Ankara'da Yaşayan Fıstıklarım Gelin Sohbet Edelim :)

alyagsu

Y & M Canım Kendim :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2010
966
1.016
merhaba kızlar burada bir çok güzel arkadaşlık edindim ama hep başka şehirdeler :KK43: Belki buradanda Ankara'da yaşayanlar olarak sohbet ederiz:)

yağmıııııırrrr
ben bu topiği yıkarımmm , ben gelemiyor muyum şimdiii :KK20::KK20:
neyse hayırlı ugurlu olsun bebeğimm :KK54::KK54:

oyyy ballarım siz gelin başımın tacısınız bebiklerim :)):KK54:

kızlar zaten kimsede tınlamamış hahaha :)

ayol bir topik açtık kimse cvp vermemiş.hepiniz ankara dışımısınız hanımlar :KK52:

bu topiğimde böyle yanlız kalmışşş :KK43:( Ankaradaki hatunlar pek ilgisizmiş cnm :)

Kızlar merhaba,

Yeni evliyim 2 hafta oldu Ankara'ya geleli. Nerede ne yapılır Nerelere gidilir hiçbir fikrim yok :KK43: Yoga , spor ya da çeşitli hobileri olan arkadaşlar önerebileceğiniz mekan kurs vs var mı acaba?

Bir de toplaşıp tanışsak ne iyi olur? Ankara'da hiç tanıdığım yok :KK43:

Bende ankarada yasıyorum :)
merhaba o zaman :) neler yaparsın biraz tanışalım :)
Kızlar merhaba,

Yeni evliyim 2 hafta oldu Ankara'ya geleli. Nerede ne yapılır Nerelere gidilir hiçbir fikrim yok :KK43: Yoga , spor ya da çeşitli hobileri olan arkadaşlar önerebileceğiniz mekan kurs vs var mı acaba?

Bir de toplaşıp tanışsak ne iyi olur? Ankara'da hiç tanıdığım yok :KK43:

merhaba Ankaraya hoşgeldin..nerede neler yapılır yardımcı olurum tabi istersen..

süper olur gerçekten çok sıkılıyorum:KK43:

evdesin sanırım çalışmıyorsun.ankarada merkez yer sende öğrenmişsindir kızılay dır.genelde kızılay,tunalı ve alış veriş merkezlerinde zaman geçirirler.hani yakın yerde yeşillik,doğa havası alayım dersen pek yok cnm.

evdesin sanırım çalışmıyorsun.ankarada merkez yer sende öğrenmişsindir kızılay dır.genelde kızılay,tunalı ve alış veriş merkezlerinde zaman geçirirler.hani yakın yerde yeşillik,doğa havası alayım dersen pek yok cnm.

Yok çalışıyorum ama evden home office :) istanbuldaydım şimdi ankaradan devam ediyorum,

X