2014 Ocak Bebekleri Ultrason Görüntüleri

çok şeker
bence kesinlikle erkekkk yüzde yüzz :KK1:

çok sevimli ya patilere bak şunun.bebeğin erkek mi? bence erkek :KK9:

çok güzel bi bebek olucak maşallah ağzı burnu nası da kibarcık duruyo :KK9:

valla canım doktor henüz belli olmaz dedi cinsiyeti için..bende büyük merakla bekliyorum.çevremdeki herkes kız olacak diyor.ilk sensin erkek diyen :KK51: bende gelip gidip patilerini seviyorum.dikmiş ayakları havaya...

valla canım doktor henüz belli olmaz dedi cinsiyeti için..bende büyük merakla bekliyorum.çevremdeki herkes kız olacak diyor.ilk sensin erkek diyen :KK51: bende gelip gidip patilerini seviyorum.dikmiş ayakları havaya...

benim de bikaç kişi dışında çevremde herkes senin kızın olcak dedi,çin takvimi bile :KK9:
insanlar senin dış görünüşüne göre yorum yapıyolar kız yakışır diye düşününce kızın olur diyolar.
şimdi erkek olduğunu söylediklerimizin bazısı aynı yorumu yaptı aaaa sana kız yakışırdı ama erkek yakışmaaaz dedi :KK53:
hayırlısı olsun inşallah,bazı doktorlar erken konuşmayı sevmiyo.benim doktorum da bak dedim bakmadı geçen hafta,belli olmaz dedi.
halbuki dikkatli bakınca az çok tahmin edebiliyolar.
11. haftadan sonra patiler gidiyo uzun uzun kollar eller sallanıyo :KK52: yirim onları ben :KK9:

maşallah çok şeker çook baksana yüzüne annesiii nerdeyse belli olucak sana benzediği az kalmış
gerçi k.validen kendini aşmış tabi de :KK1:
bizimki de bana benzesin istiyo.
kendileri biraz esmer de,soyumuzun rengi açılsın biraz diyo :KK52:

Bizimki de öyle, tamamen bana benzesin istiyor. Eşim iyi alınmıyor valla, ben olsam bozulurum :)
Ama benimki kız ya ondan herhalde, eşime benzeyen bir kız çocuğu hayal edemiyorum.:KK9:
Esmer, kemikli 2 metre boyunda, olmaz bence.

$fotoğraf.JPG

kızlar başarabildim mi bilmiyorum :)
bu da benim ufaklığım 11+3 ken :)

merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım kadınlar klubune üye olmak için hamile olmam gerekiyomus heralde :):) 11 haftalık hamileyim (kısmetse yarın tabi)bende her ultrason kagıdını saklıyorum.bakmadıgım bigün yok hatta babamdan utanmasam pc de arka plan yapıcam ama babayla calıstıgımız için biraz utanıyorum.rabbim hepimizin evladını sag salım kucagımıza almayı nasip etsin inş.birde benim ufaklıgıma bakın bakalım..burda 10 haftalık bnm ufaklık :))

Eklentiler

• $bebegim 10 haftalık0000.jpg
    $bebegim 10 haftalık0000.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 71
merhaba arkadaslar ben aranıza yeni katıldım kadınlar klubune üye olmak için hamile olmam gerekiyomus heralde :):) 11 haftalık hamileyim (kısmetse yarın tabi)bende her ultrason kagıdını saklıyorum.bakmadıgım bigün yok hatta babamdan utanmasam pc de arka plan yapıcam ama babayla calıstıgımız için biraz utanıyorum.rabbim hepimizin evladını sag salım kucagımıza almayı nasip etsin inş.birde benim ufaklıgıma bakın bakalım..burda 10 haftalık bnm ufaklık :))

maşşallah tombik tombik yatıyor :)

Esila bende öyleyim canım,sırf rahat geçiyor hamilelik diye doktor'a erken gittim normal tarihinden :) Şanslımıyız acaba nedir bilemiyorum.:KK34:

hemde cok cok sanslısınız.benim hamileliğim inanılmaz zor geciyor.mide bulantısından birbucuk aydan beri ne yemek yapabiliyorum nede yapana izin veriyorum.halsizlik uyku cabası tabi.en kötu olanıda yemediginiz zaman daha dogrusu yiyemediginiz zaman evladınızın vicdan azabı cekiyosunuz.bebeginizi ac bıraktıgınızı düşünüyosunuz.suyla besleniyorum nerdeyse diyebilirim.sırf folik asıtımı almak icin gözlerim buyuye buyuye bikac lokma atıyorum agzıma.gerisi meyve ve su.yatın kalkın halinize sükredin.psikolojim bozuldu bnm artık.

maşşallah tombik tombik yatıyor :)

biraz hareketlense benide babasınıda cok sevindiricek ben hamileligimde cok uyuyorum halsizligim asırı derece.babası artık anasına cekmiş bu cocuk hep uyuyo diyo.haftaya ikil test için gidicez.dua edin bizim için.birde cinsiyet tahmininiz var mı?

Eki Görüntüle 750851

kızlar başarabildim mi bilmiyorum :)
bu da benim ufaklığım 11+3 ken :)

rabbim ne güzel mucizeleri bizim bedenimize veriyosun.ve ne kadar sanslıyızkı rabbim bizlere nasip etti bü kutsal görevi.bence bizler cok sanslıyız.benim bebegim beni cok yormasına ragmen hiçbir zaman keske demedim.cok zor günler gecirıyorum ama bebegim iyiki benimle beraber.babalar kıskansın bizi 24 saat bizimle canlarımız. bebegini rabbim sana ve babasına bagıslasın.allah kötuluklerden korusun.

rabbim ne güzel mucizeleri bizim bedenimize veriyosun.ve ne kadar sanslıyızkı rabbim bizlere nasip etti bü kutsal görevi.bence bizler cok sanslıyız.benim bebegim beni cok yormasına ragmen hiçbir zaman keske demedim.cok zor günler gecirıyorum ama bebegim iyiki benimle beraber.babalar kıskansın bizi 24 saat bizimle canlarımız. bebegini rabbim sana ve babasına bagıslasın.allah kötuluklerden korusun.

insan düşündüğünde bir pıhtıyken elleri kolları oluyor hareket ediyor oynuyor mucize bu
allahın biz kullarına verdiği en büyük mucize allahım korusun onları ve bize bağışlasın :)

biraz hareketlense benide babasınıda cok sevindiricek ben hamileligimde cok uyuyorum halsizligim asırı derece.babası artık anasına cekmiş bu cocuk hep uyuyo diyo.haftaya ikil test için gidicez.dua edin bizim için.birde cinsiyet tahmininiz var mı?

erkek gibi geldi bana bu bebiş :)
ama tamamen his gördüğüm bir şey yok bakalım ne olcak :)

erkek gibi geldi bana bu bebiş :)
ama tamamen his gördüğüm bir şey yok bakalım ne olcak :)

kıza odaklanmıs durumdayım ama rabbim saglıklı sıhhatlısını versin cumlemize.ilk bebegim olmasına ragmen kız istiyorum cunku herkez erkek demiyorum diye bi sasırma modundalar.ilk cocuk erkek kavramı hala devam ediyor.bnm gönlümden gecen kız ama cenab-ı allah cumlemize hayırlı saglıklı sıhhatlısını versin inş

kıza odaklanmıs durumdayım ama rabbim saglıklı sıhhatlısını versin cumlemize.ilk bebegim olmasına ragmen kız istiyorum cunku herkez erkek demiyorum diye bi sasırma modundalar.ilk cocuk erkek kavramı hala devam ediyor.bnm gönlümden gecen kız ama cenab-ı allah cumlemize hayırlı saglıklı sıhhatlısını versin inş

allah gönlüne göre versin canım kız olsun erkek olsun
sağlıklı olsun gerisi boş hepsini sevicez hepsi bizim evladımız :)

allah gönlüne göre versin canım kız olsun erkek olsun
sağlıklı olsun gerisi boş hepsini sevicez hepsi bizim evladımız :)
bu arada senin bebişin cinsiyeti belli mı? ikili testlerde genelde söylüyo doktorlar diye duyumlar alıyorum.gerceklik payı varmı acaba bunun

bu arada senin bebişin cinsiyeti belli mı? ikili testlerde genelde söylüyo doktorlar diye duyumlar alıyorum.gerceklik payı varmı acaba bunun

ben ikili testimi bu cumartesi yaptıracağım ama genelde söylüyorlarmış doğru bir duyum :)
ben biraz geç yaptırmak istedim yeni gördüm geçen hafta daha hem bir hafta daha sonra görürüm hemde
cinsiyeti de belki o arada görürüm diye umut ettim :)

ben ikili testimi bu cumartesi yaptıracağım ama genelde söylüyorlarmış doğru bir duyum :)
ben biraz geç yaptırmak istedim yeni gördüm geçen hafta daha hem bir hafta daha sonra görürüm hemde
cinsiyeti de belki o arada görürüm diye umut ettim :)[/QUben
ben cok sabırsızım her hafta görmek istiyorum.şimdi yarın 11 haftalık oluyorum.testte 11-14 hafta arası zaten bu cumartesi gitsem diyorum acele etmiş olurmuyum.bide bende tsh düşüklügü var onun içinde gidicem zaten ikisini bi arada cıkartırım.belki benim bebiş anneme haftalardır yapmadıgımı bırakmadım sevindirim garibi diyip kendini gösterir erken erken.

X