6+5 haftalık hamileyim yolk kesesi var ama bebek yok

Ucucumavi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
4
2
Merhabalar sevgili anneler. Çok acil ve üzülerek bir soru sormak istiyorum belki içim rahatlar beklerken. Ben 6+5 haftalık hamileyim . Yani en son 6 şubatta regl oldum . Doktora gittiğimde kese ve yolk kesesini gördü ama bebeği görmedi. 1 hafta mühlet verdi sonra kürtaj olacağım galiba . Çok üzgünüm herseyin hayırlısı ama yinede ilk heyecanımın böyle olmasını istemezdim . Bulantılarım çok fazla . Benim gibi durumla karşılaşan var mı ?ben 8 haftaya beklemek istiyorum 🥹

Merhabalar sevgili anneler. Çok acil ve üzülerek bir soru sormak istiyorum belki içim rahatlar beklerken. Ben 6+5 haftalık hamileyim . Yani en son 6 şubatta regl oldum . Doktora gittiğimde kese ve yolk kesesini gördü ama bebeği görmedi. 1 hafta mühlet verdi sonra kürtaj olacağım galiba . Çok üzgünüm herseyin hayırlısı ama yinede ilk heyecanımın böyle olmasını istemezdim . Bulantılarım çok fazla . Benim gibi durumla karşılaşan var mı ?ben 8 haftaya beklemek istiyorum 🥹
Geç döllenme veya ultrason cihazının kalitesinden kaynaklı kalp sesini duymamış olabilir 🌸 hayırlı haberler alırsınız inşallah

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?

Soğudunuz ne oldu benimde 5 haftalık ama adet tarihine göre 8 haftalık olması gerek haftaya gel de dedi

Merhaba son durumunuz nedir acaba?? bende ayni dusundayim su an.

Merhaba son durumunuz nedir acaba?? bende ayni dusundayim su an.
Merhaba 7. Haftanın sonunda vajinal muayenede gördük. Doktor değiştirmenizde fayda var bide . Endişelenmeyin sabırla bekleyin biliyorum çok zor bir dönem ama geçecek inşallah . Ben 8 hafta beklemeyi düşünüyordum.

Merhaba 7. Haftanın sonunda vajinal muayenede gördük. Doktor değiştirmenizde fayda var bide . Endişelenmeyin sabırla bekleyin biliyorum çok zor bir dönem ama geçecek inşallah . Ben 8 hafta beklemeyi düşünüyordum.
Sonu iyi olsunda 9 hafta beklemeye raziyim :KK43: sizin 7 haftanin sonunda kalp atisi duyuldu mu. Kese boyunu hatirliyor musunuz? Birde belirtilerinuz varmi benim hic yok .midemde bulanmiyor karnimda agirmiyor. İnsallah hayra alamettir .sagolun cevabiniz icin 💜

Sonu iyi olsunda 9 hafta beklemeye raziyim :KK43: sizin 7 haftanin sonunda kalp atisi duyuldu mu. Kese boyunu hatirliyor musunuz? Birde belirtilerinuz varmi benim hic yok .midemde bulanmiyor karnimda agirmiyor. İnsallah hayra alamettir .sagolun cevabiniz icin 💜
Bazı gebelerin öyle oluyor bizzat tanıdığım var mide bulantısı yok . Benim var ama karın ağrım olmadı . Herkesin çok farklı kendinizi üzmeyin . Kese boyunu hatırlamıyorum .

İki hamileliğimde de mide yanması dışında hiçbir belirti yaşamadım internette yazan belirtileri herkes yaşamıyor yani hatta ablam hiçbir belirti yaşamadı 5 aylık hamileydi hala adet oluyordu o yüzden kuşku içine düşmeyin

X