Transfer sonrasi neler yaptim?

yanlis hatirlamıyorsam mayarashi adinda bir hap su an evde diilim eve gidince bakarim.ama receteli satiliyor,lutfen doktorunuza sormadan bir ilac almayin ben jinekologuma sormadan almadim zaten bu ilaci.belli bir kilo verdikten snra verdi zaten.bir d eben ne olur ne olmaz transfer sonrasi icmedim transfere kadar ictim.
guzel dileklerin icin cook tesekurler
darisi herkesin basina:1hug:

ne güzel yaklaşmışsın ve çözüm yolları aramışsın tebrik ederim seni bu güzel duyguları bizimle paylaştığım için tşkler.

allah bebğini kucagına almayı nasip etsin.o duyguyu anne olanlar çok iyi bilir sezeryandan çıkp ikinci agrı kesiciyi istediğimde doktorum bebek gelecek ve agrın bitecek dediğinde doktoru bogmak geldi içimden ama gerçekten oğlum hemşirenin kucagında odaya girdiginde herşey bitmişti onu daha önceden tanımıyordum hiç bilmiyordum nasıl birşey oldugunu dokunmamıştım koklamamıştım ama kayıtsız ve şartsız ve herşeyden önce karşılıksız o kadar sevdimki anlatamam hayatta karşılığı beklenmeden verilen tek sevgi bu işte ogün geldiğinde ve evladını kucagına aldıgında anlayacaksın nasıl birduygu oldugunu anneliğin ve işte o an hayat tek şey üzerine kurulacak sadece ve sadece bebegin.ALLAHIM ÖNCE TATMAYANLARA TATTIRSIN VE SONRA İSTEYENLERE VERSİN AMA HERŞEYDEN ÖNCE ANNELİĞİ LAYİĞİ İLE YAPABİLECEK BU KUTSAL DUYGUYU VE GÖREVİ TAŞIYACAK İNSANLARA VERSİN

allah bebğini kucagına almayı nasip etsin.o duyguyu anne olanlar çok iyi bilir sezeryandan çıkp ikinci agrı kesiciyi istediğimde doktorum bebek gelecek ve agrın bitecek dediğinde doktoru bogmak geldi içimden ama gerçekten oğlum hemşirenin kucagında odaya girdiginde herşey bitmişti onu daha önceden tanımıyordum hiç bilmiyordum nasıl birşey oldugunu dokunmamıştım koklamamıştım ama kayıtsız ve şartsız ve herşeyden önce karşılıksız o kadar sevdimki anlatamam hayatta karşılığı beklenmeden verilen tek sevgi bu işte ogün geldiğinde ve evladını kucagına aldıgında anlayacaksın nasıl birduygu oldugunu anneliğin ve işte o an hayat tek şey üzerine kurulacak sadece ve sadece bebegin.ALLAHIM ÖNCE TATMAYANLARA TATTIRSIN VE SONRA İSTEYENLERE VERSİN AMA HERŞEYDEN ÖNCE ANNELİĞİ LAYİĞİ İLE YAPABİLECEK BU KUTSAL DUYGUYU VE GÖREVİ TAŞIYACAK İNSANLARA VERSİN
Ne güzel ifade etmişsin duygunu ne kadar sade ve samimi inşallah bize senin gibi duyarlı birir anne oluruz sağlıkla kucağımıza alırız saol paylaşımın için.:1hug::1hug:

Arkadaşım senin adına çok sevindim inan yaşadıkalrının hepisini şaunda bende yaşıyorum çok az kaldı teste ve gün geçtikçe daha çok stres yapıyorum 2 gün kaldı 2 gün sonra ya çok mutlu olup çıkıcam o hastaneden yada dedigin gibi bebegimin ne zaman gelecegini bilmeden yasamaya devam edecegim şaunda öyle bi durumdayımki sevinsem sevinemiyorum üzülsem üzülemiyorum tek yapabildigim allaha dua ediyorum.... ve olumsuz şeyler düşünmek istemiyorum...

arkadaşlar baya ileri sayfalara gidince burda transfer sonrası neler yaptığını çok pozitif bi şekilde paylaşan bi arkadaş var hapyyhappyy nin yaptıklarını okuyalım bence benim için çok güzel bi moral oldu ama yapabilene tabiki bende yapmak isterdim bu şeki,lde ama eşim izin vermiyor kalkmama dışarı çıkmamamı izin verecek

ececiğim ellerine sağlık...bu yazıyı güncellediğin için ayrıca da teşekkür ediyorum...arkadaşımız hapy ne güzel geçirmiş bu süreci...okurken hem zevk aldım hemde çok duygulandım... tamamiyle yapabilirmiyim bilmiyorum ama inanın banada bir çok şey öğretti...burdan kendisini tebrik ediyorum ve çok teşekkür ediyorum.... gerçekten önce herşey bizde başlıyor...beynimizde ve bedenimizde....

valla kızlar süpersiniz bu yazı çok iyi olmuş.......hesapladım da happy happy doğum yapmış olmalı.inşallah herşey yolunda gitmiş bebeğine kavuşmuştur.....

happyhappy öncelikle yazını daha öncede okumuştum birkez dha okudum çok etkilendim bilmeni isterim ilk okuduğumda 1. tüp bebek denemenin sonucunu yeni almıştım. Şimdi bugün tekara okudum çünkü yakında 2. denme başlaıyacağım. Öncelikle çok iyi yayzıp ifade edilmş bir yazı seni canını gönülden tebrik ediyorum. Sanıyorum şuan bebeğini kucğına almışsındır. İnşallah Allahım her isteyen anne babaya nasip eder. Bu siteden çok şey öğrendim. Yzından ise gerçekten merkezi değiştirmem gerektiğini böylelikle tabiki doktorumu ve sakin sabırlı olmam gerektiğin öğrendim bundan dolayı sana sonsuz teşeşkkür ederim. Allah bebeğini senden ayırmasın sağlıklı hayırlı bir evlat olsun tekrar teşekkürler sevgiler

Sevgili Arkadaslar,
Size moral verebildiysem yazim amacina ulasmis demekki,ne mutlu bana!
Bebegim dogdu ve su an 2 aylık:)
Gercekten cok keyifli bir duygu Allahim butun hepinize yasatsin bu duyguyu,hepiniz anne olun en kisa zamanda saglıklı hayırlı bebislerinize kavusun isallah!
Tekrar demek istiyorumki lutfen moralinizi yuksek tutun ve pes etmeyin
sevgilerimle

hayırlı olsun mutlu son yani. inşallah biz de kavuşuruz bebişlere.yazı için tekrar teşekkürler...

ayy ne güzel...inşallah bizlerde bu yorucu zor süreç sonunda senin gibi mutlu sona ulaşırız...daha öncede yazdım tekrar edeyim...gerçekten canı gönülden teşekkür ediyorum... va bebişinle sağlıklı hayırlı ömürler nasip ediyorum inşallah...

o kadar duygulandım ağlamaklı okudum yazını canım ama bana moral oldun sağol bende şu aralar tüp bebek aşamasındayım 15 güne kadar transferim olacak ve ben yaklaştıkça heyecanlanıyorum panik olmaya başladım umutluyum fakat ya olmazsa diyede düşünmeden edemiyorum ama yazdıklarını dikkate alacağım bebeğinle sana sağlıklı bir ömür dilerim darısı başımıza allah yardımcımız olsun.......

arkadaşlar harika bi duygu olmalı Allah hepimize nasip etsin.ben şu an transfeimin 8 inci gündeyim.ama bel ve kasık ağrım oluyor.sizde de oluyormu.yoksa tutmadımı..........

herkes için hayırlısı olsun inşallah kızlarr benimde transferimin 4. günü bugün çok hafif bel ağrım var ara ara da kasıklarıma hafif sancı girip çıkıo bunlar normal mi anormal mi test gününe kadar hiçbir belirti olmuyor mu kızlarr

arkadaşlar harika bi duygu olmalı Allah hepimize nasip etsin.ben şu an transfeimin 8 inci gündeyim.ama bel ve kasık ağrım oluyor.sizde de oluyormu.yoksa tutmadımı..........

Transferin 8. günü benim de aynı şekilde ağrım olmuştu ben tutunuyor bebişim diye yorumlamıştım.Nitekim öyle oldu.İnşallah senin de öyledir.a.s.

X