hamilelikte kilo

odessia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
62
1
51
hamilelik güzel şey mutlaka ama kafama takılan birşey var hamilelikte insan neden aşırı kilo alıyor yani acaba normalden çok daha fazlamı yiyor hamileler her zamanki gibi yense bebek gelişse kişinin kilosu değişmez sanırım bir tanıdığım 30 kilo aldı hamile iken yani belki herkes 30 almaz ama o aldı 25 kilo alanı biliyorum bu kişiler yanlış birşeymi uyguladılar aşırı beslenip hiç hareket etmedilermi hamileyken bebek gelişse bebek doğduktan sonra kişi hemen eski kilosunda olması acaba normal olan değilmi :1rolleyes:

alınan kilo kişiye göre değişiyor ben 47 ile başladım ve su an 64 kiloym ama zayıf olanlarındaha fazla kilo aldığı söylenio
bakalım son günlerde ne kadar alıcam :)

canim ya her insanin bunyesi farkli olabiliyor,benim etrafimdada 30 lari bulanlar var,ama bak ben bu gune kadar 10 kilo aldim ve hatta bebisimde cok saglikli,boyle seyleri takama kafana kilo bunye meselesi....

bu arada bosver arkadasim aramizda 2 gun var ayy ne guzel ben senden once doguracam galiba ne dersin haaaa

Bende 5 kilo aldım şimdiye kadar.On kiloda tamamlamayı düşünüyorum.Valla ne yalan söylim birazda kısıyorum. Abartmamaya çalışıyorum.

Alınan kan hapları ve metebolizmanın değişmeside etkiliyor..Ben 31 haftalık hamileyim 14 kilo aldım almayada devam ediyorum ne kadar dikkat etsekte alınıyor galiba bebişlerimiz sağlıklı olsunda diyet yapar veririz artık

canlarım kilo almak yapı meselesi sanırım bende yediklerime çok dikkat ediyorum 29.haftamdayım ama 15 kilo aldım 25-30 kiloyu bulurum gibime geliyorbenneyaptımkibenneyaptımki

kızlar benim kızkardeşim 32 haftalık hamile sadece 4 kilo aldı bebişin kilosu iyi sadece bebiş alıyor zaten çok zayıf hamile kalmıştı 47 kilodan 51 kiloya çıktı sanırım öylede tamamlar galiba bu birazda bünye meelesi.

ben 20 haftalık hamileyim ve toplam 6 kilo aldım 55 kilo ile hamile kalmıştım dr. normal olduğunu söylüyor ama kilo olayı bünyeye,boya göre değişiyor önemli olan bebeğin beslenmesi aylık gelişimine uyması tatlım

Ben hamileligimde 13 kilo aldim (ama ben dikkat ettim )...Biliyorsunuz ki maksimum 15 kilo almak lazim ...su an hamilelikten kalan hic bir fazla kilom yok ...
Bu kadar cok kilo almayi(30 kilo ) ben hamile arkadaslarin iki kisilik yemek yemeleri ve gereksiz seyler yemeleridir (hamur isleri v.b.) sadece dikkat :)hamileyim diye kendinizi salmayin ...

haklısın zeppppp 60+20yim son ayım ama artık almıcam galiba.acemiliğe geldi diyelimmmmm :)

inşallah cnm aslında ikizdi ama birini 10. haftamda kaybettim.ilk 10 haftada 9 kilo aldım zatenn :KK43:

ya bende neyapıcam bilmiyorum 22 kg aldım almayada devam edıyorum ikiz oldugu içinmi anlamadım ama cokta yemiyorum:1no2::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

X