Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Mor menekşe nişanlığım :)

PambukPrensess

Guru
Pro Üye
21 Ocak 2013
3.607
2.556
Geçen haftasonu nişanlandım.. Mint ile başlayan nişanlık arama yolculuğum hayran olduğum ve hala tekrar tekrar giymek istediğim mor nişanlığımla bitti :)

$nişanlık.jpg $nişanlık 2.jpg

Son düzenleme:
çok güzel olmuş gerçekten.. rengide modelide çok yakışmış,tam oturmuş üstüne.. maşallah maşallah :nazar: ama sanırım saçını pek yakıştıramadım bu kıyafete.. ben olsam sanırım hafif alttan hyada yandan dağınık doğal görünen topuz yaptırıp bide ufak bi küpe takardım ya da kolye.. bi an öyle hayal ettim..

Son düzenleme:
muhtesem olmussun canim yaaaaa :nazar:

Teşekkür ederim tatlım :KK16:

Mükemmel olmuşsun canım, maşallah.. :nazar::nazar:
Çok saol tatlım :KK16:

çok güzel olmuş gerçekten.. rengide modelide çok yakışmış,tam oturmuş üstüne.. maşallah maşallah :nazar: ama sanırım saçını pek yakıştıramadım bu kıyafete.. ben olsam sanırım hafif alttan hyada yandan dağınık doğal görünen topuz yaptırıp bide ufak bi küpe takardım ya da kolye.. bi an öyle hayal ettim..

Canım teşekkür ederim :KK16: Dağınık topuzla baş etmesi inanılmaz zor :KK31: Profilime fotoğraflarımı ekledim eklersen çekimlerdeki rüzgarın eteklerimi nasıl başıma geçirdiğini de görürsün :KK53:

ççooookk çoookk beğendiğimi sölemiştimm dimiiii :103::103::103::103::103:

Dilaaam sağol birtanemm :KK69:

Son düzenleme:
Allah mutlu etsin:nazar:
pek cici :emir_bebek: ben de toz pembe almayı düşünüyorum bu modelleri de cok begeniyorum bakalım:KK6:

X