2014 Şubat Anneleri

Amigurumi bebeğimiz.. annem saolsun kucukken orgu ordururdu. Simdi isime yaradi :KK55::KK55:

Eklentiler

• $20140804_145828.jpg
    $20140804_145828.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 33
  • $20140804_145858.jpg
    $20140804_145858.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 32
Selam arkadaslar... Ek gıdaya gecişte lazım olabilecek materyalleri araştırırken nisan anneleri grubundaki arkadaslarım buharlı pişirici önerdiler. Nette bir ürün buldum. Aranızda bu ürünü kullanan ya da önerisi olan var ise paylaşır mı lütfen😊

http://mobil.e-bebek.com/philips-avent-wasabi-hizli-pisirici-ve-blender_PAV-CF870

🙈🙉🙊

Canim ben daha geçmedim sebzeye ama almayi dusunmuyorum. Tencerede agzi kapali sekilde pisirirsende oluyomus. Illa buharda pisirceksen de tencerenin icine tel suzgec yerlestir suya degdirmeden pisir

Canim ben daha geçmedim sebzeye ama almayi dusunmuyorum. Tencerede agzi kapali sekilde pisirirsende oluyomus. Illa buharda pisirceksen de tencerenin icine tel suzgec yerlestir suya degdirmeden pisir

Tesekkürler yorumun için canım😊

🙈🙉🙊

Amigurumi bebeğimiz.. annem saolsun kucukken orgu ordururdu. Simdi isime yaradi :KK55::KK55:

Anaaam bayıldım ellerine sağlık çok güzel olmuş. Ben de yapıcam kızıma, kafamı bir toparlayabilirsem. Hiç birşeye yetişemiyorum ki.. Maraton koşucuları gibiyim. Seninle irtibata geçerim yapacağım zaman :)))

Su basimiza gelene bakin kizlar. İlk duyunca gozlerim firladi:)
Benim minti kizamikcik oldu:) her yerinde döküntüler basladi bu aksam en son doktor a götürdük. Doktor kizamikcik deyince efendim dedim. Adam bir daha soyledi. Dedim 2 gün once asisini olduk tamam iste dedi. Asi hastaligin inceltilmis hali vucut ta onu hastalik kabul etmis geciriyor suan atesi oldumu dedi olmazmi 39.5 tan zor düsürdük hastanedeydik dedim ondan ateslenmis gecirecegi icin dedi. Vay anasini bir yasima daha girdim dogum gunum kutlu olsun bunun serefine gidip banyo yu yikayayim bari:)

Anam bu neeeee kız ışığı gören geliyor tözbe tövbeee :))))
Çok geçmiş olsun. Ateş yapan zor kısmı atlattınız. İnşallah çabucak geçer.
Kuzum msjını okudum çok sağol. Ben hala sana msj yazamıyorum.. Denedik mamayı ama maalesef onu da yemedi.. Kaşık maması, muhallebei vs. İstemiyor sıpa. Anca yoğurt yiyor, anlamadım ki...

ayy geçmişlerr olsunnn yaaa

Hüzooo nasıl oldu iştahsızlık durumları yaa. Ömrümü yedi sıpa, mama yemiyor...

Benim istahsiz oglan un çorbası ni ancak püskürttu:KK37:sade yoğurttan başka sevdiği bişey kesfedemedim halen. :KK53:meyvelerden nefret ediyo:KK37:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah allah bu şubat bebişleri hep mi cins yav :)) Bizimki de sadece yoğurt yiyor. Annemin yaptığı miiiissss gibi tarhanayı da zebil etti, yemiyor..

Yoğurt kaşığının altına sebze püresi koyyoğurdu alıp onu bırakıyor çakal

kizlar biz dogdugundan itibaren prima premium care kullaniyoruz. Suan 4 numara kullaniyorum. Asagi yukari her kakasini yaptiginda badisinin kenarina sizma oluyo. Baska bez oneren var mi sizma yapmicak, pisik yapmayan. Degistirmeye de korkuyorum pisik olursa diye? :18:

nerdeydin canım gözükmüyordun. sen demi gittin tatile.

bez büyük geliyo olmasın zeren.ben ogluma 3 numara bazende 3 plus kullanıyorum . geçen gün öyle doldurmuş zor temisledim poposunu:KK1:ama hiç sizmamis dışarı. bende burda prima nin almanyada ki kardeşi olan Pampersi kullaniyorum:KK52:

Selam arkadaslar... Ek gıdaya gecişte lazım olabilecek materyalleri araştırırken nisan anneleri grubundaki arkadaslarım buharlı pişirici önerdiler. Nette bir ürün buldum. Aranızda bu ürünü kullanan ya da önerisi olan var ise paylaşır mı lütfen😊

http://mobil.e-bebek.com/philips-avent-wasabi-hizli-pisirici-ve-blender_PAV-CF870

🙈🙉🙊

Ben tencerede süzgeç koyarak hasliyorum sebzeleri buharda:KK53:

Allah allah bu şubat bebişleri hep mi cins yav :)) Bizimki de sadece yoğurt yiyor. Annemin yaptığı miiiissss gibi tarhanayı da zebil etti, yemiyor..

Yoğurt kaşığının altına sebze püresi koyyoğurdu alıp onu bırakıyor çakal

aynı cins bunlar:KK1:istahsizlar:KK1:kucak isterler. Yoğurt yerler. Yaw meyve demi sevilmez .yok yemiyor. un çorbası yaptım. püskürttu suratıma:KK1:

aynı cins bunlar:KK1:istahsizlar:KK1:kucak isterler. Yoğurt yerler. Yaw meyve demi sevilmez .yok yemiyor. un çorbası yaptım. püskürttu suratıma:KK1:

Akşamüstü bizim kontrolümüz var. Bakalım dru ne diyecek. Sıpa son 2 ayda sadece 300 gr kilo aldı yav...
Ama gayet mutlu mesut, halinden hiiiiiç şikayetçi değil hatun :)))

Akşamüstü bizim kontrolümüz var. Bakalım dru ne diyecek. Sıpa son 2 ayda sadece 300 gr kilo aldı yav...
Ama gayet mutlu mesut, halinden hiiiiiç şikayetçi değil hatun :)))

yaz burayada sosyoloji kiscen kaç kilo olmus:KK52:inş ii kilo almıştır hanfendi:KK9:

Yarım saattir bebiş uyuyor ve ben mutfakta dolanıp duruyorum. Yav akşama ne yemek yapacağıma dair hiiiiiç bir fikrim yok. Çıldırıcam yav. Ne pişireyim ki akşama..

Su basimiza gelene bakin kizlar. İlk duyunca gozlerim firladi:)
Benim minti kizamikcik oldu:) her yerinde döküntüler basladi bu aksam en son doktor a götürdük. Doktor kizamikcik deyince efendim dedim. Adam bir daha soyledi. Dedim 2 gün once asisini olduk tamam iste dedi. Asi hastaligin inceltilmis hali vucut ta onu hastalik kabul etmis geciriyor suan atesi oldumu dedi olmazmi 39.5 tan zor düsürdük hastanedeydik dedim ondan ateslenmis gecirecegi icin dedi. Vay anasini bir yasima daha girdim dogum gunum kutlu olsun bunun serefine gidip banyo yu yikayayim bari:)
Çok geçmiş olsun canım :KK43:
Super olmis bayildim yetenekli anne :)

Aynen yaa biseyi sevdiremedim su cocuga ilk aylar ne guzel emiyordu simdi ne emiyor ne bişey yiyor sadece meyve aldigim mamalari hic yemedi yogurt zorla bi kaşık Semenderin tarifi bebe buskuvisi yaptim organik organik anne sutu meyveyle karıştırdım 50ml yarisini tukure tukure yedi batırdı kendini anca banyo temizledi saclarina kadar mama kahvalti da sevmedi bir kaldi corba ins sever mahvetti bu oglan beni :KK43:

X