Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

valizi yerleştirdim kurutulanlar dürüldü(ütü enson gelince) son posta çamaşırları yıkıyorum kurutsun bitecek inşallah...kalanına gelince devam..:KK14::KK14::KK14:

tartı günü olmasına rağmen kimseler yok:KK1::KK1::KK1:dediğim gibi biz eylüle kadar listeyi erteleyelim..başka yolu yok:KK9::KK9::KK9:

slm,sersumcum hayırlısıyla bi yerleşseydin,sağlık olsun da... liste olmadığından kimse yok bence. Benim nette çekmiyo gelemiyorum.sadece tek bi koltukta çekiyor,sıra anca geldi.herkese hayırlı bayramlar...

annemdeyim bu sabah 3.5 km yürüyüş ardından cumburlop deniz olmak üzere sporumu yaptım..inşallah her sabah yapmayı planlıyorum..en azından yediklerimi yakarım..sizle gene yoksunuz..çakmelcim uğramış.:KK16:.bayram sonu buluşalım kızlar gayrıı özledim be topiğin kalabalık olduğu zamanları..:KK5::KK5:

sonra gene gelirim..öpüldünüzz:KK54::KK54::KK54:

herkes bi durum raporu verip gitmiş :) bende bayram hazırlığı var, kim gelecekse :KK1: hayatımda ilk kz dün su böreği açtım, bugünde baklavaa yaptım:KK52: verdiklerimi alma niyetim var :KK1: ama özlemişim hamurla uğraşmayı, bende aklımda ne varsa yapayım bayramdan sonra inş. güzel bi şekilde diyetime devam etmek istyorum. bu arada uzun görenler aaaaaa zayıflamışsın diyolar :21: ama nedense ben kendimi hala duba görüyorum :KK51:
bu arada uzun zamandır söyleyecem unutuyorum, 72-73 hamile kaldığım kiloydu bebiş 6 aylık kene doğum kilolarım gitmiş bulunuyor çok şükür :KK76: tşimdi kaldığımız yerden zayıflmaya devam inş:KK34:

İyi bayramlaarr 😊 bayram = çilolata + şeker + tatlı 😬😬🙊🙊

amaaaaan hiç kismeler gelip gitmemiş buraya bahardan başka, kızçeler nerdesiniz? ben ipin ucunu kaçırdım detoks yapacağımm, haydin kızlar gelin de beraber yapalım:KK34:

ben de gelip bakıyorum kimseler yok gene:KK31:..brukselles ve bahar gelmiş yalnızca ..:KK16::KK16:seçimden sonra evime dönünce yapıciim ben de detoks..cuma arkadaşıma gideceğim 2 günlüğüne haftaya annemdeyim gene..12-13 ü gibi evimde oluırum ve düzenimi oturturum inşallah:KK14::KK14::KK14:

ne diyet kaldı ne detoks:KK36::KK36::KK36:..tatilde olmuyor kızlar olmuyor..:KK14::KK14::KK14:

gene gelirim öpüldünüzzz:KK54::KK54::KK54:

yine kimseler uğramamış..topiğimiz ıssızz kimsesizzz kaldııı:KK43::KK43::KK43:

:KK53::KK53:neyse be duygusallığa gerek yok bir de gerçekler var ki herkeşler tatil sonrası tıpış tıpış gelecek:KK60::KK60::KK60:

bugün teog tercihleri başlıyor..evlatlarımız için hayırlısı olsun inşallah:KK16::KK16::KK16:

umarım hepimiz şu yazı az vukuatla atlatırız:KK14::KK14::KK14:

öpüldünüz canlar:KK54::KK54::KK54::KK54:

Ya ben de istiyoruumm 😣 nasıl yapıcaksın hangi yöntem??

araştıruyorum canım, ayran detoksu var bi, ya da soğan suyu mu yapsam o da ii ödem attıyo sanki, bilmiyorum ama aklımdaki karatay tipi beslenmeye başlamak artı soğan suyu yapmak çünkü 1 haftadır deli gib tatlı yiyorum, sabit bir diyet zorlayabilir, yapamazsam motivasyonum gider:26:

ben de gelip bakıyorum kimseler yok gene:KK31:..brukselles ve bahar gelmiş yalnızca ..:KK16::KK16:seçimden sonra evime dönünce yapıciim ben de detoks..cuma arkadaşıma gideceğim 2 günlüğüne haftaya annemdeyim gene..12-13 ü gibi evimde oluırum ve düzenimi oturturum inşallah:KK14::KK14::KK14:

ne diyet kaldı ne detoks:KK36::KK36::KK36:..tatilde olmuyor kızlar olmuyor..:KK14::KK14::KK14:

gene gelirim öpüldünüzzz:KK54::KK54::KK54:

uyyyy 15 gün yoksun demek, olmuyo canım olmuyo tatilde diyet bi kez de ipin ucu kaçtı mı hiç olmuyo, neysem topişkon burda muhtar sensin nasıl olsa geri döneceksin, veriverceksin gariii mecbuurrrrr :KK9: ayak üstü şiir gibi oldu valla

araştıruyorum canım, ayran detoksu var bi, ya da soğan suyu mu yapsam o da ii ödem attıyo sanki, bilmiyorum ama aklımdaki karatay tipi beslenmeye başlamak artı soğan suyu yapmak çünkü 1 haftadır deli gib tatlı yiyorum, sabit bir diyet zorlayabilir, yapamazsam motivasyonum gider:26:

uyyyy 15 gün yoksun demek, olmuyo canım olmuyo tatilde diyet bi kez de ipin ucu kaçtı mı hiç olmuyo, neysem topişkon burda muhtar sensin nasıl olsa geri döneceksin, veriverceksin gariii mecbuurrrrr :KK9: ayak üstü şiir gibi oldu valla

Haklısın ayran diyeti iyi görünüyor hem kısa süre hem lezzetli diyorlar 😊 soğan suyunu hayatta içemem ben 😕 ben de araştırıyorum, sabah limonlu su gece yatmadan önce limon ve pul biberli yoğurt tarifi buldum, bi de detoks suyu varmış metabolizma hızlandırıcıymış ve toksin atıyormuş, iki bardak suya yarım salatalık 5 çilek ve yarım limon doğranıp bi gece dolapta bekletiyorsun ertesi sabah da içiyorsun, yarından itibaren sırayla yapıcam bunları 😀😀 sonuçları yazarım 😉

bütün kürleri deneriz bacımm başka yolu yok...:KK1::KK1::KK1::KK1:

gelirim ben net var nasılsa..ama millet hiç uğramaz oldu beyaaa:KK53::KK53::KK53:bu yaz bize yaramadı:KK53::KK53::KK53:

he valla vericez garii mecbuurrr...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

herkes bi durum raporu verip gitmiş :) bende bayram hazırlığı var, kim gelecekse :KK1: hayatımda ilk kz dün su böreği açtım, bugünde baklavaa yaptım:KK52: verdiklerimi alma niyetim var :KK1: ama özlemişim hamurla uğraşmayı, bende aklımda ne varsa yapayım bayramdan sonra inş. güzel bi şekilde diyetime devam etmek istyorum. bu arada uzun görenler aaaaaa zayıflamışsın diyolar :21: ama nedense ben kendimi hala duba görüyorum :KK51:
bu arada uzun zamandır söyleyecem unutuyorum, 72-73 hamile kaldığım kiloydu bebiş 6 aylık kene doğum kilolarım gitmiş bulunuyor çok şükür :KK76: tşimdi kaldığımız yerden zayıflmaya devam inş:KK34:

geçmiş bayramınız mübarek olsun kızlar.
biz bayramda ayvalık taydık
annemler ve kayınvalidemler arasında gezdik durduk.
karamürselden geçtik sersumcum..gidişte ve dönüşte .
dedim sersum nerde acep..hehehehe:KK53::KK53::KK53:

büyük oğluşumu babaannede bıraktık..geldik..bizi pek aradığı yok ..dün konuştum..eh öylesine konuştu benimle..halinden , bulunduğu yerden memnun..

küçük oğluşum ise dün abisini sordu durdu..ne zaman gelcek diye..seviyor musun abini dedim..çoook seviyorum dedi..Allah ayırmasın ..

bu sabah da bakıcıya bırakacağız küçüğü..sabaha karşı salona geçmiş uyumuş ..uyandırdım.tv açtım..kahvaltısını getirdim yedirdim..pankek yaptım oğluşuma..içine sarellleee sürdüm..

neyse giydirdim..koşa koşa odasına gitti..abisinin yatağına koştu."hadi emir teyzeye gidiyoruz .aaaa emir nerde!! diyor..alışacak bakalım inşallah..
1 ay kadar sonra da ben yıllık izne ayrılıyorum.
yine ayvalık a gideriz.
15 gün tatil yaparız..büyük oğlanı alır geliriz diye programım ama bakalım..nasip kısmet.

sersum..senin kızçen yazdı mı tercihlerini..yüzdeler açıklanmış da..

merak ettim..

eminim istediği yer gelmiştir..yüzdesi kaçtı senin kızçenin.

ben 73 kg oldum hemde 15 günde :KK52::KK52::KK52::KK52: şimdide 6 günlük şevvallere başladık .şevval oruçlarımızıda tutalım ful diyet sistemine dönüş bende karatayla merhaba dicem. 90 kg ile nasıl başladıysam şimdide 73 ile aynı şekilde başlıcam kızlar.
herkeslere gönlünce tatil diliyorum.

bruxelles yapptığımız baklava ve börekleri yine biz yiyoruz :KK1::KK1::KK1: bende bayram şekerinin dibine vurdum sağlık olsun veririz amaaan ne olcak yaaa:KK51::KK51::KK51:

Son düzenleme:
Kizlar slm...
millet toplaniyo ne iyi..
bende bugun karataya basladim nihayet..uzun zamandir aklimda..80,6 idim bugun...2,5 ay var izinime..ins 6-7 kilo verebiri......
Hadi bakalim..menumu yazarak basliyorum...
2 yumurta tereyaginda
koyun peyniri
yogurt
az karpuz
1 armut
Az ceviz
domates salatalik biber
1 kahve
cok sistim..aksama balik yapmayi dusunuyorum..tabisi sporda yapilacak..kolay gelsin herkese..

herkese selam kızlar:KK3::KK3:geçmiş bayramınız mübarek olsun:21::21:
herkesler tatilde,buraya fazla gelen olmamış:KK1:sersumumun dediği gibi eylül-ekim de herkesler gelir artık:KK52::KK52:bebişim sağlıkla bi doğsun,çok fazla zaman geçmeden bende burda menülerimi paylaşmaya başlıycam hayırlısıyla:emir_bebek::emir_bebek:

Haklısın ayran diyeti iyi görünüyor hem kısa süre hem lezzetli diyorlar 😊 soğan suyunu hayatta içemem ben 😕 ben de araştırıyorum, sabah limonlu su gece yatmadan önce limon ve pul biberli yoğurt tarifi buldum, bi de detoks suyu varmış metabolizma hızlandırıcıymış ve toksin atıyormuş, iki bardak suya yarım salatalık 5 çilek ve yarım limon doğranıp bi gece dolapta bekletiyorsun ertesi sabah da içiyorsun, yarından itibaren sırayla yapıcam bunları 😀😀 sonuçları yazarım 😉

sabah limonlu suyu yapmaya çalışıyorum, pul biberli yoğuttta aklımdaydı ama onu biraz düzenimi oturtunca, kaçamaksız ve de sporlu günlere saklıyorum işe yarasın diye çünkü uzun süre yapınca etki etmiyormuş :KK14: yapmışken işe yarasın :KK34: ona benzer bir su tarifi de biliyorum bel inceltiyormuş, 1 salatalık,limon nane akşamdan 2 lt suyla buzdolabında beklteiyosun ertesi gün bitiriyosun aslında çileki de güzel olur ama benim tarifte asklında bulunsun yaz için ii oluyor ferahlatıcı:KK16:
ayy bi de şu beşte beşi araştırıyorum offff be ne çok şey biliyoruz ama yine tombikiz be ya:2:

bütün kürleri deneriz bacımm başka yolu yok...:KK1::KK1::KK1::KK1:

gelirim ben net var nasılsa..ama millet hiç uğramaz oldu beyaaa:KK53::KK53::KK53:bu yaz bize yaramadı:KK53::KK53::KK53:

he valla vericez garii mecbuurrr...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK19: öyle şekerim, sorma ya aylarca vermeye çalışıp ta nasıl bi hafta alıyoruz anlamıyorum:KK47:

ben 73 kg oldum hemde 15 günde :KK52::KK52::KK52::KK52: şimdide 6 günlük şevvallere başladık .şevval oruçlarımızıda tutalım ful diyet sistemine dönüş bende karatayla merhaba dicem. 90 kg ile nasıl başladıysam şimdide 73 ile aynı şekilde başlıcam kızlar.
herkeslere gönlünce tatil diliyorum.

bruxelles yapptığımız baklava ve börekleri yine biz yiyoruz :KK1::KK1::KK1: bende bayram şekerinin dibine vurdum sağlık olsun veririz amaaan ne olcak yaaa:KK51::KK51::KK51:
aynen canım ya bir bir baklava yaptım yeminlen tepsinin 4 te 3 nü ben yedim çok ta güzel yapmışım valla :KK52: ama sonuç kötü oldu tabi ramazan da verilen 3 kilo bayram döneminde 4 kilo olarak afiyetle alındı:KK43: he canım sağlık olsun öğrendik zaten vermeyi:KK1:
Kizlar slm...
millet toplaniyo ne iyi..
bende bugun karataya basladim nihayet..uzun zamandir aklimda..80,6 idim bugun...2,5 ay var izinime..ins 6-7 kilo verebiri......
Hadi bakalim..menumu yazarak basliyorum...
2 yumurta tereyaginda
koyun peyniri
yogurt
az karpuz
1 armut
Az ceviz
domates salatalik biber
1 kahve
cok sistim..aksama balik yapmayi dusunuyorum..tabisi sporda yapilacak..kolay gelsin herkese..
hadi hayırlı olsun ben de yavaştan başladım karataya, zaten karatayı yapamazsak giç bi diyet azaltma yapamıyoruz:26:

Su pul biberli yogurtu bende deneyim bi..
ne varsa deneyeyim 2,5 ayda:))
Simdi bisiklete binicem..yesil cay demledim 500 ml kadar..sonrasinda icerim ins..

X