hazıran annelerının bebek sekerlerı

kızlar bıde ben soyle bısey dusundum bebek sekerı yerıne yasın kıtapları oluyor ya dualarda okunulan onlardan alıp dagıtsam nasıl olur sonucta bebek sekerı bı ıslerıne yaramıcak ama bu yarayacak bır cok kısının dua etmesıne vesıle olucaz nasıl olur sızce herks sımdı bebek sekerıne alısmıs bu garıp gelır mı??

Ben herşeyi kendim yaptım kapı süsü beşik tülü hatıra defteri saç bantları ve kendim içn taçlar ve hastane için kurabiye yapıcam malzemeleri alıp dha ucuza geliyor bence tabi güzel ve farklı şeyler yapmak istiyorsak dışrda satılan kapı süsleri cok sıradan bence

Son düzenleme:
kızlar bıde ben soyle bısey dusundum bebek sekerı yerıne yasın kıtapları oluyor ya dualarda okunulan onlardan alıp dagıtsam nasıl olur sonucta bebek sekerı bı ıslerıne yaramıcak ama bu yarayacak bır cok kısının dua etmesıne vesıle olucaz nasıl olur sızce herks sımdı bebek sekerıne alısmıs bu garıp gelır mı??

Kuzenim bebek mevlütünde dağıtmıştı, garipsencek bir şey değil bence, kitapçığın ilk sayfasına da stickerla bebeğin adını ve doğum tarihini yazmıştı. Hemen hemen her evde olan ve ihtiyaç duyulan birşey, neden olmasın..

Ben herşeyi kendim yaptım kapı süsü beşik tülü hatıra defteri saç bantları ve kendim içn taçlar ve hastane için kurabiye yapıcam malzemeleri alıp dha ucuza geliyor bence tabi güzel ve farklı şeyler yapmak istiyorsak dışrda satılan kapı süsleri cok sıradan bence

Marifetlisin demek ki arkadaşım, ellerine sağlık :) ben kendim yaptığım zaman genelde daha pahalıya patlıyor, alışveriş sırasında onu da alayım aman bu da olsun derken fazla fazla alıyorum, bu durumda güzel birşey çıksa da pek ucuz olmuyor :) ama sıradanlık konusunda sana katılıyorum, özellikle kapı süsleri konusunda!!

Oglumun bebek sekeri ve cikolatasi. Hepsini baskasina yaptirdim

$IMG_3011.jpg $IMG_3006.jpg $IMG_3008.jpg $IMG_3018.jpg

Ben de birmax tan sipariş verdim. Eşim bizzat gidip ofislerinden teslim aldı, parayı da orada ödedi. Biz 200 tane yapacağımız için nerdeyse yarı fiyata geldi bize. Tabi içine koyduğumuz badem şekerleri de hazır bebek şekerlerinin içine konanlara göre fazlasıyla kaliteli.

Bu arada çok ilgililer ve bence güvenilir bir yer. Almak isteyenlere tavsiye ederim.

canım çikolatayı internetten mi aldın?
tadı nasıl?
Diger topige de yazdim dilca, netten sizeozelcikolata adresinden siparis verdim. Kutusunu kizilayda erdogan dugmeden aldim. Tadi guzel, bildigin madlen. Uzerine benim istedigim tasarimda baski yaptilar. Pusette erkek bebek resmi var, anne baba ve bebek isimleri yazili cikolatanin uzerinde.

$20130604_181522.jpg $20130604_181350.jpg

benim sepetim ve bebek şekerim bu. tanesini 1 tl yaptırdım. içinde bebeklisi de var. biz bunları hastanede mi vereceğiz yoksa mevlüt okununca mı dağıtacağım bilemedim:KK43:(

Kızlar merhaba,ben Birmaxtan sipariş verdim. Gelmeyince aradım sipariş ismi ile havale ismi tutmadığı için ödemeyi görmemişler. Dün konuştum ve kargoya verildi diye mesaj geldi. Daha elime gelmedi ama sanırım problemsiz gelecek. Gelinc yine haber veriririm isterseniz. Eğer sipariş verirseniz ödeme teyidini ihmal etmeyin bence. Kolay gelsin,

bende ürünleri birmax'dan almak istiyorum sipariş de verdim ama kdv hariç toplam fiyat gözüküyor bu kdv ödemesi nasıl yapılacak bilginiz varmı ?

Herkesin tabiki kendi tercihi ama ben el emeği şeyler hediye etmeyi daha bi seviyorum. Şu an beklemekte olduğum oğlum için Mevlüt şekerleri hazırlıyorum. Kesinlikle daha maliyetli değil bunu belirtmek isterim. Minik patikler ördüm toplam 100 tane 6 lira verdim iplere. 100 tane nazar boncuğu aldım 5 lira. 100 tane hazır kesilmiş organize tül 5lira.2 pakette kurdele aldım 1.5lira. Şuan 17.50 lira tutmuş. 20 liraya da badem şekeri alsam, ki çok bile gelir. Yani 100 tanesi 37.50 liraya geliyo

hayırlı olsun arkadaşlar bebikleriniz :)

keçeden istediğiniz model bebek magnetleri hazırlıyorum
tüllü,mıknatıslı,ister lavantalı isterseniz şekerli üzerine nazar boncuğu,uğur böceği gibi akseuarlarda ekliyorum
netden beğendiğiniz bir model varsa açtığım konumda paylaşırsanız yada özelden mesaj atarsanız yardımcı olurum

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=685300

X