acil kizlar.yakaladim:(

sensen99

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2010
657
171
Slm esimin gomlegi dün beyazdi .sabah gordum kirmizi ruj izi olmus omuzlarinda yakasinda :KK43: zaten uzun zamandir supheleniyodum ispatim yokdu konduramiyodumda. Belkide kizim icin sessiz kaliyodum.sabah patladim inkar etdi Tabi bulasmisdir nebilim felan.inanmiorum Tabi. Git dava ac cekemiyom kaldiramiyom dedim.yeter yapdiklarin defol dedim.sarilmaya kalkti ittim agliyodum hadi yuru dedim.gomlegini sakladim.aradi bulamadi cekdi gitti. Icim aciyo kizlar On seneme aciyorum 5yillik evliyim.kizim 2yasina gircek. Neyapmaliyim nolur yardim edin. O gomlekle neyapabilirim Hangi davalarda isime yarar.bana salak diceksiniz Ama hala oturuyorum konduramiyorum amaaa yapdi iste yapdii.gerizekali kafam basmiyo bunu.nefret Ediorum kendimden. Belkide ailem yurtdisinda geri donmekden cekiniyorum. Off bi akil verin neyapim . Nolur

Türk filmi gibi vallahi demek hala yakada ruj izi bırakan adamlar varmış :KK31:
serinkanlı olmalısınız fevri davranarak kendinize ve çocuğunuza zarar vermiş olursunuz
ateşe körükle gitmek gibi olmasın fakat ben nişanlıma hep derim affedemeyeceğim tek şey bu diye
araya başka birinin girmesi evliliği temelden sarsan bir durumdur bundan sonra devam etmiş olsa bile hep sallantılı olacaktır

Türk filmi gibi vallahi demek hala yakada ruj izi bırakan adamlar varmış :KK31:
serinkanlı olmalısınız fevri davranarak kendinize ve çocuğunuza zarar vermiş olursunuz
ateşe körükle gitmek gibi olmasın fakat ben nişanlıma hep derim affedemeyeceğim tek şey bu diye
araya başka birinin girmesi evliliği temelden sarsan bir durumdur bundan sonra devam etmiş olsa bile hep sallantılı olacaktır

Cok Kotu durumdayim. Icim aciyo

bulaşmışdır mı dedi sadece bi açıklama yapmadımı bi insanın gömleğine ruj izi başka nasıl bulaşır ki
rujmuydu eminmisiniz,birde daha önce nelerden şüphelendiniz

bulaşmışdır mı dedi sadece bi açıklama yapmadımı bi insanın gömleğine ruj izi başka nasıl bulaşır ki
rujmuydu eminmisiniz,birde daha önce nelerden şüphelendiniz

Adam bulasmisdir diyo .sonrada diyoki hani ben bisey gormuyorun. Gozune gozune sokdum Git isine allahini seversen dedim.oncelerdende Isde telefon sessize almalar yanindan ayirmamalar. Dukkana geciyorum deyipde gitmeyisi...süslenme püslenme.suslenip gidince Gec geliyordu. Dünde suslendi gec geldi ve sabah ruj iziyle karsilasdim. Eminim evt ruj Iki omuzuna bulasmis. Ve yakasina. Birde sarilinca rimelin veya gozkaleminin bulasmasi olurya . Oyle siyah izlerde vardi. Anlicaniz aldatiliyorum belli bisey. Neyapcam bilmiyorum

Rujlu gömlek dava konusunda işinize yaramaz, sonuçta hakim onun sizin tarafınızdan da yapıldığını düşünebilir. Dava seyrine etkisi olmaz. Ama dava açarsanız (ki bence açın) telefon görüşme dökümleri gsm operatöründen isteniyor. Gece olmadık saatlerde(mesela gece 12'den sonra herhangi bir saat) veya sürekli gerçekleştirilen görüşmeler söz konusuysa ve hat sahibi kadınsa Yargıtay bunu aldatma konusunda delil olarak görüyor.

Kabullenilemsi çok zor bir durum ama siz en zor kısmını atlattınız dibe vurduğunuz an tekrar yükselişe geçeceğiniz andır.
Hiç canınızı sıkmayın ve serinkanlı olun .
Benimde aklıma şu geldi : Bir kadın eğer ruj izini rimel izini bulaştırmak istemiyosa
bulaştırmaz.
çünkü temkinlidir. kadın bence bilerek bulaştırdı sizin öğrenmeniz için :KK14:
erkeğin gözünden kaçar böyle şeyler ama bilemiyorum kadınnın asla .

nasıl yapmadı
pul olsa sim olsa acabası var
beya zgomlekte kırmızı ruj lekesının varmı bır acıklaması allah askına

Kabullenilemsi çok zor bir durum ama siz en zor kısmını atlattınız dibe vurduğunuz an tekrar yükselişe geçeceğiniz andır.
Hiç canınızı sıkmayın ve serinkanlı olun .
Benimde aklıma şu geldi : Bir kadın eğer ruj izini rimel izini bulaştırmak istemiyosa
bulaştırmaz.
çünkü temkinlidir. kadın bence bilerek bulaştırdı sizin öğrenmeniz için :KK14:
erkeğin gözünden kaçar böyle şeyler ama bilemiyorum kadınnın asla .

Dogru soyluyosun Benim aklima gelmemisdi bu. Ama neyi degistirirki beni boyle yiktikdan sonra .:KK43: bilerek veya bilmeyerek. Bu b..ku yediler Isde . Allahim yardim et bana

allah bunları bildiği gibi yapsın inşallahhhhhh bu nedir ya evdeki cepde dursun çocuk doğursun ben kendi keyfimi onunla bununla yaşayayım yakalanınca normalde yapmadıkları seyler sarılmalar seviyorum demeler normalde bi güzel söz için ağızlarına bakarız ama kirliler ortaya çıkınca romantizim erkeği kesiliyolar sen gerçeksin başkası yalan ayakları ser....zzzzlerrrrr

ben yabancı degılım canım bende eskı esımde boyle bısey yakalamıstım seftalı tonlarında bır ız sımlı fılan boyle
ama bır guzel ınkar edıp özür de diletmişti bana 10 gun sonrada telefonlakonusurken yakaladım
ve ayrıldık

Telefonla giriyom yukleyemedim nasil oluyosa Tarif edin yukleyim bana hak verceksiniz .Adam koca lekeyi gormuyom diyo

ben yabancı degılım canım bende eskı esımde boyle bısey yakalamıstım seftalı tonlarında bır ız sımlı fılan boyle
ama bır guzel ınkar edıp özür de diletmişti bana 10 gun sonrada telefonlakonusurken yakaladım
ve ayrıldık

Kurtulmussun. Cocugun varmi. Velayet bana verirler dimi 2yasinda :KK43:

sana tek önerebileceğim şey ki bu bence çok önemli boşanmayı gerçekten istiyosan ve kafaya koyduysan hiç uzatmadan git boşan.ama eğer boşanacak cesaretin yoksa ortalığı ayağa kaldırıp sonra yerine oturman seni her şeyi yalayıp yutan ezik kadın pozisyonuna sokar.boşanacak cesaretin yoksa ben olsam gidip kocama canım ben yanlış anlamışım bu ruj lekesi değilmiş baktım iyice derim.bu kadar şeyi bilip susup oturduğuınu görmesindense hiçbişeyden haberin olmadığnı sanması daha iyi olur.safa yat yani.ne istediğine iyi karar ver.

Msj atmis simdi aynen sunu yazmis. BEN Sana Ne olursa olsun yamuk yapmadim bunu bil.seni gercekden sevdim. Kirildigim seyler oldu ,Ama senin guvenmedigin gibi birsey olmadi.istedini dusun Benim Icim rahat.hernekadar davranislarina dikkat etmesende ben Sana olan saygimi yitirmedim.beni nasil tanidiysan oyleyim Ama Sen degilsin... Suna bak yaaa kendini sucsuz buluyo hala

mesaj ekle bolumunden eger androıd uzerındekı programdan gırıyoranız mesaj yaz cevap bolumunden en ustte bır yer var oradan yukledım bendebır kac kere resım

cocugum var o zaman 2 aylıktı canım
sımdı 3 yasını 3 ay gectı cnaım bende tekrar evlendım
deavm etseydık zaten ya o benı oldururdu ya ben onu kı bence ben onu öldürürdüm
yalnız beni pişman gibi seylerı olmadı dırek yakalanınca telefondada acıklamak anlatmak zorunda kaldı

şu erkeklerin topunu yakmak lazım hele söyle mis gbi karıları kızları varken elalemin aşifteleri ile uğrasanları !!!!!! :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

sana tek önerebileceğim şey ki bu bence çok önemli boşanmayı gerçekten istiyosan ve kafaya koyduysan hiç uzatmadan git boşan.ama eğer boşanacak cesaretin yoksa ortalığı ayağa kaldırıp sonra yerine oturman seni her şeyi yalayıp yutan ezik kadın pozisyonuna sokar.boşanacak cesaretin yoksa ben olsam gidip kocama canım ben yanlış anlamışım bu ruj lekesi değilmiş baktım iyice derim.bu kadar şeyi bilip susup oturduğuınu görmesindense hiçbişeyden haberin olmadığnı sanması daha iyi olur.safa yat yani.ne istediğine iyi karar ver.

arkadaş çok haklı. kararını ver ona göre davran

X