Bebeklerimiz hangi hafta kaç kilo & cm annişler kaç kilo aldı hamilelik nasıl gidiyor

Eylul bende soran kadar doktorum söylemedi sanırım belli bir zaman sonra söyleniyor boy ve kilo

Bende 22. Haftamdayim bugunki doktor komtrolune gore 4 kg almisim, kendi tartima gore bir hafta once 3.4 kg almistim ama bu hafta tartilmadim iyi gidiyorum sanirim :)

Merhaba, ben de 56 kg ile hamile kaldım şu an 59 kg'ım. Bebeğim de 18. hafta da 270 gr. başlarda baya bulantı ve sorun yaşadığım için sanırım az kilo aldım ama bebek açısından durum normal. Bundan sonra nasıl olacak merak ediyorum, bu ay biraz daha bariz kilo alımı bekliyorum bakalım hayırlısı :) Allah sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...

Ben hamile kalmadan önce 50 kiloydum. Şuan 9. haftadayım şimdiden 2 kilo aldım. Allah sonumu hayır etsin inşallah 9. ayda top gibi olmam :/

Ben hamile kalmadan önce 50 kiloydum. Şuan 9. haftadayım şimdiden 2 kilo aldım. Allah sonumu hayır etsin inşallah 9. ayda top gibi olmam :/
bende seninle aynı durumdayım.52 ile hamile kaldım şimdi 54 oldum :KK14: mide bulantısı ve kusma gibi şeyler olmadığı için yedim hep.ama tatlı,tuzlu,şeker,hamurişi fln yemiyorum ona rağmen aldım anlamadım gitti o_O

Bende 18. Haftadayim. Bebegimin agirligini henüz olcmuyorlarmis. Bende toplam 1-1,5 kg aldim. Son 1 ayda aldigim net 400 gr.

bende seninle aynı durumdayım.52 ile hamile kaldım şimdi 54 oldum :KK14: mide bulantısı ve kusma gibi şeyler olmadığı için yedim hep.ama tatlı,tuzlu,şeker,hamurişi fln yemiyorum ona rağmen aldım anlamadım gitti o_O

Ya acaba diyorum çok zayıf olduğumuz için mi bir anda bir kilo aldık. Bu da ihtimallerden biri diye düşünüyorum. İnşallah bu hızla devam etmez.

Ya acaba diyorum çok zayıf olduğumuz için mi bir anda bir kilo aldık. Bu da ihtimallerden biri diye düşünüyorum. İnşallah bu hızla devam etmez.
bende öyle avutuyorum kendimi ama zayıf olan diğer tanıdıklara soruyorum yok biz almadık 3 ay diyo şokkkk:mad: ben artık takmıyorum mide bulantısı çekip kabus gibi bir hamilelik geçirmektense rahat geçirip kilo almayı tercih ederim.nede olsa illaki veriliyo bu kilolar.sende takma canım boşver ikimizde zayıfız zaten

10+2 yim. 2 kilo aldım. dezavantajım zaten 63 le hamile kalmış olmak. doğuma top gibi yuvarlanarak gitmem inş.... :)
gerçi belli de olmuyo bu işler.ilk üç ay kilo almayıp sonradan coşup 25-30 kilo alanlarda var.yağ yapan abur cubur pasta börek çok yemiyosanız sıkıntı yok bence.bn artık takmıyorum çünkü hep meyve ve ymek yiyorum ona rağmen kilo aldım

10+2 yim. 2 kilo aldım. dezavantajım zaten 63 le hamile kalmış olmak. doğuma top gibi yuvarlanarak gitmem inş.... :)

10+2'de 2 kilo almış olmak bir şey mi? Geçen hafta 6+5'tim tartıldığımda 3 kilo fazlam vardı :KK70: ve sürekli şişmeye devam ediyorum.Her 2 haftada 1 kilo alırsam vay halime :KK70: Bu arada arkadaşlar size bir örnek vermek istiyorum. Benim çok yakın arkadaşım 30 kilo aldı hamileliğinde. Ve 8 aylık doğum yaptı. Bebek 9 aylık gibi doğdu. Çok kilodan hep korkuyoruz ama eğer arkadaşım bu kadar kilo almasaydı bebek doğduğunda sorun yaşayabilirmiş. Kısacası ben artık can boğazdan gelir demeye başladım :KK70: Geçen yaz 48 kiloydum. Bu yaz evlendiğimde 50 kiloydum. Kayınvalidem "yemeyecek olan benim evime gelmesin" diyen biri olduğum için yaz sonuna kadar 58 kiloya çıkmıştım :KK70: . Rejime başladım 2 kilo verdim tam, hamile olduğumu öğrendim :) Her işte bir hayır vardır derler hadi hayırlısı :)

10+2'de 2 kilo almış olmak bir şey mi? Geçen hafta 6+5'tim tartıldığımda 3 kilo fazlam vardı :KK70: ve sürekli şişmeye devam ediyorum.Her 2 haftada 1 kilo alırsam vay halime :KK70: Bu arada arkadaşlar size bir örnek vermek istiyorum. Benim çok yakın arkadaşım 30 kilo aldı hamileliğinde. Ve 8 aylık doğum yaptı. Bebek 9 aylık gibi doğdu. Çok kilodan hep korkuyoruz ama eğer arkadaşım bu kadar kilo almasaydı bebek doğduğunda sorun yaşayabilirmiş. Kısacası ben artık can boğazdan gelir demeye başladım :KK70: Geçen yaz 48 kiloydum. Bu yaz evlendiğimde 50 kiloydum. Kayınvalidem "yemeyecek olan benim evime gelmesin" diyen biri olduğum için yaz sonuna kadar 58 kiloya çıkmıştım :KK70: . Rejime başladım 2 kilo verdim tam, hamile olduğumu öğrendim :) Her işte bir hayır vardır derler hadi hayırlısı :)
sen bayaa almışsın ya ben 9+2 deyim 4 kilo verdim

X