İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

slm bayanlar bende hamileliğim sırasında cenemde hafif bir tüylenme oldu ben ne yapdım çımbızla aldım baktım baş edemiyorum gittim bir güzellik merkezine ama sonuç çok daha kötü oldu güzellik salonundaki bayanaın yanlış akımlar vermesi sonuçu bu arada çekdiğim açılar çok kötüydü kıllar çok daha fazlalaştı vede kendisi sarı olan tüyleri bile aldığı için onlarda sonradan siyah oldu ve ben yine evde kendi kendime her gün elimde çımbızla gezmaya başladım ve on sonunda kendi kaşçım gel ben halledecem dedi ve allahtan ona gitmeye başladım iğneli epilasyonu kendisine yapdırttım cene bölgemde uyguladı nerdeyse 1 sene sürmedi bile toplasam 8 kere gitmişimdir belki ama şu anda 1 tane bile kalmadı çok memnun kaldım yanlız açısını anlatılmaz yaşanır eğer bir de hasta olduğunuz zaman gidiyorsanız çok daha dayanılmaz oluyor her atışında allahım artık bitsin diye dua ediyordum ha ama ne oldu şu an cenemde hiç tüy kalmadı eğere
şu anda bacak için lazere gitmek istiyorum inşallah ondan da bir sonuç alırım

bayan olmak her yönden çok zor tatlicadiarzu

arkadaşlar size danışmak istiyorum, lütfen yardımcı olun. :KK43:
8 ay sonra evleneceğim nasipse..

tenim beyaz ve kıllarım koyu renkli.koyu kumralım ben
evlenmeden şu tüylerden kurtulmak istiyorum.
fakat iğnelimi yoksa lazerlimi yaptırmam gerek kararsızım..

yaptığım araştırmalımda lazerli epilasyonla ilgili genelinde 2 sene sonra tekrardan çıkacağı yazıyor ve %100 kanser yapmıyor demiyor sadece şimdiye kadar kanser görülmedi diyor.

iğnelide de iz bırakma riski var ama sonuç için kesin deniliyor..

ben ne yapmalıyımda bunlardan kurtulmalıyım bilimyorum..

:KK43:((

bede değişritdim bu sefer yerimi hayrlısı bakalım bu yerde canımı çok acıtıyo iğne battıkça cıs cıs die sesler gelio sanki diğer yerde öyle olmuyodu acaba daha mı iyi sizdede böyle oluyomuydu? ama dediki bana yapan bayan istresen önce lazel yapalım 3 eseans sonra incelre iğbneli çalışalım dedi ama lazer pahalı param yetmezki ikisinede sizdne yaptıran oldumu lazerle iğneliyi aynı anda lazer yaptrsam 3 ay dişimi sıkıp paramı versem gerçekten bitermi bana yardım edin arkadaşlar anlatın tecrübelerinizi lütfen

Sevgili Noraliya

Yıllar evvel yakın bir arkadaşım aldığı estetisyenlik eğitimi sonucunda kendine bir güzellik salonu açmıştı. Daha evvel de evinin bir odasını epilasyon yaptırmak isteyenlere hizmet amaçlı kullanıyormuş zaten. Neyse uzatmayayım onun kulllandığı cihazlar eski olmasına rağmen etkili olmasından ve kendisi de bu işi çok uzun yıllardır yapıyor olmasından dolayı ona epilasyona giden müşterilerinde hiç iz kalmadığına şahit olmuşluğum var. Hatta tüyleri tamamen bitene dahi şahit oldum. Üstelik de bacak bölgesini yaptıran bir hastası vardı. Çok beyaz tenli bir hanımdı yaptıran kişi, ve 1 sene sonunda bacaklarında çıkan tüy sayısı 3-4 adetti ki; bu da kılın büyüme evresi ile ilgili bir durumdur bilen bilir. Ben o hanımla da konuşmuştum bana dediğine göre tüyler artık 3-4 taneye kadar azaldığında kendisinin eliyle kökünden çektiğini söylemişti sonra bakmış ki böyle bitecek gibi değil yeniden o 3-4 adet tüy için geldiğini söylemişti yani eğer zamanında düzenli gitseymiş 1 yıldan bile önce biteceğini söylemişti.

Ben de çok niyetlendim ama onun cihazlarının acısına dayanamadım ve yarım bıraktım yine de (koltukaltı bölgesi) eskisi gibi değil yani zaten az olan tüyler şimdi eskisinden de daha az. yani acısına katlanabilseydim şimdi ne güzel az da olsa böyle bir sorunum olmayacaktı. O zamanlar ne EMLA denilen lokal anestezi kreminden haberdardım ne de başka bir çareden.

Yalnız diğer hanımların da bahsettiği gibi ehil birinin yapması çok önemli çünkü arkadaşıma başka yerde iğneli epilasyon yaptırıp gelenler vardı da aman aman Allah muhafaza yüzleri harita gibiydi yazık yani tüylerinden kurtulmak pahasına yüzlerini mahmetmişler. Gözlerni karartıp ehil olmayan kişilerin ellerine teslim etmişler kendilerini.

Ne yazık ki arkadaşım çok iyi paralar kazanıp her geçen gün müşterilerini katlarken evlenip çocuk sahibi olunca da mesleğini bıraktı. Ben şimdi yeniden İğneli epilasyon yaptırmak için güvenebileceğim bir yer arıyorum. artık acısına katlanabilirim gibi geliyor yeter ki sahtekâr biri olmasın ha tabii bir de iz kalmasın...

Umuyorum faydalı olmuştur sorduğun sorulara cevap bulabilmişsindir.

Sağlıcakla kal :KK66:

arkadaşlar size danışmak istiyorum, lütfen yardımcı olun. :KK43:
8 ay sonra evleneceğim nasipse..

tenim beyaz ve kıllarım koyu renkli.koyu kumralım ben
evlenmeden şu tüylerden kurtulmak istiyorum.
fakat iğnelimi yoksa lazerlimi yaptırmam gerek kararsızım..

yaptığım araştırmalımda lazerli epilasyonla ilgili genelinde 2 sene sonra tekrardan çıkacağı yazıyor ve %100 kanser yapmıyor demiyor sadece şimdiye kadar kanser görülmedi diyor.

iğnelide de iz bırakma riski var ama sonuç için kesin deniliyor..

ben ne yapmalıyımda bunlardan kurtulmalıyım bilimyorum..

:KK43:(([/QUOTE
böle bişi yok cnm iz yapcak kesin die iyice araştırp düzgün biyerde uzamana yaptırılırsa bişey olmaz ama dediğin gibi lazerin çıkma ihtimali var bence güvenilir bi yerde iğne yaptırabilirisn

yok canım fazla acımıyor bende yaptırdım onemlı olan uzmanının yapması temız olması sonucları kesın.bıde yapan kısının elı hızlı olacak yoksa cok para tutuyor.benım uzmanımın elı hem hızlı hemde parası uygun tavsıye ederım

yıllar önce bende iğneli epilasyona gitmiştim, ama canım öyle çok acıdı ki, ben koltuk altına yaptırdım, kıllarım bayağı azaldı ve inceldi ama devam etmedim acıdan dolayı, birde her kıl kökü yara oluyodu ve acayip derecede kaşınıyodu, pudra falan kurutmaya pek yardımcı olmuyodu, hiç istemediğim halde kaşımak zorunda kalıyodum ve hala beyaz beyaz lekeler var koltuk altımda. acıya dayanabilenler için kesin çözüm ama ben dayanamadım. senağlama

sayın izlem ben de yeni başladım yaptırmaya ama sizin nerde yaptırdığınızı öğrenmek isterdim lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz. teşekkürler

bende 2 hafta önce başladım iğneli epilasyona...ama dehşet acıyor.. gözlerimden yaşlar geliyor çok sıkıyorum kendimi.. yaptırmadan önce uygulayabileceğimiz uyuşturucu bir krem felan varmı?

cnm emla adında bir krem var eczanelerde satılıyor.epilasyona başlamadan yarın saaat kadar önce sürmen gerekiyor.umarım faydalı olur.ben öyle dayanıyorum ancak.

iğneli epilasyon yaptıran arkadaslar ,

örnegin yüz için yaptırdıgınızda seanstan sonra tüyler dökülüyomu ve tüylerin cıkış süresi uzuyormu? yani seans aralarında rahat edebiliyormuyuz? birde
tüm yüze yaptırmak (istesek yanak bıyık cene) 1 seansta hepsinin yapılması mümkün olurmu yoksa ara ara mı gitmek lazım?
yanıtlarsanız sevinirm teşekkürler.

ben lazere gittim azalcana arttı şimdi iğneli epilasyona gidiyorum gayet memnunum yaptırdığımda 3gün güneşe çıkmıyorum ve yüzüme su sürmem yasak illa sürmem gerekiyosa kaynatılmış su olcak ve yüzüme bepanten sürüyorum sürekli iğnenin izi kalmasın diye bide bebek pudrası ben faydasını gördüm valla buarada fiyatıda az 1saat 45ytl tabi ben 1saat kaldımı hiç görmedim:içelim:

iğneli epilasyon yaptıran arkadaslar ,

örnegin yüz için yaptırdıgınızda seanstan sonra tüyler dökülüyomu ve tüylerin cıkış süresi uzuyormu? yani seans aralarında rahat edebiliyormuyuz? birde
tüm yüze yaptırmak (istesek yanak bıyık cene) 1 seansta hepsinin yapılması mümkün olurmu yoksa ara ara mı gitmek lazım?
yanıtlarsanız sevinirm teşekkürler.

ben hem yüz hem de koltuk altlarım için yaptırıyorum. yüzümde çok fazla tüylenme olmuştu,özellikle çenemde. insan içine çıkamayacak duruma getirmişti beni artık. lazer yaptırmaya kalksam uzatmam gerekecekti, iş hayatı olan birinin böyle bişeyi göze alması da oldukça zor. iğneli epilasyona başladım. tüylerim çıktıkça gittim ve yüzüm bitmek üzere 5 ay oldu gideli. düzenli bir şekilde gittim ve çok memnunum. 1 seansta tüm tüyler alınmıyor iz kalmasın diye ama siyah ve sert olan tüyler mutlaka alınıyor. küçük ve ince olanlar ise zaman geçtikçe alınıyor. pazartesi çenemde çıkan tüyleri aldırsam, çarşambaya tekrar çıkmış oluyordu fisfisfis şimdi ayda bir yada iki tane ancak çıkıyor :teytey: yani çok rahat ediyorsunuz. tüylerin çıkma süresi oldukça gecikiyor.

regl döneminize yakın bir tarihte giderseniz daha fazla canınız acır. tavsiyem o dönemlere denk getirmemeye çalışın. işinin ehli olan bir yerde yaptırmaya özen gösterin,yüzünüzde ya da vücudunuzda iz kalmasın. ankarada oturanlar özel mesaj yoluyla gittiğim yerin adresini alabilirler benden yerimseniben

ben hem yüz hem de koltuk altlarım için yaptırıyorum. yüzümde çok fazla tüylenme olmuştu,özellikle çenemde. insan içine çıkamayacak duruma getirmişti beni artık. lazer yaptırmaya kalksam uzatmam gerekecekti, iş hayatı olan birinin böyle bişeyi göze alması da oldukça zor. iğneli epilasyona başladım. tüylerim çıktıkça gittim ve yüzüm bitmek üzere 5 ay oldu gideli. düzenli bir şekilde gittim ve çok memnunum. 1 seansta tüm tüyler alınmıyor iz kalmasın diye ama siyah ve sert olan tüyler mutlaka alınıyor. küçük ve ince olanlar ise zaman geçtikçe alınıyor. pazartesi çenemde çıkan tüyleri aldırsam, çarşambaya tekrar çıkmış oluyordu fisfisfis şimdi ayda bir yada iki tane ancak çıkıyor :teytey: yani çok rahat ediyorsunuz. tüylerin çıkma süresi oldukça gecikiyor.

regl döneminize yakın bir tarihte giderseniz daha fazla canınız acır. tavsiyem o dönemlere denk getirmemeye çalışın. işinin ehli olan bir yerde yaptırmaya özen gösterin,yüzünüzde ya da vücudunuzda iz kalmasın. ankarada oturanlar özel mesaj yoluyla gittiğim yerin adresini alabilirler benden yerimseniben

haşarı kedi aynen ....

pazartesi alsam ertesi gün siyahlıklar başlıyor...:çok üzgünüm:

haşarı kedi aynen ....

pazartesi alsam ertesi gün siyahlıklar başlıyor...:çok üzgünüm:

seni çok iyi anlıyorum canım. kış ayları bu iş için çok uygundur aslında ekim gibi başlasaydın şimdiye benim gibi bitmiş kadar olurdu.ama sonuç alacağından emin ol.:teselli: benim gittiğim yerin saati 48 YTL ama zaten 1 saat sürdüğü olmadı hiç en fazla yarım saat sürer. maddi olarak da sarsmaz seni. sana tavsiyem düzenli bir şekilde gitmen. o zaman daha kısa sürede sonuç alırsın. biraz canın yanar ama sakın vazgeçeyim deme. hiçbirşey ruhsal dengeni bozan siyah tüyler kadar canını yakmaz insanın. yaşadığım için biliyorum.

evet aynı şekilde bütün psikolojimi etkiliyor..
ilk başta 1-2 iken iple aldığımdan beri 25-30 tane oldu sağ ve sol çenemde :KK43:

peki emla kremi kullandılar mı hiç çene bölgende?
acısının hafiflemesi için?

evet aynı şekilde bütün psikolojimi etkiliyor..
ilk başta 1-2 iken iple aldığımdan beri 25-30 tane oldu sağ ve sol çenemde :KK43:

peki emla kremi kullandılar mı hiç çene bölgende?
acısının hafiflemesi için?

hayır ben kullanmadım hiç. o kremi sürdükten sonra 1 saat falan bekliyorsun uyusturması için. ben sabırsız bir inan olduğum için 1 saat oturup uyuşmasını bekleyemedim :) zaten öyle tahmin ettiğin gibi dayanılmayacak bir şey değil. bir süre sonra vücudun alışıyor zaten :teytey: sen önce kremsiz bir dene, dayanamazsan kremi kullanırsın.

Haşarı Kedicim peki hiç iğneliden sonra yüzünde iz falan kalmıyor, kırmızı lekeler. Bende gidiyorum hemde çok iyi biryere ama yüzümdeki iğne izleri çok geç geçiyor.

Gerçi benimde cildim hassasmış fakat tüylerden kurtulayım derken bu seferde, yüzümdeki iğne izlerine canım sıkılıyor. Sık sık madecassol merhem sürüyorum. Senin cildin epilasyon sonrası nasıl oluyor canım?

Ben de 3 seans oldu igneliye baslayali. Canim cok aciyor. Birakmayi dusunuyorum ama simdiye de verdigim paraya ve zamana aciyorum. Ilk seanstan sonra cok azalmisti ama 2 ve 3 arasinda pek fark yok. Bunu dakikasindan da anlayabiliyorum.Koltuk alti ilkinde 62 dk surdu,ikinci de 40 dk,ucuncude 38 dk. Bu arada dakikasi 1 ytl. Simdilik iz yok.

Kızlar lütfen bana yardım edin!!
Yarın ilk kez iğneli epilasyona gidiceğim.
bana na tavsiye edersiniz?

yüzüm, göğüsucu, göbek ve koltukaltım için gideceğim..

tüylerimi almıyorum 1 aydır, başka yapmam gerkene bişey var mı?
birde acı duyuluyormuş çok, bana ne önerirsiniz daha önce yaptırmış arkadaşlar?

inşaallah pişman olmam..

sevgiler

:KK43:

X