Hayırlı eş için birlikte dua edelim

minigmanigim sag ol canim enerjini taa burdan hissediyorum eksik olma :KK16::KK16:
diger topikte de birlikteyiz edelim edebildigimiz kadar bakalim dualarimizin gucune inaniyorum
o yuzden de umudum var karsidan herhangi bir isik gormememe ragmen.
yalniz diger topikte number 10 um :KK1: hep sanssizim yaa :KK14:
canim bi de kibariye29 un fatihalari bugun icin mi okunuyor ? ben gec kaldim da ona gore. daha okunmasi gerekenler var.

Önemli değil canım. Dualarına beni de katarsan mutlu olurum (tabi bütün bekar kardeşlerimizi :KK70: ). Bende dua ediyorum hepimiz adına.

Allah gönlümüze göre versin inşallah hayırlısıyla. (amin)

sagol canım hep ediyorum hepimiz içinher namazımdan sonra...amin amin amin canım insallah:21::21::21:

minigmanigim sag ol canim enerjini taa burdan hissediyorum eksik olma :KK16::KK16:
diger topikte de birlikteyiz edelim edebildigimiz kadar bakalim dualarimizin gucune inaniyorum
o yuzden de umudum var karsidan herhangi bir isik gormememe ragmen.
yalniz diger topikte number 10 um :KK1: hep sanssizim yaa :KK14:
canim bi de kibariye29 un fatihalari bugun icin mi okunuyor ? ben gec kaldim da ona gore. daha okunmasi gerekenler var.

sende eksik olma canım duaya devam canım insallah kabul olur dualarımız.belki bundan sonra hersey degişir ve güzel olur.yok kuzum o günlük degil bitirnce yeni liste baslayacak.daha bitirmeyenler var duaları yani gec kalmadın okumaya basla bugün yarıncanım.ben 6.cıyım canım istersen degişirim benim için fark etmez tatlım su an acalem yok.:KK16:yetisecekmi persembeye asinaza dersen o yardım eder canım

Son düzenleme:
sende eksik olma canım duaya devam canım insallah kabul olur dualarımız.belki bundan sonra hersey degişir ve güzel olur.yok kuzum o günlük degil bitirnce yeni liste baslayacak.daha bitirmeyenler var duaları yani gec kalmadın okumaya basla bugün yarıncanım.ben 6.cıyım canım istersen degişirim benim için fark etmez tatlım su an acalem yok.:KK16:yetisecekmi persembeye asinaza dersen o yardım eder canım

Arkadaşlar ne okuyorsunuz. Yeni liste ne zaman olacak eğer kabul edersiniz bende listeye adımı yazdırıp okumak isterim. Şuan adet dönemindeyim ama 2 gün sonra Allah'ın izniyle adetim bitiyor. O zaman ne okuyorsanız okumaya çalışırım bende.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ne okuyorsunuz. Yeni liste ne zaman olacak eğer kabul edersiniz bende listeye adımı yazdırıp okumak isterim. Şuan adet dönemindeyim ama 2 gün sonra Allah'ın izniyle adetim bitiyor. O zaman ne okuyorsanız okumaya çalışırım bende.

tatlım ne okuyacagımızı bizler belirliyoruz yeni liste 29 umu30 umu öyle baslıyor aybirgen seni ekler canım yeni listeye yazını görünce ekler zaten:KK16::KK16::KK16:

tatlım ne okuyacagımızı bizler belirliyoruz yeni liste 29 umu30 umu öyle baslıyor aybirgen seni ekler canım yeni listeye yazını görünce ekler zaten:KK16::KK16::KK16:

hmm anladım canım.. bizler belirliyorsak eğer bende okuyabileceğimiz duaları, ayetleri yazayım içlerinden okumak istediklerinizi alıp okuyabiliriz isterseniz.

-------------------------
"Yâ iddetî inde şiddeti, Yâ munisi inde vahşeti, Yâ sahibi inde gurbeti, Yâ veliyyî inde ni'metî, Yâ kâşifi inde kürbetî, Yâ ğıyâsî inde iftikârî, Yâ melceî inde ız-dırârî, Yâ muînî inde fezaî, Yâ delili inde hayratı. Sübhâneke yâ lâ ilahe illâ ente. El emân el emân hallisnî mine'l-infirâd (ev mine'l a'zebi.)

ANLAMI: "Ey öfkelendiğimde beni yatıştıran, ey felâkete uğradığımda imdadıma yetişen, ey yalnızlığımdaki dostum, ey gurbetimdeki arkadaşım, ey geçinmemi sağlayan velinimetim, ey müşkillerimi çözmede yardımcım, ey fakirlikten kurtarıcım, ey çaresizliğimde sığınağım, ey şaşırıp ne yapacağımı bilemediğimde yardımcım, ey hayrete düştüğümde yol göstericim. Ey kendisinden başka ilâh olmayan Allahım, Seni tenzih ederim. İmdat diliyorum Senden. Beni bu yalnızlıktan kurtar." (Beni bu azaptan kurtar.)

Evlilik İçin çekilen Esmalarda şunlardır: Yâ Fettah, Yâ Latif, Yâ Vedüd "

Ya müfettihi fettih
Ya müferrici ferric
Ya müsebbi sebbib
Ya müyessiril yessiril fetha vel ferecül minke
Ya fettah Ya Alim
İyya kenabudu İyyakenastain

Türkçesi:
Ey açıcı Rabbim,önümü aç,önümdeki engelleri kaldır.
Ey darlıkları gideren Halikim darlıkları gider.
Ey sebebleri yaratan rabbim bir sebeb yarat.
Ey kolaylıkları meydana getiren önümü aç,
Çünkü darlıkları gidermek sendendir.
Ey rızık kapılarının açıcısı her şeyi bilen,
Ancak sana ibadet eder,ancak senden yardım isterim.

*kasas suresi 24.ayet
*ali-imran suresi 38.ayet
*furkan suresi 74.ayet
*necm suresi 58.ayet
*cuma suresi

ben de pek vakit kaybetmeme taraftariyim ama biraz beklemek ve bolca dua etmek istiyorum. Insallah hayirlisiyla olur, bir de gunler gecmek bilmiyor. bir an once netlesse keske ama iste bekliyorum oyle. haftaya persembe gunu msj aticam ona canim bakalim. :KK25:
AYBIRGENIM liste 30unda basliyormus beni de en gec haftaya carsambaya bir gune yazar misin nolur. persembe konusucam cunku haftaya. :KK16:

canim benim allah razi olsun insallah. ben ediyorum bakalim ama cok da korkuyorum gercekten. :KK31:
tamam aybirgen ve diger arkadaslar da kabul ederse carsamba gunu yani 4 eylul benim olsun. :KK5:

kızlar bende katılabilir miyim_?? ne yapmam gerekiyor, nasıl oluyor?

Devam eden listemiz
1-assia_baby-Hümeyra (için 21.08.2013)
2-rainbyte (için 22.08.2013)
3-aybirgen (için 23.08.2013)
4-masumyüzlüce (için 24.08.2013)
5-minigmanig-Duygu (için 25.08.2013)
6-dreamer22 (için 26.08.2013)
7-nur_44 (için 27.08.2013)
8-fulya1234 (için 28.08.2013)
9-pozitiff3 (için 29.08.2013)

okunacaklar
1)313 ayetel kürsi (herkes 35 er tane okuyacak, kendi günü olan 33 okuyacak)
2)41 er tane salatı tefriciye
3)evlenme niyetinde olanların okuyacağı dua:
“rabbena heblena min ezvacina ve zürriyatina kurrete ayunin.vecalna lil muttekine imama” (41 er defa okuyabiliriz.)
meali: Rabbimiz bize eşlerimiz ve çocuklarımızdan gözümüzün nuru iyi kimseler ihsan et.ve bizi takva sahiplerine imam kıl. (furkan-74)
4)kün feyekün duası (1 er tane)

YENİ LİSTEMİZ(30 unda başlayacak listemize katılacaklar belirtsin lütfen)
1-Elittt (için 30.08.2013)
2-I34anbul (için 31.08.2013)
3-Minigmanig-Duygu (için 01.09.2013)
4-Aybirgen (için 02.09.2013)
5-Esmeralisa (için 03.09.2013)
6-Rainbyte (için 04.09.2013)
7-Facebook06 (için 05.09.2013)

Yeni gelenler hoşgeldiniz canlarrr listeye ekledim sizi :KK16: Canlar sadece günü gelene değil listemizdeki herkese her aklımıza geldiğinde dua edersek çook daha güzel olur :KK16: Allah hepimizin gönlündekini hakkında hayırlı eylesin veya hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eylesin. :21::21::21:

Devam eden listemiz
1-assia_baby-Hümeyra (için 21.08.2013)
2-rainbyte (için 22.08.2013)
3-aybirgen (için 23.08.2013)
4-masumyüzlüce (için 24.08.2013)
5-minigmanig-Duygu (için 25.08.2013)
6-dreamer22 (için 26.08.2013)
7-nur_44 (için 27.08.2013)
8-fulya1234 (için 28.08.2013)
9-pozitiff3 (için 29.08.2013)

okunacaklar
1)313 ayetel kürsi (herkes 35 er tane okuyacak, kendi günü olan 33 okuyacak)
2)41 er tane salatı tefriciye
3)evlenme niyetinde olanların okuyacağı dua:
“rabbena heblena min ezvacina ve zürriyatina kurrete ayunin.vecalna lil muttekine imama” (41 er defa okuyabiliriz.)
meali: Rabbimiz bize eşlerimiz ve çocuklarımızdan gözümüzün nuru iyi kimseler ihsan et.ve bizi takva sahiplerine imam kıl. (furkan-74)
4)kün feyekün duası (1 er tane)

YENİ LİSTEMİZ(30 unda başlayacak listemize katılacaklar belirtsin lütfen)
1-Elittt (için 30.08.2013)
2-I34anbul (için 31.08.2013)
3-Minigmanig-Duygu (için 01.09.2013)
4-Aybirgen (için 02.09.2013)
5-Esmeralisa (için 03.09.2013)
6-Rainbyte (için 04.09.2013)
7-Facebook06 (için 05.09.2013)

Yeni gelenler hoşgeldiniz canlarrr listeye ekledim sizi :KK16: Canlar sadece günü gelene değil listemizdeki herkese her aklımıza geldiğinde dua edersek çook daha güzel olur :KK16: Allah hepimizin gönlündekini hakkında hayırlı eylesin veya hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eylesin. :21::21::21:

amin amin amin:21::21::21: hayırlı ugurlu olsun yeni listemiz canlar:KK16::KK16::KK16:

kızlar bende katılabilir miyim_?? ne yapmam gerekiyor, nasıl oluyor?

Canım hoşgeldin :KK16: yeni listeye ekledim seni, yapmamız gereken listede kimin günüyse ona birlikte belirleyeceğimiz duaları okumak, yeni listemizde okuyacağımız dualara henüz karar vermedik canım, ayın 30 unda başlıyoruz, öncesinde birlikte karar veririz. :KK16: Hımm ama şimdiden dualarımızda birbirimize yer vermeye başlayalım, listedeki günü beklememize gerek yok :KK16:

çoğunuz henüz liseyi yeni bitrmiş falansınızdır benim gibi 29 yaşında umudu olmayan hayal bile kuramayan hayattan zevk almayan biri değilsinizdir ben hepinizin yuva kuracağından umutluyum sadece kendimle ilgili umutsuzum yinede dualarınızda beni ve benim gibi olanlarıda unutmazsanız çok sevinirim:KK14:

bende 29 yaşındayım, benım durumum daha vahim çıkmazdayım.
konu başlığımdan ortaya çıkar her sey, umuda gelince ne desem boş.
Yine de rabbim büyük

çoğunuz henüz liseyi yeni bitrmiş falansınızdır benim gibi 29 yaşında umudu olmayan hayal bile kuramayan hayattan zevk almayan biri değilsinizdir ben hepinizin yuva kuracağından umutluyum sadece kendimle ilgili umutsuzum yinede dualarınızda beni ve benim gibi olanlarıda unutmazsanız çok sevinirim:KK14:

Canım ben de 26 yaşındayım, sen de aramıza katıl, duaların gücünü görelim birlikte, dert etmeyelim dua edelim :KK16: Umudumuzu kesmeyelim hiç bi zaman, başkasına edilen dualar daha kolay kabul olurmuş, gel birbirimize dua edelim :KK16:

Yine de rabbim büyük

Canlarım umudunuzu kesmeyin ne olur :KK50: Birlikte dua edelim, duaların açamayacağı hiç bir kapı yok.

ben 28 yasındayım canım sen dualarını eksik etme.ve daha benim gibi bekar arkadaslarımda var sen sadece duanı eksik etme canım:KK16:

Yine de rabbim büyük

hepinize teşekkür ederim hepinizzin mjını alıntılayamadım bilmediğim için burdan bu mjda cvp vercem hepinize. allah hepimizin yardımcısı olsun sen neden bu kadar ümitsizsin canım?

hepimizin karşısına allah iyi insanlar çıkarsın arkadaşlar bugün bi rahatsızlığım yüzünden doğum hastanesindeydim insanları eşiyle öyle el ele hamile görünce içim acıdı iyice canım sıkıldı çok zoruma gidiyo artık bide bazı insanların nispet yapması laf sokması ve mahsus yaş sorması yokmu allaha havale ediyorum hayattan zevk almıyorum artık bide insanların nispetiyle yıpranıyorum çok kötüyüm arkadaşlar

X