İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

agda niye yapıyolar ki? nerene yaptırıyosun?
tuylerin zaten ellenmemiş olması gerekiyo, agda ne alaka anlamadım.

Çene filan bende yüz bölgesi yani. Sarartıcı sürmüştüm bunu söyledim ondan dolayı mı dedi bilmiyorum. Hatta "ağda mı???" diye şaşkınca sordum, "ağda yapmamamı söylemişti önceki lazercim" dedim "şekerli ağda değil sir ağda yapcaz yok yok bişi olmaz" dedi.
İyice kafam karıştı bak şimdi :44:

Çene filan bende yüz bölgesi yani. Sarartıcı sürmüştüm bunu söyledim ondan dolayı mı dedi bilmiyorum. Hatta "ağda mı???" diye şaşkınca sordum, "ağda yapmamamı söylemişti önceki lazercim" dedim "şekerli ağda değil sir ağda yapcaz yok yok bişi olmaz" dedi.
İyice kafam karıştı bak şimdi :44:
bana tuhaf geldi, sonucta agdayı, sararttıgın tuylerinin eski haline donmesi icin yapıyolarsa, onun yerine beklesinler, eski tuylerin kendiliginden cıkıcak zaten bi sure sonra.
yani ignelide tuyler ne kadar az işlem gormuş olursa o kadar cabuk bitiyolar. agda olayını bi daha sor istersen, ne amacla yapıyolar acaba.

merhaba tekrar
bende dün tavsiye edilen handan hanıma gittim yeri göstepede evinde işlem yapıyıor o nedenlede bayağa uyguna yapıyor ben şimdilik memnun kaldım daha önce gittiğim yerdende memnundum sadece handan hanım daha uyguna yapıyor diye orayıda bi denemek istedim dk sdı 1 den yapıyor şimdilik memnun kadım ilerleyen zamnalarda da yazarım çünkü benim yüz bölgemde bayağa var artık nezaman biter bilmem:50

bu hafta yine başlıyorum yapılmayan bacağıma
pff yine habire gidicem, paramla rezil olucam, canım acıyacak
bir sürü para gidiyo yaa :KK5::KK5:

merhaba tekrar
bende dün tavsiye edilen handan hanıma gittim yeri göstepede evinde işlem yapıyıor o nedenlede bayağa uyguna yapıyor ben şimdilik memnun kaldım daha önce gittiğim yerdende memnundum sadece handan hanım daha uyguna yapıyor diye orayıda bi denemek istedim dk sdı 1 den yapıyor şimdilik memnun kadım ilerleyen zamnalarda da yazarım çünkü benim yüz bölgemde bayağa var artık nezaman biter bilmem:50

merhaba
handan hanıma nasıl ulaşabilirim. numarsını özelden gönderebilir misiniz? teşekkürler..

Randevu aldım canım heykelde bi yerden. İlk olarak ağda yaparız dedi. Böyle mi başlar ki hep?
ağda olmaması lazımdı. ama belkide herkesin yöntemi değişiktir. handan hanım , hiç bir başka şekilde aldırmıyor ve almıyor. sadece iğneli epilasyonla öldürüyor:44:

ben yüzüme zor para yetıstırıyorum bacağı düşünemıyorum valla sana baya bır pahalıya gelıcek cnm

ben özelden yazamıyordum daha ceylin hanım sanırım yazmış :)
dediğim gibi inşallah memnun kalırsın iyi bir bayan ama ben daha bir kere gittim bu hafta yine gideceğim şuanda yüzümde kabuklanmalar başladı inşallah hemen dökülür eğer yüzümde izle ilgili bişey olmazsa devamlı handan hanıma gideceğim burdan yazmaya devam ederim sonuçları

cerenicious özelden mesaj gönderemiyorum henüz :) Ben memnun kaldim, favorilerim neredeyse bitti...Cene bölgemdeki tuyler yillardan beri cekildigi icin kil kokleri guclenmis, azalma oldu fakat ciddi bir azalma yaza dogru bekleniyor...Sen memnun kaldin mi?

Merhabalar, daha önce bu mesajı yazmıştım. Değiştiremediğim için alıntıladım. Yanlış hatırlamıyorsam 1.5 sene kadar gittim. Çene bölgemde azalma olmuştu ama pek de değil. (Bu arada önceden kadın doğum doktoruna gidip hormon testlerimi de yaptırmıştım) Neyse bir türlü bitmediği için devam etmedim. Şu anda başka bir yere gidiyorum. Burayı da bu forumdan buldum. Anadolu Yakası'nda hem bana daha yakın. Şu anda ciddi bir azalma var. :nazar: (Yanlış hatırlamıyorsam Mayıs ayından beri gidiyorum) Hatta koltuk altıma da lazer yaptırdım 2-3 seansta bitti neredeyse. Şaştım kaldım...

Benim size tavsiyem, iğneli epilasyon sırasında tüyün çekilmesi sırasında çekilme işlemini hissetmemeniz gerekiyor. Bunun için de verilen akımın biraz yüksek olması gerekiyor. Tabii bu akım bazen öyle güzel(!) ayarlanıyor ki durmadan gitmek zorunda kalıyorsunuz, canınız yanmıyor ama bir türlü bitmiyor da. Bazıları hemen bitsin diye akımı yüksek veriyorlar yüzünüz yara bere oluyor. Bir kaç gidişte zaten anlaşılır, acıdan korkmayın ama yara kalacak dereced:nazar:e bir acı varsa bilinki problemli bir yerdesinizdir. Sabırlı olmak gerekiyor ama 2 yıl kadar sabır, sabır taşını bile çatlatacak düzeyde...

aaa yeterr .hep şikayet şikayettt:KK57:.evet canın acıyacak,paranda gidecek ama tertemiz olacaksın farkındamısın bakalım??en güzel yatırımı yapıyorsun sen şimdi.bırak artık ağlanmayı:KK45::KK16:

kızlar ben pendikte oturuyorum önereceğiniz bir yer varmı varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden tşk ederim :))

ben yüzüme zor para yetıstırıyorum bacağı düşünemıyorum valla sana baya bır pahalıya gelıcek cnm

böhü pahalıya geliyo zaten

aaa yeterr .hep şikayet şikayettt:KK57:.evet canın acıyacak,paranda gidecek ama tertemiz olacaksın farkındamısın bakalım??en güzel yatırımı yapıyorsun sen şimdi.bırak artık ağlanmayı:KK45::KK16:

:))) moral verin bana :)

handan hanıma giden arkadaşlar kaçıncı seansta hangi aşamadasınız.kabuklar döküldükten sonra leke iz durumu var mı?bir de handan hanım ne tür iğne kullanıyor

handan hanıma giden arkadaşlar kaçıncı seansta hangi aşamadasınız.kabuklar döküldükten sonra leke iz durumu var mı?bir de handan hanım ne tür iğne kullanıyor
BEN ARTIK TOPLATMAYA GİDİYORUM.15-20 DK. sürüyor.lazerden kalan tüyler ve yüz olarak devam ediyordum. seansı saymadım ama, tur olarak gidemediğim için(zamanım yoktu) , seans sayısınıda bilemiyorum. ama sanırım 1.5 yıl önce falan başladım. yağmurluk(yönetici) konu başlığı açmıştı burdan ve ben hiç beklemeden güvenerek gitmiştim.leke olmadı bende hiç. 2 gün su sürmedim ve kabuklarımlada oynamadım tabi :KK20:
handan hanım çelik iğne kullanıyor. kaplama iğnelrinde farkı yok yalnızca para tuzağı diyor. yalnız,bölgeye göre kalınlıkları var iğnelerin .o çok önemli.kalın iğneyle,yüze uygulama yapmak sakıncalıymış. gözenek açık kalırmış.iğneyi önünüzde açıyor ve giderkende bize veriyor.

X