Bebek İkinci El alışveriş yapıp memnun kaldıklarımızın nickleri

emirin_annesi'nden oyuncaklar, alpellaa'dan oyun halısı aldım,her iki arkadaşımızın da gönderdiği ürünler tertemizdi,hepsini oğluşumla çok beğendik,
kendilerine burdan çok teşekkür ediyorum.

barya arkadaşımızdan da oyuncaklar aldım,hepsi çok cici,özenle paketlenmişler,kendisine teşekkür ederim.

mavibattaniye den kanguru aldım.yaptığım alışverişi kısa,net ve hızlı olarak tanımlayabilirim:))kendisine tekrar teşekkür ederim.

Muffinn arkadaşımdan Lansinoh süt sağma makinesi aldım çok düzenli we özenli paketlenmiş halde bir sürü süt artırıcı hediyeleriyle beraber geldi.. tekrar çok çok teşekkürler.. Muffinn den güvenle alışveriş yapabilirsiniz :)

Teşekkürler vaveyla senle de alışveriş yapmak keyifliydi bol sut olsun bebise

ÇİLEKLİ den bebek kıyafetleri ve ayakkabı aldım.hepsi çok güzeldi çok memnun kaldım.kendisine teşekkür ederim.

Bertosun hanıma çok teşekkür ederim ilk kez ikinci el bir ürün aldım ve hayal kırıklığı yaşamadım özenle paketlenmiş ve tertemiz kullanılmış bir oyuncak ve ayrıca içine konulmuş bir hediye :) çok teşekkürler başka alışverişlerde görüşmek dileğiyle...

Son düzenleme:
İlk önce
Alpellaa,jaspe,hymarry,ggulomm çok teşekkür ederim hediyeleriniz için ayrıca teşekkür ederim
Artı bertosun ve pptpapatya şizede çok çok teşekkür ederim umarım unuttuğum yoktur
ARKADASLAR GÖZÜ KAPALI ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ YÜZDE YÜZ KEFİLİM......

Son düzenleme:
JASPE den termos ve oyuncak aldım ödemeden sonraki gün ürünler elime ulaştı.ayrıca özenli paketlemeden dolayı kendisine teşekkür ederim.güvendolu bir alışverişti.

carpelumina oyuncak aldık.ilgili bir satıcı ve de güvenilir.teşekkür ediyoruz.kızımla oynamaya başladık.nilaydap kıyafetler aldık.kızımın bir sürü cicileri oldu.sizede teşekkürler.güvenle alışveriş yapabileceğiniz kişiler.

alpellaa ilgisine alakasina cok tesekkurlerrr allah razi olsun kendisinden cok guzel ciciler aldik kendisinden cok iyi durust biri cok sagolsun...

carpelumina oyuncak aldık.ilgili bir satıcı ve de güvenilir.teşekkür ediyoruz.kızımla oynamaya başladık.nilaydap kıyafetler aldık.kızımın bir sürü cicileri oldu.sizede teşekkürler.güvenle alışveriş yapabileceğiniz kişiler.

Çok teşekkür ederim :)

anelssa,hayela89,osllam nicli kişilerden alışveriş yaptım,sorun yaşamadım arkadaşlar.bu arkadaşlar güvenilir kişilerdir duyurulur

rudi, anelssa ve crayon80 nickli arkadaşlardan çok memnun kaldım

adogruyol55, carpelumina dan son dönemde alışverişlerim oldu...
iki kullanıcıdan da gayet memnun kaldım. daha fazla alışverişim oldu ancak kullanıcıları hatırlayamıyorum... benimde bir kaç satışım oldu sanırım alanlarda memnundu :)

adogruyol55, carpelumina dan son dönemde alışverişlerim oldu...
iki kullanıcıdan da gayet memnun kaldım. daha fazla alışverişim oldu ancak kullanıcıları hatırlayamıyorum... benimde bir kaç satışım oldu sanırım alanlarda memnundu :)

Teşekkürler canim öncelikle arkadaşlığın için....Bende senden urun aldım ve çok memnun kaldım gercekten sorunsuzdu:)))))

Son düzenleme:
X