sogan kürü kullananlar

etrafına sor soruştur mutlaka birini tavsiye ederler.evet pazartesi gitmen mantıklı ilaç anca etkisini gösterir.folik asit falan içiyo muydun?tutunmayı kolaylaştıriyomuş ya da bi araştır netten ne ii gelir

Bu gıttıklerım varya hepsıde tavsıyeyle gıttıklerım yok cındırellam sorun bende kanımca :) :KK1: folik asıtı 4 ay once dusukten sonra devam etmemı soylemıstı 3 ay felan kullanmstm duzenlı son ay bırakmıstım tekrar basladım tabı ama onuda drum felan soylemedı yanı bıldgm ıcın basladım.ananası duydum kabak cekırdegını duydum onları yıyorum bakalım.gelecegı varsa hersekılde gelır hepsı bos aslında ama yınede tedbırı elden bırakamıyorz ıste.

Bu gıttıklerım varya hepsıde tavsıyeyle gıttıklerım yok cındırellam sorun bende kanımca :) :KK1: folik asıtı 4 ay once dusukten sonra devam etmemı soylemıstı 3 ay felan kullanmstm duzenlı son ay bırakmıstım tekrar basladım tabı ama onuda drum felan soylemedı yanı bıldgm ıcın basladım.ananası duydum kabak cekırdegını duydum onları yıyorum bakalım.gelecegı varsa hersekılde gelır hepsı bos aslında ama yınede tedbırı elden bırakamıyorz ıste.

doğru diyosun canım.hepsi boş ama insan da öylece duramıyo ki.sen içini ferah tut.eminim doktorlardadır sorun:))sen doktor denemeye devam et
ama bazı süreçte ii olmuyo biri bişi diyo öbürü başka bişi.kafa karışıklığı.rabbim ii insanlarla karşılaştırsın ne diyim

Progesteron degerı dıs gebelıkte belırleyıcı oluyormus canım sonucu gordu dr, degılse ben yaptırmasam drların ıstedıgı yok bu degerı sadece hcg ye bakıp gecıyorlar ama oncekı dusugumde ıstedıklerı ıcın aklımda kalmıstı. progesteron dusuk oldgu ıcın verdı progestanı.bugun bakmadı ultrasonda hcg 3000 lerde oldumu daha rahat gorulrmus rahım ıcı bır gebelıkse.cumartesi gitmeye giderimde hcg bıraz yukselırse kesenın gorulme olasıglı daha cok artarmıs netten arastrdgma gore 7. haftasında goremeyenler var benım 6. hafta oluyo.Allah razı olsun devrem benım.doktorlar sıtesınde aynıs sıkıntdan bırı yazmıs dr ların genel yorumu, progesteron degerı gebelıgın saglıklı olup olmadgnı belırlemez sadece dıs gebelıkte belırleyıcı olarak kullanılr demısler,dıs gebelıktede hcg artısı cok duzensız bır ark gecırdı bı artıyo bı azalıyor hcg.ıcımde bı umut ve tutunmak ıstıyorm ıste.kanama lekelenme herhangı bırseyım yok, ara ara adet agrısı gıbı agrılarım gırıp cıkıyor oda normalmıs yengemde hamıle ve kalp atısını duydu ondada aynı agrılar varmıs.Rabbım hayırlısından saglıklısından nasıp etsın ınsallah :KK14::KK14::KK14:

hımm anladım canım. gönlümden senin için hep iyi şeyler geçiriyorum bişi yoktur herşey yolundadır diyorum kendimce
doktorun da felaket tellalı mübarek karşındaki kadın hamile yani biraz anlayış yaw ağzından çıkcak cümleye bakıyor sonuçta
inşallah dış gebelik falan değildir asyam yaaa aklına getirme onu olur mu
sevindim kanaman vs olmamasına canım buda iyi bişey sonuçta
geriye iki ihtimal kalıyor oda hcg artış gösterdiği için sağlıklı bir hamilelik %95
yada dış gebelik ama ben bu ihtimali %5 olarak görüyorum ne bileyim senin sağlıklı bir hamilelik geçirdiğine ve geçireceğine inanmak istiyorum
Rabbim inşallah cumartesi yada pazartesi güzel haberler almanı nasip etsin canım dualarım seninle

kuzum zaten uzaklaştım bu işlerden biliyosun zaten yoğundum 23 nisan etkinliği hazırlıyodum.ii de oldu ama arada sizleri merak ediyorum.10 gün sonra da annemler gelecek.gezeriz vakit geçer.zaten doktor bana 2 ay verdi bakalım nolcak olmazsa tıpış tıpış doktora:))
senin adetine ne kadar kaldı?sanırım bu ay sonunda gitceksin demi?
yağmur suyu 2 bardak kadar var ben daha yeni temizlendim okucaz işte eşimle.başka da toplayabileceğimizi sanmıyorum.çünkü urfada yaşıyorum:)))şu an bile o kadar sıcak ki akşam olmasına rağmen.

evet canım 30 nisanda izmire gidiyorum mayısın ilk haftası da adet olucam işte başlıcak tedavim
sende iyi yapmışsın kafanı boşaltacak şeylerle ilgilenmekle iyi gelir
2 bardak 2 bardaktır dualarını oku üstüne niyet edip eşinin elinden iç bi kaç sabah madem

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=672520&page=4377&p=35022038&posted=1#post35022038

asyam canım ben bu topikte geziyorum artık biliyorsun
gelip bi oraya yazsana durumunu inan onlarda çok bilgililer
mutlaka cevap veren çıkar bugün yarın,içini rahatlatıcak bi bilgi duyarsın belki tatlım ne dersin :KK34:

asyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacannnnnnnn:84::84::84::84::84:
sesime gel kuzum ordamısın:26:

Maşallah canım benim:nazar: Bak bizde o şişkolugu yaşamak için çabalıyoruz
az kalmış dogumdan sonra gider aldıgın kilolar sağlıklı sıhhatli olsunda gerisi halledilir canım :KK16:
Allah razı olsun annelerimizden başımızdan eksik etmesin canım
bende ikiz koydurcam diyorum ikisi birden tutarsa artık anneler bakıcak mecbur :KK9:

asyamdan merakla haber bekliyorum hala daha :18:
ama beybişimden hiç ama hiçççççç ses yok epey zamandırrrrrrrr:KK50::KK50::KK50:
inşallaaaah canım ALLAH ım hepinize tattırsın bu duyguyu
Hisarım dua ıstıyorm senden bol bol hcg yı bana gore hallettık druma gore artısı az kı sallamıyorm mukemmelıyetcı adamı, kaldıkı duzgun artıyor nesıne takıldı anlamadımda progesteron basıma bela oldu benim :KK43: bilgin varsa bi aydınlatıve su asyayı
evt bencede düzgün artmış değerlerin...bu progestron tahlilinin yapıldığını ilk defa senden duydum asyam ama hapını içmeye başlamışsın iğnesinimi yeseydin acaba dr.a bir sorsan yada başka bir dr. git canım sonucu yaz mutlaka hayırlısı olsun inşallaaaah

asyaaaaaaaacanımmmmm canım canımmmm nasılsın ?:18::18::18:

maybeybiii nisar yağmurunu daha erken yazaymış iyiymiş asya yaaaa :KK37: 3-5 gün kaldı, kime haber vereceğimi şaşırdım :26: sizin oralara yağarsa bana da ayırıverin hayrına :KK76: kargoyla alırım ya da denizliye geliyoz birkaç haftaya elden alırım :KK53:

asyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacannnnnnnn:84::84::84::84::84:
sesime gel kuzum ordamısın:26:

Yettiim gayrı devreeem :))

kızlaaar yettiimmm :KK55::KK55::KK55:
fincanlım fincanlım tilililililili :KK64::KK64::KK64: :KK64::KK64:ahey ahey :KK64::KK64::KK64: yeaah :KK64:

Folikim hosgeldin kuzuumm soyle coskuyla bır halaya duramadık kuzum beaa :)) hep muallakta benım durumlar sonunda hayırlı bır haberle gelirsem sallıcazz topiği inşallahhh :KK1::KK1::KK1:

inşallaaaah canım ALLAH ım hepinize tattırsın bu duyguyu

evt bencede düzgün artmış değerlerin...bu progestron tahlilinin yapıldığını ilk defa senden duydum asyam ama hapını içmeye başlamışsın iğnesinimi yeseydin acaba dr.a bir sorsan yada başka bir dr. git canım sonucu yaz mutlaka hayırlısı olsun inşallaaaah

Progesteron tahlılını dr um ıstemedıkı zaten kuzum oncekı dusugumde son tahlılde hcg ve progesterona bırlıkte bakılmıstı.bende herhalde dusukle alakalı bır durum varsa ıpucu verecek bu hormon bıze dıye 2dir progesteronda olcturuyorum. oda dusunce aldım basıma sıkıntıyı işte :)sadece hcg ye baktırsam neolurdu sankı hamıleyım dıye bas bas bagırırdım ne güzel :KK5: şimdi elim bögrümde eftik eftik oturuyorum :) yahu devrem sen dogurası olmusun ya be ne cabuk gecmıs zaman ssen doguma gırmeden ınsallah önce ben ardımdan mybaby, ardından folik guzel haberleri verip sancılarını rahat cekmenı saglıcaz kuzum degılse sancı cekerken dua bekleyenler sırasında olcaktık hadı yıne ıyısın :)))sen dua et ama bızlere sımdıden olurmu :)

asyaaaaaaaacanımmmmm canım canımmmm nasılsın ?:18::18::18:

devremmm kayınannemlere gidivedim kına varmış ikidönüp geliveedim :)( bu kısmı şaka tabi) dugunden sonra kv komsularıyla kosekapmaca oynarız her gttıgmzde camlardan bakmalar durbunden bakmalar yetmedı kapıyı acıp suratıma bakıp gerı kapatmalar ılgınc komsuları vardır.dedim 2 yıl oldu sunların merakı bır gecsın hem evdede bunaldımdı gıttım. okadar komıktı kı herbısııı gelınle damat ortada oynuyor bız yerımıze gecene kadar boynu kopcaktı teyzelerın kv deme dedım gel onlerınden gecelım barı goremeyenler var :KK1::KK1::KK1: tabi sen bunları sormuyon uzatıyomda uzatıyom dımı :) pazartesı gıdıcem tatlım kontrole, progestanı ıcıp sallanıyorm resmen cok yan etkılerı var resmen depresyon ılacları gıbı halsız takatsız bır sekılde uyuyup kalıyom ıctıkten sonra.

maybeybiii nisar yağmurunu daha erken yazaymış iyiymiş asya yaaaa :KK37: 3-5 gün kaldı, kime haber vereceğimi şaşırdım :26: sizin oralara yağarsa bana da ayırıverin hayrına :KK76: kargoyla alırım ya da denizliye geliyoz birkaç haftaya elden alırım :KK53:

Ahhh folıkım bu hamılelık durumu olmasa nısan ayının farkına bıle varamıcaktım kı ben son 2 hafta kala farkettım benım ıcın nısan gebelık testını yapana kadar kpssye 2 ayım kaldı ayı idi :18::18:: ayıkır ayıkmaz hemen yazdım son 2 haftada belkı degerlendırebılrz dıye.yakalayamadım ya henuz :KK43: facede paylasım yapmasalar gene dusmıcektı jeton. denızlıyemı gelıyon kıgıııızzz :) yagarsa 3 gun ıcınde ayırıvereem garii :)

Folikim hosgeldin kuzuumm soyle coskuyla bır halaya duramadık kuzum beaa :)) hep muallakta benım durumlar sonunda hayırlı bır haberle gelirsem sallıcazz topiği inşallahhh :KK1::KK1::KK1:

Progesteron tahlılını dr um ıstemedıkı zaten kuzum oncekı dusugumde son tahlılde hcg ve progesterona bırlıkte bakılmıstı.bende herhalde dusukle alakalı bır durum varsa ıpucu verecek bu hormon bıze dıye 2dir progesteronda olcturuyorum. oda dusunce aldım basıma sıkıntıyı işte :)sadece hcg ye baktırsam neolurdu sankı hamıleyım dıye bas bas bagırırdım ne güzel :KK5: şimdi elim bögrümde eftik eftik oturuyorum :) yahu devrem sen dogurası olmusun ya be ne cabuk gecmıs zaman ssen doguma gırmeden ınsallah önce ben ardımdan mybaby, ardından folik guzel haberleri verip sancılarını rahat cekmenı saglıcaz kuzum degılse sancı cekerken dua bekleyenler sırasında olcaktık hadı yıne ıyısın :)))sen dua et ama bızlere sımdıden olurmu :)

Ahhh folıkım bu hamılelık durumu olmasa nısan ayının farkına bıle varamıcaktım kı ben son 2 hafta kala farkettım benım ıcın nısan gebelık testını yapana kadar kpssye 2 ayım kaldı ayı idi :18::18:: ayıkır ayıkmaz hemen yazdım son 2 haftada belkı degerlendırebılrz dıye.yakalayamadım ya henuz :KK43: facede paylasım yapmasalar gene dusmıcektı jeton. denızlıyemı gelıyon kıgıııızzz :) yagarsa 3 gun ıcınde ayırıvereem garii :)

asyam okudum geçmişi biliyorum her şeyi. progesteron hakkında da hiiç öyle deme baktırmasaydım falan, bilakis isabet olmuş, iyi etmişsin kuzum, var her şeyde bi hayır bak düşük çıkmış işte değer, yumurta tedavisi olduğum ay ben de içmiştim sabah-akşam. olası bir döllenmede bebek tutunsun diye yazmıştı doktorum. sende de tutunmasını sağlayacak bebeğin inşallah! :KK16::KK16::KK16:

devremmm kayınannemlere gidivedim kına varmış ikidönüp geliveedim :)( bu kısmı şaka tabi) dugunden sonra kv komsularıyla kosekapmaca oynarız her gttıgmzde camlardan bakmalar durbunden bakmalar yetmedı kapıyı acıp suratıma bakıp gerı kapatmalar ılgınc komsuları vardır.dedim 2 yıl oldu sunların merakı bır gecsın hem evdede bunaldımdı gıttım. okadar komıktı kı herbısııı gelınle damat ortada oynuyor bız yerımıze gecene kadar boynu kopcaktı teyzelerın kv deme dedım gel onlerınden gecelım barı goremeyenler var :KK1::KK1::KK1: tabi sen bunları sormuyon uzatıyomda uzatıyom dımı :) pazartesı gıdıcem tatlım kontrole, progestanı ıcıp sallanıyorm resmen cok yan etkılerı var resmen depresyon ılacları gıbı halsız takatsız bır sekılde uyuyup kalıyom ıctıkten sonra.

bence iyi yapmışsın tahlili yaptırmakla hap içiyon bak o düzeltir inşallaaah değerini...hep dua ediyorum canım size etmemmii:KK34:

asyam okudum geçmişi biliyorum her şeyi. progesteron hakkında da hiiç öyle deme baktırmasaydım falan, bilakis isabet olmuş, iyi etmişsin kuzum, var her şeyde bi hayır bak düşük çıkmış işte değer, yumurta tedavisi olduğum ay ben de içmiştim sabah-akşam. olası bir döllenmede bebek tutunsun diye yazmıştı doktorum. sende de tutunmasını sağlayacak bebeğin inşallah! :KK16::KK16::KK16:

Agzın bal yesin inşallah folikiiim :) kullanıyorum bakalım ılacı sımdılık ama ıctıkten sonra fena sallıyor benım kafayı yaa leylaaa gibi dolanıyorum ortalıkta :) cok etkılı bır ılac sanırım.acaba bu hap progsteron hormonunun degerınıde yukseltıyormu dersin folik ?

bence iyi yapmışsın tahlili yaptırmakla hap içiyon bak o düzeltir inşallaaah değerini...hep dua ediyorum canım size etmemmii:KK34:

İnşallah devrem Allah razı olsun canım Rabbim bir avazda kurtarsın senide ınsallah..

Agzın bal yesin inşallah folikiiim :) kullanıyorum bakalım ılacı sımdılık ama ıctıkten sonra fena sallıyor benım kafayı yaa leylaaa gibi dolanıyorum ortalıkta :) cok etkılı bır ılac sanırım.acaba bu hap progsteron hormonunun degerınıde yukseltıyormu dersin folik ?

canım zaten progestanı o nedenle vermişti doktor. yani döllenme gerçekleşir de gebelik başlarsa progesteron seviyesinin yüksek tutuyor ki bu da Allah'ın izniyle düşük önlüyor. 14 gün iç, test yap, pozitifse devam et içmeye, negatifse bırak ilacı, zaten adet olursun hemen demişti. bende ikincisi oldu :KK1: bende acayip sinir yapmıştı bu progestan sadece öyle böyle değil kendime bile tahammülüm yoktu :KK53:

selam arkadaşlar! ya ben bişey soracagim yagmur suyundan bahsetmişsiniz burda şu an yagmur yagiyor bir kase toplayabildim ne yapmam lazim :))

kimse yokmu yaa. Ben iki yildir uğraşiyorum ama olmadi 10 gün sogan kürü ictim sonraki ay tekrar 10 gün içicem inşallah işe yarar . Allah hepimizin yardimcisi olsun. yağmur suyuyla alakali cevabinizi bekliyorum :)

kimse yokmu yaa. Ben iki yildir uğraşiyorum ama olmadi 10 gün sogan kürü ictim sonraki ay tekrar 10 gün içicem inşallah işe yarar . Allah hepimizin yardimcisi olsun. yağmur suyuyla alakali cevabinizi bekliyorum :)

Resulullah s.a.v buyurdular ki;
Beni hak Peygamber olarak gönderen Cenâb-
u Hakka yemin ederim ki, çocuğu olmayan
bir erkek, bu sudan hanımına içirirse, ü
Tealanın izni ile hanımı hamile kalır
Hanımının başı ağrıyan bir erkek bu sudan
hanımına içirirse, bu su ona (sıhhati için)
yeterlidir İçen kimsenin balgamını keser
Rüzgar ona zarar vermez, çirkin haller
kendisine isabet etmez Bel ağrısından, karın
ağrısından, şikayeti kalmaz Alaca
hastalığından korkmaz Göğüs ağrısı çekmez
Kalbine gelen vesvese (evhâm), gönlünden
çıkar gider Kendini çok beğenmek, hased,
kibir, düşmanlık, gıybet ve koğuculuk (gibi
manevi hastalıklar dahil), dünyada yaşayan
her fani (geçici) olanlar için ü Tealanın izni
ile fayda vericidir Tefsir-i Kebir (Kuran-ı
Kerim Tefsiri)'den Kaynak
Cebrail as Bana öyle bir ilaç öğretti ki, (o
ilaç sayesinde,insanların) doktorların ilaçlarına
hiç ihtiyacı kalmaz
Eshab-ı Kiram : (o ilaçtan) Bize de haber
ver,Ya Rasulullah dediler,
Rasulullah (sav):
Nisan yağmurunu alınız (toplayınız) Ona; 70
defa Fatiha-i şerife, 70 defa İhlâs-ı şerif, 70
defa Felak suresini, 70 defa Nâs suresini,
70 defa Tesbih duasını (SübhanAllahi vel-
hamdü
Lillâhi ve lâ ilâhe illallâhü vâllahü ekber ve lâ
havle velâ kuvvete illâ billâhil-aliyyıl-azîm)
okuyunuz Sonra, 7 gün devamlı olarak sabah
akşam birer bardak içiniz Beni hak Peygamber
olarak gönderen
Cenâb-u Hakka yemin ederim ki, Cebrâil
Bana dedi ki ; "Bu sudan içen kimsenin,
cesedinden, damarından, sinirinden,
etlerinden, o
kimseye ağrı, acı veren rahatsızlığını Cenâb-u
Hakk giderir ve o kimseye sıhhat ve afiyet
verir ben uyguladım,bir yakınımın
boynunda bir şişlik çıkmıştı,hem içirdik hemde
şişliğin üzerine sürdük..
ALLAH cc. izniyle kayboldu gitti .

canım yukarda yazdım eşinin ellinden içeceksin yani sanırım bardağı o tutup içirecek sana ben öyle duydum
hayırlısı olsun inşallah şifan olur :KK16:

sana özel mesajdan link atıyorum ordan da bak taam mı

Son düzenleme:

kuzumm haberini bekliyorummmm
güzel güzel haberlerle gel inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X