Lazer Epilasyon yüz bölgesine lazer

Eda 34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
117
78
selam kızlar ben yüzüme lazer yaptırmak istiyorum.diodenin yüz için en iyisi olduğunu duydum ama benim korkum lazerden önce jiletle yüzümü alcak olmaları bunun için başka bir çözüm yolu var mı?

Benim gittiğim yerde yüzümü jiletle almıyorlar, çok iyi araştırma yapmanız lazım. Yaklaşık 6 seans gittim normalde kaş gibi kalın çıkan tüyler şimdi ayva tüyü...

Hala da devam ediyorum, umarım siz de kurtulursunuz bir an önce...

dün diode ile aldırdım yüzümü bıyıklar zaten uzamıştı dökülmedi diode olnca.10güne dökülürmüş ama şimdi alsam ne olur ki bıyıklym resmen 10gn daha böle kalamam.ney yapayım yahuu akıl verin kızlaar:KK43::KK43::KK43:

dün diode ile aldırdım yüzümü bıyıklar zaten uzamıştı dökülmedi diode olnca.10güne dökülürmüş ama şimdi alsam ne olur ki bıyıklym resmen 10gn daha böle kalamam.ney yapayım yahuu akıl verin kızlaar:KK43::KK43::KK43:

sakın kendin alma. kendi kendine dökülmesini bekle. bende yeni dudak üstüne yaptırdım. o şekilde beklemek çok kötü anlayabiliyorum seni. makas veya tırnak makası ile kesiyordum ben uzayanları. ağda, ip, cımbız kullanmak yasak jiletle kesebilirsin. 1 hafta sıkıntısını çektim. ama sonra döküldü. şimdi tek tük kaldı 1-2 güne onlarda gider. kendin alırsan tekrar lazerin bi anlamı kalmaz.

selam arkadaşlar!
ben yüz ve koltuk altıma lazer epilasyonu yaptırıyorum.2010 da başladım yaptırmaya hala devam ediyorum.yüzümde bi değişme olmadı.ama koltuk altımda tek tük kaldı.
neden diye sorduğumda yüz seansının uzun sürdüğünü söylediler.3 seneyi bile bulabilirmiş ve kişiye görede değişirmiş bu.ilk on seansı ücretli sonraki seanslardan para
almıyorlar.benimkinide jiletle kazıyıp yapıyorlar.

bende yüzüme yaptırıyorum diodla ve jiletle alıyolar ama gayet memnunum 8 seans oldu 1.5 ayda falan çıkıyo ve baya seyrelme oldu çıkanlarda tüy gibi elimi sürüyorum yüzüme elime gelmiyolar inş biterde kurtuluruz :KK14:

ben de bugün çenealtı için lazere başladım.
çenemde 30-40 kök kadar siyah kalın kıl var.
seansa gitmeden 2 hafta kadar bu kılları makasla kesip fondoten ile kapatmaya çalışarak bekledim. bana jiletle almamı kesinlikle önermediler. bundan sonra da çıkanları makasla kısaltmamı, kökten bir işlem yapmadan beklememi istediler.

seans 2-3 dakika gibi kısa sürede bitti, kıllar yandığı için çoğu kayboldu, bazılarının siyah kökleri nokta şeklinde kaldı. 2-3 günde bunların da döküleceğini söylediler. tahriş, kabuklanma olmasın diye bepanthene plus krem sürüp bu bölgeyi 2-3 gün nemli tutmamı istediler.

lazer için kullanılan alet alexandrite, yer caddebostanda, seans ücreti 25tl. ikinci randevum 1 ay sonra. gelişmeleri bildireceğim...

kızlar bende yüzümü alexd. ile lazer yaptırıyorum. çenemde ve bıyığımda simsiyah çıkardı şimdi doğru düzgün çıkmıyo bile. yanaklarımda da çok azaldı. en geç biten zatn yüz bölgesi ayva tüyleri çok olduğu için. 10 seans oldu ama gayet memnunum.

şunu eklemek isterim. ben yüzüme hiç jilet vurmuyorum. zaten gittiğim yerdeki uzmanlar asla vurulmaz dediler. bende uzun zamandır gitmeme rağmen hiç vurmadm.

kızlar bende yüzümü alexd. ile lazer yaptırıyorum. çenemde ve bıyığımda simsiyah çıkardı şimdi doğru düzgün çıkmıyo bile. yanaklarımda da çok azaldı. en geç biten zatn yüz bölgesi ayva tüyleri çok olduğu için. 10 seans oldu ama gayet memnunum.

Bende yüzüme yaptırıyorum alex burda çoğu kişi yüze yaptırmayın falan diyodu ben 3.seansıma geçen cumartesi gittim çene altımda simsiyah çıkıyodu onların çoğu bitti sadece bıyıktıkiler ve çene bölgesindekiler var ama hepsi çıkmıyor. sen 10 seansıda alex mi yaptırdın acabA? alex candela mı ne yazıyodu makine üstünde

Benim gittiğim yerde yüzümü jiletle almıyorlar, çok iyi araştırma yapmanız lazım. Yaklaşık 6 seans gittim normalde kaş gibi kalın çıkan tüyler şimdi ayva tüyü...

Hala da devam ediyorum, umarım siz de kurtulursunuz bir an önce...

hangi makinayla yaptırıyorsun lazeri
off kafam o kadar karışık ki var ya iğneli mi yaptırsam lazer mi allak bullak oldum ayva tüyüne dönüyor mu hakikaten?

buraya da kimse yazmıyor sanırım aylar önce yazmışım en son ben :KK1:
ben bir ay kadar önce lazere gittim yüzüm için ve ilk seansım bakalım faydalı olucak mı olursa burda gelip yazıcam isteyenlere de bilgi olur hem
bu arada benim yüzüme jilet uygulamadılar sadece yaktılar o kadar

ben 7 seanstır alexe gidiyorum tüm yüz her ay düzenli çıkıyor tüyler bende bi azalma yok şimdilik ama uzun zaman alacağı kesin

yüz bölgesi çok riskli yalıs bi uygulama bölgenin yanması ve kalıcı hasar demek

herkese fas'tan selam kızlar ben nadire forumda yeniyim konuyla ilgili tecrübermi sizlerle paylaşmak istedim.Yaklaşık 10 seans IPL lazeri denememe rağmen sonuç alamadım casablancada fransızların işlettiği bir merkezdeki bayan bu tür kılların çok inatçı oldugunu ve kök güçlendirmeden sonunun gelmeyeceğini söyleyince bir deneme yaptım daha kötüsü olamazdı zaten önce 3 er gün arayla yüzümdeki kılları jiletle traş ettim bunun sonucunda tüyler iyice kalınlaştı ve lazere uygun hale geldi daha sonra alexandrite lazer ile yapılan 2 seans sonucunda tüm kıllar 10 gün sonra döküldü ve yüzüm istediğim sonucu verdi yalnız unutmayın kesinlikle cımbız ve ağda gibi uygulamaları yapmayın aksi takdirde kılların döndü zinciri bozuluyormuş bu nedenler daha fazla seasn gerektiriyormuş. bu tip lazer sadece beyaz ten ve siyah kıllarda daha etkiliymiş yardımcı olabildiysem ne mutlu iğneli epilasyon olayı gerçekten bir facia dayanabilene aşk olsun...:KK43::KK43::KK43:

merhaba kızlar. çenemde çıkan bi kaç tüyü iple vakti zamanında iple aldım o yetmedi tüy azaltıcı karınca kremleri sürdüm ama ne yazıkki o krem tüyleri besledi. elimi çeneme sürdüğümde elimde batan tüylerim vardı. erkek arkadaşım bile fark ediyodu :KK43: annemde de vardı bu tüylerden o önceden iğneli epilasyona gitti iğnelide sadece belli tüyler alınıyor ama annem bi yararını görmedi çenesi delik delik oluyodu işlemden sonra (sivilce gibi kabarık) sonra bizde anneme alexadrite yaptırdık. inanamadık ilk seanstan sonra annem kontrole bile gitmeyi gerek duymadı 2 ay sonra ikinci seansa gitti ancak aradan 2 ay geçmesine rağmen sadece 4 tane ince tüyü kalmıştı yüzünde. annemin 2.seansına bende gittim bende aldırdım. o ilk gece uyuyamadım kabuslar gördüm ilk defa yüzüme böyle bir şey yaptırıyordum :KK43: normalde iple almış olsaydım ertesi güne yeniden çıkacaktı bugün 3.gün inşallah iyi sonuç alırım

Kızlar bu arada 3. seansı yaptırdım ve çok seyreldi ve çok inceldiler. Elimi sürdüğümde hiç anlamıyorum bile ama tabiki aynayı tutup baktığımda görüyorum

merhabaa bende yüz bölgesiyle ilgili deneyimimi paylaşmak istedim sanırım benim kadar uzun giden yok :KK50: ben bu sene dördüncü seneme giriyorum ilk iki sene hiç fark olmadı hatta arttı diyebilirm yüzümde lekeler kaldı jiletten dolayı ama şimdi hepsi geçti, yüzümde çok ince tüy olarak yine çıkıyo ama 2 ay da bir falan gidiyorum onun dışında rahatsız olduklarımı bıyık bölgesini ince bi makasla kesiyorum bu arada bıyıkta hiç dökülme olmuyo sadece çok inceldi ve bu kadar uzun sürmesinin sebebi alexandra olabilr :44: bu sene dioda başladım ve o zamn faydasını görmeye başladım diyebilirm ama şimdiki aklım olsa asla yaptırmazdım :KK45:

merhabaa bende yüz bölgesiyle ilgili deneyimimi paylaşmak istedim sanırım benim kadar uzun giden yok :KK50: ben bu sene dördüncü seneme giriyorum ilk iki sene hiç fark olmadı hatta arttı diyebilirm yüzümde lekeler kaldı jiletten dolayı ama şimdi hepsi geçti, yüzümde çok ince tüy olarak yine çıkıyo ama 2 ay da bir falan gidiyorum onun dışında rahatsız olduklarımı bıyık bölgesini ince bi makasla kesiyorum bu arada bıyıkta hiç dökülme olmuyo sadece çok inceldi ve bu kadar uzun sürmesinin sebebi alexandra olabilr :44: bu sene dioda başladım ve o zamn faydasını görmeye başladım diyebilirm ama şimdiki aklım olsa asla yaptırmazdım :KK45:

Alexandra yaptiriyorum bende 4.seansimi yaptirdim. Ama jilet falan surdurmedim hic cok inceldi ama incecik devam ediyo tabi umarim biter

X