Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbulda özel okullarda öğretmen maaşları?

1. Konu Sahibi : sessizada24 #1

İstanbulda özel okullarda öğretmen maaşları?

Merhaba arkadaşlar öğretmenim istanbulda özel okullara başvurmayı düşünüyorum maaşlar hakkında herhangi bir bilginiz var mı acaba, kolejde çalışan arkadaşlar yardımcı olursa çok seviniriim. Birde nasıl şartlar aranıyor?

2. Konu Sahibi : sessizada24 #2
    2 ay çalıştım,çok özel bi kolejde
    ya bunu söylemek bile utanç verici ama 900 tl................................................ .................
    Emeğimizin karşılığı

3. Konu Sahibi : sessizada24 #3
    Cidden emeğimize yazık yanii, peki bu ismi duyulmuş kolejlerdede durum aynımıdır acabaa?
    Düzenleyen: sessizada24 Düzenleme Tarihi : 25-05-2013 Düzenleme Saati :16:23

4. Konu Sahibi : sessizada24 #4
    inanın en duyulmuşunun fiyatı bu.........

5. Konu Sahibi : sessizada24 #5
    inşallah devlet atarda onlar da bin paraya öğretmen arar

bu ne ya ha okumuşsun ha okumamışsın aynı.
    ne anladım
    emek yok sanki ortada.
    adam veliyi başına bırakır öğrenci zaten görevimiz ama veli tabii genellemiyorum ama veli insanı mahvediyor

6. Konu Sahibi : sessizada24 #6
    Giriş tarihi
    Sep 2011
    Özel okul insanın canını okuyor resmen. Devletten kat kat fazla çalıştırıp devletin yarı maaşını bile vermiyor.
    Branşın ne bilmiyorum ama eğer atanması imkansız branşlardan değilsen kpss ile devlete atanmaya gayret et bence canım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-08-2014

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

7. Konu Sahibi : sessizada24 #7
    Ben Florya'da tercüman Kolejiyle görüştüm gecen gün ,1.700 dediler.Nasıl oluyor bu fark?

8. Konu Sahibi : sessizada24 #8

d

benım arkadaşıma da 2000 veriyolar . sosyal bilgiler öğretmeni. branş öğretmenlerinin 2400 oldugunu söledi. bence mülakatta dişlerini geçirebildiklerine göre veriyolar paranın miktarını

9. Konu Sahibi : sessizada24 #9
    İngilizce'cilerin yeni mezun maaşları 1500 - 1600 arası.

10. Konu Sahibi : sessizada24 #10
    ben bugün başladım..çok tanınmış bi kolejde..meb ile aynı maaşı vereceklerini söylediler...yani 2000 falan galiba...

Sayfa: 1/2 12 SonSon