde erkek arkadaşım var bizde aynı sizin gibi vitrinde görmüştük benim için giyersin yani ne var demişti gülerek..erkeklere güven olmuyor baksana farklı farklılar :KK1:

evt yaaa sagları solları bellı olmuo:KK50:
yanı ben suan bekarım ama yınede ıc camasırıma dıkkat ederım ozellıkle sutyen konusunda takıntım var en suslulerını gıyerım ama ne bılım bolesı de bana fazla geldı bence bole beyaz yumusak kumaslı gecelıkler daha guzel sade zarıf olanları yanı.Ama arkadaslarımdan ogrendıgıme gore burcuna gore degısıomus vallah bıldıklerımı soluorm terazı ve yengec zarıf ve sade seylerı sever boga ıcın mumkun oldugunca ustunuzde bısı olmasın:KK1: akrepte bole arkadasın paylastıgı gıbı seylerı sevıo malesef:2:senın erkek arkadsının burcu ne cnm

evt yaaa sagları solları bellı olmuo:KK50:
yanı ben suan bekarım ama yınede ıc camasırıma dıkkat ederım ozellıkle sutyen konusunda takıntım var en suslulerını gıyerım ama ne bılım bolesı de bana fazla geldı bence bole beyaz yumusak kumaslı gecelıkler daha guzel sade zarıf olanları yanı.Ama arkadaslarımdan ogrendıgıme gore burcuna gore degısıomus vallah bıldıklerımı soluorm terazı ve yengec zarıf ve sade seylerı sever boga ıcın mumkun oldugunca ustunuzde bısı olmasın:KK1: akrepte bole arkadasın paylastıgı gıbı seylerı sevıo malesef:2:senın erkek arkadsının burcu ne cnm

aynen valla bende senin gibiyim sütyen konusunda..hiç yoktan iyidir buda :)
benimde erkek arkadaşımında burcu balık..nasılmış balık bilgin var mıı :KK1:

X