CENTRAL HOSPİTAL da doğum yapan ve dr.başak hanıma giden varmı kızlar

Merhaba arkadaşlar, Ben de Central Hospital Başak Hanıma gidiyorum ve kendisinden çok memnunum. 25. haftamın içindeyim. Çok ilgili bir doktor, hiçbir şey atlamadan süreci iyi değerlendiriyor. Dün kontrolum vardı, gitmişken doğum ücretleri hakkında bilgi aldım. Genel anestezi ile Sezaryen 1.750 lira + 250 lira (annenin testleri). Epidural anestezi ile sezaryen 2.000 lira + 250 lira (annenin testleri). Bizim tüp bebek olduğu için sezaryen fiyatları aldım sadece, normal doğum daha uygundur. Allah korusun herhangi bir sebeple yoğun bakım ünitesinde kalması gerekirse bebek bunun ücretini sgk ya faturalandırıyorlarmış. Sadece sarılık sebebiyle yatarsa biz ödüyormuşuz. Bu arada central hospital ücretsiz gebelik eğitimi veriyor her ayın son cuma günleri. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklarımıza alalım inşallah..

Bende Central Hospitalda Fatma Nur Hacıbaloğlu'na gidiyorum. Henüz hamile değilim, hazırlık aşamasındayız ama iyi bi doktora benziyor. Hakkında iyi şeyler duydum. Bi arkadaşımda Central'da doğum yaptı, çok memnun kalmıştı.

Merhaba, benim doktorum mehmet resit asoglu idi, hastanede agustos ayinda sezeryan ile dogum yaptim. Hastane personeli cok ilgiliydi ozellikle ebeler. Cok memnun kaldım tavsiye ediyorum

merhaba kızlar bende Central hospitale gideceğim ama hiç bir fikrim yok yorumlarınızı okudum başak hanım ve figen hanımdan memnun herkes sizlerde tavsiye ediyor musunuz ?

Arkadaşlar bende gebeliğimin başından beri Figen hanıma gidiyorum ve çok memnunum. İnşallah gebe eğitimine de katılacağım. Bişey sormak istiyorum, normal doğum yapan var mı? Nasıl, memnunlar mı?

Muayene 60, normal doğum 1350 1 gece 1 gündüz yatış, isteğe bağlı sezeryan 3000 2 gün 2 gece yatış, zorunlu sezaryan 2000 2 gün 2 gece yatış. Dün telefon ettim. Fiyatlar yeni.

artmış demekki bana söylemişlerdi fiyatlarımız artacak diye en son sorduğumda 55 muayene ücreti normal doğum 1300 sezeryan 1750 tl idi, sen oraya mı gidiyorsun canım ? benim doktorum orda şimdilik memnunum bir sıkıntı yaşamazsam orada düşünüyorum doğumu mu inşallah

artmış demekki bana söylemişlerdi fiyatlarımız artacak diye en son sorduğumda 55 muayene ücreti normal doğum 1300 sezeryan 1750 tl idi, sen oraya mı gidiyorsun canım ? benim doktorum orda şimdilik memnunum bir sıkıntı yaşamazsam orada düşünüyorum doğumu mu inşallah

Yeni yılda arttı. Muayeneye bu yıl 60 vermeye başladım. Figen hanıma gidiyorum. Ben de memnunum, ayrıca evime yakın sayılır. Burada daha önce doğum yaptınız mı ya da yakınınız yaptı mı ? Doğumla ilgili hiç bilgim yok.

Yeni yılda arttı. Muayeneye bu yıl 60 vermeye başladım. Figen hanıma gidiyorum. Ben de memnunum, ayrıca evime yakın sayılır. Burada daha önce doğum yaptınız mı ya da yakınınız yaptı mı ? Doğumla ilgili hiç bilgim yok.

evet eşime sordum da geçen ay gittiğimizde 60 tl vermişiz muayene ücreti ben bir haberim :KK17: bende Aslı Hanıma gidiyorum banada çok yakın İçerenköyde oturuyorum ben :) benim ilk gebeliğim ama etrafımda doğum yapan arkadaşlarım ve 3 yıl evvel yengem yaptı o şekilde biraz bilgim var birde faceden hamilelikle ilgili guruplara üyeyim oralardan takip ediyorum öyle yani :KK16:

evet eşime sordum da geçen ay gittiğimizde 60 tl vermişiz muayene ücreti ben bir haberim :KK17: bende Aslı Hanıma gidiyorum banada çok yakın İçerenköyde oturuyorum ben :) benim ilk gebeliğim ama etrafımda doğum yapan arkadaşlarım ve 3 yıl evvel yengem yaptı o şekilde biraz bilgim var birde faceden hamilelikle ilgili guruplara üyeyim oralardan takip ediyorum öyle yani :KK16:

Komşu çıktık, ben de içerenköyde oturuyorum :) Face te hangi grupları takip ediyorsun.

kizlar merhaba bende central hospital'de figen hn. a gidiyorum ve cok memnunum. herkesede tavsiye ederim. basak hanim su anda dogum iznine ayrildi zaten. onun hastalarinada figen hanim bakiyor. centralde detayli ucretleri hakkinda bilgisi olan var mi acaba??

Arkadaşlar bende gebeliğimin başından beri Figen hanıma gidiyorum ve çok memnunum. İnşallah gebe eğitimine de katılacağım. Bişey sormak istiyorum, normal doğum yapan var mı? Nasıl, memnunlar mı?

mrb cnmm,sende figen hanima gidiyormussun. centralda detayli ultrason ucretleri hakkinda bilgin var mi acaba? simdiden tesekkurler..

mrb cnmm,sende figen hanima gidiyormussun. centralda detayli ultrason ucretleri hakkinda bilgin var mi acaba? simdiden tesekkurler..

Detaylı ultrasonu centralda yaptırmadım. Bi doktor arkadaşımın tavsiyesiyle Prof.Dr Recep Has'a gittim. 400 tl verdim şubat sonunda. Centralda da yaklaşık o kadardır diye düşünüyorum. Telefonda söylerler sanırım.

Detaylı ultrasonu centralda yaptırmadım. Bi doktor arkadaşımın tavsiyesiyle Prof.Dr Recep Has'a gittim. 400 tl verdim şubat sonunda. Centralda da yaklaşık o kadardır diye düşünüyorum. Telefonda söylerler sanırım.

anladim cnm. ben 1 ay once aramistim. 220 demislerdi. zam geldi mi diye merak ettim.bugunde hastaneyi aradim ama muhasebedekiler cikmis,o yuzden ogrenemedim. 400 olmaz heralde. medipolun fiyatlari daha yuksek orda bile 350 falandi.
peki seker yuklemesini nerde yaptirdin? centralde mi?

anladim cnm. ben 1 ay once aramistim. 220 demislerdi. zam geldi mi diye merak ettim.bugunde hastaneyi aradim ama muhasebedekiler cikmis,o yuzden ogrenemedim. 400 olmaz heralde. medipolun fiyatlari daha yuksek orda bile 350 falandi.
peki seker yuklemesini nerde yaptirdin? centralde mi?

Onu da rapor almak için gittiğim başka bir özel hastanede o gün yaptırmıştım. 35 tl vermiştim. 50 lik yaptırmıştım.
Dün ilk defa kadıköy rana beşe sağlık polikliniğine gittim. İdrar tahlili ve kültürüne toplam 17 tl verdim. Fiyatları çok uygun geldi. Doktor muayenesi olmadım ama muayenelerde ücretsiz. Diğer kan tahlillerini genelde devlette ücretsiz yaptırıyorum. Doktordan aldığım istek kağıdını götürüyorum ve hastanedeki aile hekimlerinde yaptırıyorum. Aile hekimleri genelde boş olunca randevu almak kolay oluyor. Fatih sultan mehmet bana yakın oraya gidiyorum.

Onu da rapor almak için gittiğim başka bir özel hastanede o gün yaptırmıştım. 35 tl vermiştim. 50 lik yaptırmıştım.
Dün ilk defa kadıköy rana beşe sağlık polikliniğine gittim. İdrar tahlili ve kültürüne toplam 17 tl verdim. Fiyatları çok uygun geldi. Doktor muayenesi olmadım ama muayenelerde ücretsiz. Diğer kan tahlillerini geneardalde devlette ücretsiz yaptırıyorum. Doktordan aldığım istek kağıdını götürüyorum ve hastanedeki aile hekimlerinde yaptırıyorum. Aile hekimleri genelde boş olunca randevu almak kolay oluyor. Fatih sultan mehmet bana yakın oraya gidiyorum.

bende oyle yapiyorum:) cogunu saglik ocaginda yaptiriyorum ,saglik ocaginda olmayanlarida daha ucuz bi ozel hastanede yaptiriyorum. centralden once medipole gidiyordum ama oradan hic memnun kalmadim doktorlari o kadar ilgisizki.. sadece ikili testimi orda yaptirmisim. hakan beye. belki duymussundur. o cok ilgiliydi. detayliyida medipolde yaptiracaktim ama yer bulamadim. yarin centralde mustafa beye gidecem detayli icin. bu arada sen hastaneye yakinsin ne guzel. ben uskudarda oturuyorum. biraz zor oluyor hastaneye gitmem.

bende oyle yapiyorum:) cogunu saglik ocaginda yaptiriyorum ,saglik ocaginda olmayanlarida daha ucuz bi ozel hastanede yaptiriyorum. centralden once medipole gidiyordum ama oradan hic memnun kalmadim doktorlari o kadar ilgisizki.. sadece ikili testimi orda yaptirmisim. hakan beye. belki duymussundur. o cok ilgiliydi. detayliyida medipolde yaptiracaktim ama yer bulamadim. yarin centralde mustafa beye gidecem detayli icin. bu arada sen hastaneye yakinsin ne guzel. ben uskudarda oturuyorum. biraz zor oluyor hastaneye gitmem.

Evet yakın sayılırım hastaneye. Ama önemli olan memnun olmak, sen nerden buldun bu hastaneyi, tavsiye mi, tesadüf mü?

X