İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ücret hakkında bilgi verebilir misiniz?

ben ilk kez bi yerle görüştüm ve saati 60 ytl dendi

arkadaşlar lütfen bizimle paylaşın tecrübelerinizi
bazı sorularım oldu ama kimse yanıtlamadı :KK43:

ayrıca komple bacak içinde 1 senede biter dedi
ve 1 seans toplamı 10 saati bulurmuş,
diğer seanslarda azalma olurmuş ama 1. seans yani 10 saatlik olan zahmetli imiş..

ben cmt yüzüme ve göğsüme göbeğime yaptıracağım nasipse
ama bacakta kararsız kaldım.. çok para tutuyor
acaba önce lazer yapıp 2-3 seans sonramı iğneli yapsam diye aklımdan geçmiyor değil..

paylaşımlarınızı 4 gözle bekliyorum :1shok::1shok:

sevgilerimleeesengözlerimebaksanab

Canım birden o kadar çok bölgeye nasıl iğneli yaptıracaksınkafamçokkarıştı
Yani iğneli epilasyonda bi bölgeye çok çalışılmaz.
Ara ara tüyler alınır.
Ayrıca gideceğin yeri iyi araştırdın mı?
Mutlaka çok iyi bir yere git. Sonra birde izlerle uğraşırsın. İzler ya tamamen kalıcı ya da yıllarca kalıcı olabilir.
Lütfen bunlara dikkat et.

ben ilk kez bi yerle görüştüm ve saati 60 ytl dendi

arkadaşlar lütfen bizimle paylaşın tecrübelerinizi
bazı sorularım oldu ama kimse yanıtlamadı :KK43:

ayrıca komple bacak içinde 1 senede biter dedi
ve 1 seans toplamı 10 saati bulurmuş,
diğer seanslarda azalma olurmuş ama 1. seans yani 10 saatlik olan zahmetli imiş..

ben cmt yüzüme ve göğsüme göbeğime yaptıracağım nasipse
ama bacakta kararsız kaldım.. çok para tutuyor
acaba önce lazer yapıp 2-3 seans sonramı iğneli yapsam diye aklımdan geçmiyor değil..

paylaşımlarınızı 4 gözle bekliyorum :1shok::1shok:

sevgilerimleeesengözlerimebaksanab

EVET BENCE ÖNCE 2-3 SEANS LAZERE GİDİP SONRA AZ KALANLARI İĞNELİ YAPTIRMAK DAHA MANTIKLI

lazer ıle uyguladıgınız bolge daha sonra tekrr tüylenme yapabılıyor lazaerde kesın lık yok bence

Canım birden o kadar çok bölgeye nasıl iğneli yaptıracaksınkafamçokkarıştı
Yani iğneli epilasyonda bi bölgeye çok çalışılmaz.
Ara ara tüyler alınır.
Ayrıca gideceğin yeri iyi araştırdın mı?
Mutlaka çok iyi bir yere git. Sonra birde izlerle uğraşırsın. İzler ya tamamen kalıcı ya da yıllarca kalıcı olabilir.
Lütfen bunlara dikkat et.

Kızlar lütfen bana yardım edin!!
Yarın ilk kez iğneli epilasyona gidiceğim.
bana na tavsiye edersiniz?

yüzüm, göğüsucu, göbek ve koltukaltım için gideceğim..

tüylerimi almıyorum 1 aydır, başka yapmam gerkene bişey var mı?
birde acı duyuluyormuş çok, bana ne önerirsiniz daha önce yaptırmış arkadaşlar?

inşaallah pişman olmam..

sevgiler

acı duymuyorsunkı özellıkle gobek vede göğüs ucunda duymuyorsun acı bı krem var uygulamadan 1 sa once krem var onu kullndıgında uyusturuyrda hatta eczanelerden onu saglık defterıne yazdırarakta alabılıyorsun

merhaba kızlar:
yazılanları okudum ve benimde yakındığım ve bıktığım bir durum bu..
inananın 3 günde bir kuaföre gitmekten ve kaştı,buyıktı aldırmak bıkkıntı getirdi bana..
5 yıldır istanbul pendikte ikametim ve bütün araştırmalarıma rağmen iyi bir yer bulamadım..
epilasyon yaptırmak için internetten yaptığım aramalarıma rağmen bana en yakın kadıköy gibi ama malum pendik-kadıköy arasıda 1 saat sürüyor...
şimdi sizlerden ricam epilasyon öncesi yapılması gerekenler hakkında ve
ikametime en yakın güvenilir bir yer tercihiniz olabilirmi..
yarımlarınızı esirgemediğiniz için teşekkürler

Haşarı Kedicim peki hiç iğneliden sonra yüzünde iz falan kalmıyor, kırmızı lekeler. Bende gidiyorum hemde çok iyi biryere ama yüzümdeki iğne izleri çok geç geçiyor.

cevabım biraz geç oldu kusura bakma canım. iş için şehir dışında olduğum için giremedim uzun zamandır. şakkıdı
benim yüzümde iz kalmadı :nazar: fakat koltukaltlarım sorun oldu. daha geç iyileşiyor. bu cildin yapısına bağlı sanırım. gittiğim yerde epilasyon yapan bayan bu işin ehli olduğu için iz kaldığında akımın değerinin düşürüyor ve geliş sıklığını azaltalım falan diyor.

özel mesaj atarsan adresini ve telefonunu verebilirim. özellikle yüz çok önemli işinin ehli olmayanlara yaptırmamak lazım

ben yaptırdım çene altıma bu yıl çok acı veriyo ya 4-5 ay gittim ama bıraktım daha acısız bi yöntem bulucam bide çok sivilce olmuştu yüzümde başladıktan sonra ancak arındım :S

gülçehre merhaba
bende iğneli epilasyonu düşünüyorum , yıllarca lazeer epi.yaptırdım azalma oldu ancak bitmedi maaleseef..
Sen İST.da nasıl güvenılır bır yer buldun..ben Şişlideyım ve yakın bır yer istiyorum
Ayrıca izler kaç gunde gecti ve tabiki fiyatı ?
Şimdiden teşekkür ederim

canım haznedarda gttğm yer
bi tanıdık gtmşti ve çok memnun kaldı
ben o yüzden oraya gtmeye başladım

yüzümde hiç iz kalmadı
göğüsucumada yaptrdım
ordada bi sorun yok
dün göbeğimi yaptılar
henüz kızarıklığı geçmedi
yani yüz 1 günde kızarıklık azalıyor
2 günde ise tam geçiyor
hiç su değmeyecek ama
çok şükür su toplama felan olmadı bende beyaz tenliyim ve yüzümde çok tüy vardı

koltukaltınada başlıcam nasipse
dakikası 1 ytl

sorun olursa yanıtlarım canım

sevgiyle kal

AMPHİTRİTE...Bu mesajı okuyunca sinirlerim zıpladı resmen!!!!
Arkadaşlar burdan size resmen yalvarıyorum!!!
Sakın ama sakın bu bayanın tavsiye ettiği yere asla asla asla gitmeyin.
Bende gittim. Yüzümde minik minik izler kaldı. Evet bir seferde yok ediyor doğru ama ama yüze en yüksek derecede elektrik veriyor. Ben şanslıydım ki fazla izim kalmadı ama bu bayanın mağduru olan birçok bayanla tanıştım. Aman ha sakın.
Bu mesajı yazan arkadaşım, sende yol yakınken vazgeç ve gitme....DİYE YAZMIŞSIN,KİMDEN BAHSEDİYOSUN,NEREYE GİTMEMELİYİZ...?

--------------------------------------------------------------------------------

GÜLÇEHRE...bişiy sorucamm,önümüz yaz,devam edecekmisin,yoksa mola mı vereceksin?
sevgilerr...

GÜLÇEHRE...bişiy sorucamm,önümüz yaz,devam edecekmisin,yoksa mola mı vereceksin?
sevgilerr...

canım epilasyonu yapan bayan
bu yaza kadar yüzümden göğüsucu ve göbeğimden kurtulabileceğim isöyledi
yaza tüysüzüm inşaallah

hatta belimede yaptırmayı düşünüyorum..
ama önce göbeğime dikkat edicem bakalım ne zaman çıkacak ve nasıl çıkacak
ordaki başarıya göre belimede geçicem inş.

birde bacak 1 yılı buluyor diye iğneli yaptırmıyrm bacağıma

ama yakında bacak için ve genital için lazere gitmeyi düşünüyorum..

evlenmeden kurutabilirm inşaallah..

sevgiyle canım..

uff ya ben de bu hafta baslarsam,yazın ara verdiğim zaman da ağdayla almamda bi problem olur mu acaba?yani iğne lazer yapılan bölgelere yazın ağda yapsam bi sakıncası olur mu?çünkü yazın devam etme şansım yok..bi fikrin var mı canım?
ayrıca inşallah kurtuluruz bu Recep İvedik durumlarımızdan..:)hehe...
sewgiler..

canım ben başlayalı 2 hafta oldu, b ende yeni başladım
eğer büyük bölgelere değilde benim gibi küçük bölegelere yaptıracaksan yaza kadar biter zaten, ama düzenli gitmen gerek...

tamam canım teşekkür ederim..ben de güzellik merkezini aradım da doktor, ben tedaviyi uyuladıktan sonra siz alınan bölgeye hiç bir şekilde müdahale etmemelisiniz dedi..bir arkadasıma da doktoru mecbur kalırsanız ve gelemezseniz seyrekleşen tüyleri cımbızla tene değdirmeden alabilirsiniz demiş..

Daydreamdove, söylediğim yer Ankara'da Etimesgut'ta bi yer.

canım ben başlayalı 2 hafta oldu, b ende yeni başladım
eğer büyük bölgelere değilde benim gibi küçük bölegelere yaptıracaksan yaza kadar biter zaten, ama düzenli gitmen gerek...

Birşeyi merak ettim. Epilasyondan sonra hiç mi kızarıklığın geçici izlerinde olmuyor peki?

Birşeyi merak ettim. Epilasyondan sonra hiç mi kızarıklığın geçici izlerinde olmuyor peki?

elbette kızarıklık oldu, nokto nokta kızarıklık oluyor..
hatta başta korktum aynada görünce ama 2 günde iyileşiyor..
en azından gözebatmayacak derecede azalıyor kızarıklığı,
birde ben bol bol bepanten plus sürüyorum..
çok iyi geliyor hiç kabuklanma vs yapmıyor..

kızlar başlamadan önce bende dert ettim. insan içine nasıl çıkıcam yüzüm çokmu kızarır diye..
ama inanın boşa dert etmişim.. gayet rahat insan içine çıkabiliyorsunuz... göze batacak kadar kötü görünüm olmadı bende şükür ve yüz daha çabuk iyileşti bende..

göbeğimede yaptırdım mesela 9 gün oldu halen kırmızı noktalar var,
ama giderek azalıyor, geçeceğine inanıyorm bu kızarılıklığın inşaallah..
ilk yaptırdığımda çok kırmızıydı giderek azaldı..

yüze daha az akım veriyor, ama göbeğime ve göğüsucuma daha fazla akım verdi..
o yüzde kızarıklık biraz daha uzun sürüyor yüze göre..

Evet Gülçehrecim çukurluklar olmasında kızarıklıklar eninde sonunda geçiyor öyle ya da böyle canım.

X