Bebek İkinci El alışveriş yapıp memnun kaldıklarımızın nickleri

D denizati ndan bebek giysileri aldim. Ben odemeyi henuz yapmadan kargomu bile cikarmisti. :) Tavsiye ederim ilgili ve guvenilir bir satici. Tesekkur ederim.

canimin canimin arkadasimizdan kizima kiyafet aldim.. Hepsi cok guzel ve sorunsuz.. Ayrica guzel indirimi ve hediyeleri icin kendisine buradan da cok tesekkur ediyorum.. Cok guzel bir alisveristi.. Hayirli satislari olsun..

canimin canimin arkadasimizdan kizima kiyafet aldim.. Hepsi cok guzel ve sorunsuz.. Ayrica guzel indirimi ve hediyeleri icin kendisine buradan da cok tesekkur ediyorum.. Cok guzel bir alisveristi.. Hayirli satislari olsun..
Canım benim çok teşekkür ederim burayada yazmışsın.benim içinde güzel bir alışverişti bende senden memnunum canım...

Yusyus nickli kişiden yaptiğim alışverişten cok memnun kaldim
Kendisine cooooook teşekkür ederim

merhaba ben burdan cok alısverıs yaptım bırçok farklı isimden kitap kozmetık ayakkabı kıyafet....bazılarında ufak tefek aksaklıklar oldu ama en kötüsü üstelıkte en cazgırı üste çıkmaya çalışanı @jully oldu yanı yeni nicki Linsyy Linsyy de okusun.
gönderdiği bot çürümüş ve heryerı yırtık içindeydı .bırde uste çıkmaya calısyor bir görsenız mjları...yaptırayım dedim bir ayakkabıcı bu ölmüş abla dedi. zor zar bırıne bır kısmını yaptırdım diğer gün yıne yırtıklar açıldı.sinirimden çöpe attım.
üstelik kargosuda 20 tl tuttu.
bır elbıse sattı ısrarla bedenım şu ölç dememe rağmen olur olur dedi.içine giremedim bıle. paramın iadesini istiyorum.@Kazen ve Mune Mune de okusun:)
yani kısacası benım 60-70 tl'm gitmiş olabilir. tümden sana zıkkım olsun eski jully yeni linsy.
para için herkesten beddua kazanıyorsun.bunun tebrik ediyorum seni.
kızlar bu mjı bırkaç yere yapıştıracağım.
herkes görsün bilsin.
biz yandık siz yanmayın.

ENABE ENABE arkadaşımla alışverişimden çok memnun kaldım.Bebeğim için aldığım ürünler çok güzel,yepyeni ve tamamen sorunsuz.Kargoma eklediği hediye içinde ayrıca teşekkür ederim.İhtiyacınız olan ürünleri tereddüt etmeden alabilirsiniz:KK68:

Benim de denizz03 denizz03 ile ikinci alışverişi
Kendisi tam bir hanımefendi ve çok da anlayışlı
Asıl ben kendisine çok çok teşekkürederim

ENABE ENABE ile gene bi alışverişte bulunduk.Bu kadar samimi,güvenilir ve nazik olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.:KK36:
Bu arada aldığım giysiler nasıl oluyorda gayet muntazam bi şekilde ütülü olarak elime ulaşıyor anlamadım.Kargo paketinin üstündende mi ütülüyodur nedir?:KK39:

ENABE ENABE ile gene bi alışverişte bulunduk.Bu kadar samimi,güvenilir ve nazik olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.:KK36:
Bu arada aldığım giysiler nasıl oluyorda gayet muntazam bi şekilde ütülü olarak elime ulaşıyor anlamadım.Kargo paketinin üstündende mi ütülüyodur nedir?:KK39:
Çok hossunuz :)
Sevgilerimi sunuyorum:)

merhaba ben burdan cok alısverıs yaptım bırçok farklı isimden kitap kozmetık ayakkabı kıyafet....bazılarında ufak tefek aksaklıklar oldu ama en kötüsü üstelıkte en cazgırı üste çıkmaya çalışanı @jully oldu yanı yeni nicki Linsyy Linsyy de okusun.
gönderdiği bot çürümüş ve heryerı yırtık içindeydı .bırde uste çıkmaya calısyor bir görsenız mjları...yaptırayım dedim bir ayakkabıcı bu ölmüş abla dedi. zor zar bırıne bır kısmını yaptırdım diğer gün yıne yırtıklar açıldı.sinirimden çöpe attım.
üstelik kargosuda 20 tl tuttu.
bır elbıse sattı ısrarla bedenım şu ölç dememe rağmen olur olur dedi.içine giremedim bıle. paramın iadesini istiyorum.@Kazen ve Mune Mune de okusun:)
yani kısacası benım 60-70 tl'm gitmiş olabilir. tümden sana zıkkım olsun eski jully yeni linsy.
para için herkesten beddua kazanıyorsun.bunun tebrik ediyorum seni.
kızlar bu mjı bırkaç yere yapıştıracağım.
herkes görsün bilsin.
biz yandık siz yanmayın.
cnm jullydan bende kazık yemiştim, paylaşmıtım da, bide üstüne onca hakaret işitince çok kötü olmuştum. ama burda çok şükür ki güzel kalpli bir çok arkadaşımız var

O onsekizmayis nickli arkadaşımla alışveriş yaptım, bebişi olmasına rağmen aynı gün kargoya verdi ürünleri. hepside çok temiz ve yepyeni. çok beğendim. çok teşekkür ederim. kesinlikle herkese tavsiye ederim:KK19:

O onsekizmayis nickli arkadaşımla alışveriş yaptım, bebişi olmasına rağmen aynı gün kargoya verdi ürünleri. hepside çok temiz ve yepyeni. çok beğendim. çok teşekkür ederim. kesinlikle herkese tavsiye ederim:KK19:

Çok tesekkur ederim canim iyilik karsilikli:KK50:
2.el diye kullanilmayacak kadar eski paspal esyalari satanlari kınıyorum ayiptir

Çok teşekkür ederim, güle güle giysin kuzucuk. Siz de beni hiç yormadınız. Ben de teşekkür ederim:KK66:

X