Erkek İnfertilitesi Varikosel ile mücadelemiz başlıyor.eşi varikosel olup tedavi olan ve olmayı düşünenl

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
evet canım 12. haftada %51 kız demişti ama oğluşum olacakmış kesinleşti geçen gün.
inşallah canıım inşallah dualarım sizinle.

sağol canımm darısı sizlerin başına inşallahh:KK49::KK49:
Ne güzel canım allah sağlık versin oğluşuna.allah bizlere de tez zamanda bu güzel duyguları nasip etsin inşallah

evet canım 12. haftada %51 kız demişti ama oğluşum olacakmış kesinleşti geçen gün.
inşallah canıım inşallah dualarım sizinle.

sağol canımm darısı sizlerin başına inşallahh:KK49::KK49:

canım inşaallah benim beklentim kalmadı artık.Toparlanırda tüp yaparsak nasipse olur inşaallah nediyeyim Rabbim ol derse olur..

Ne güzel canım allah sağlık versin oğluşuna.allah bizlere de tez zamanda bu güzel duyguları nasip etsin inşallah
aminn canım inşallahh:KK16::KK16:
canım inşaallah benim beklentim kalmadı artık.Toparlanırda tüp yaparsak nasipse olur inşaallah nediyeyim Rabbim ol derse olur..

tatlım bu karamsarlığı hiç yakıstıramadım sana.
sizin sperm sayısında öyle büyük bir problem yoktu neden olmasın?daha olmadı tüp bebekle olur ne olacak ki yeter ki olsun hangi yoldan olduğunun pek bir önemi yok.

sizin sperm sayısında öyle büyük bir problem yoktu neden olmasın?daha olmadı tüp bebekle olur ne olacak ki yeter ki olsun hangi yoldan olduğunun pek bir önemi yok.
elbetteki nasıl olduğunun önemi yok canım ama yorgun hissediyorum kendimi eşime kızıyorum içten içe ama yanlış anlar diye ses etmiyorum.Onunda kendiliğinden anlaması mümkün değil...Yine araştırdım okudum düşündüm sağolsun jonguille konuştuk yardım etti arginmax aldım bakalım içsin tabi düzenli içerse...ilacına dikkat etmiyor elindeki paraya dikkat etmiyor.Tüp bebek de maliyetli sonuçta ama o düşünmüyor.

elbetteki nasıl olduğunun önemi yok canım ama yorgun hissediyorum kendimi eşime kızıyorum içten içe ama yanlış anlar diye ses etmiyorum.Onunda kendiliğinden anlaması mümkün değil...Yine araştırdım okudum düşündüm sağolsun jonguille konuştuk yardım etti arginmax aldım bakalım içsin tabi düzenli içerse...ilacına dikkat etmiyor elindeki paraya dikkat etmiyor.Tüp bebek de maliyetli sonuçta ama o düşünmüyor.

ah canım erkekler ne yazık ki böyle...bizim kadar düşünceli olmalarını beklemeyelim hiç.sana bi örnek vereyim,
tüp bebek tedavisine başladık,ben tonla ilaç,iğne kullanıyorum iğneler kalçalarımda ağrı yapıyo falan filan...hiç bir ilacımı dakika geçirmeden kullanıyorum.onun yapması gereken tek şey 4 günde çok afedersin dışarı boşalmak(ilişki yasaktı)beyefendi hiiç oralı olmamış.yumurta toplama günü geldi çattı beyefendinin perhiz süresi 8 gün olmuş,doktor kızdı kalitesiz sperm çıkışı olabilir niye dikkat etmedin diye.eger tutmasaydı aylarca başına vurabilirdim bu olayı.
inşallah arginmax faydalı olur canım.epey etkili bir vitamindi o yanlış hatırlamıyorsam.

ah canım erkekler ne yazık ki böyle...bizim kadar düşünceli olmalarını beklemeyelim hiç.sana bi örnek vereyim,
tüp bebek tedavisine başladık,ben tonla ilaç,iğne kullanıyorum iğneler kalçalarımda ağrı yapıyo falan filan...hiç bir ilacımı dakika geçirmeden kullanıyorum.onun yapması gereken tek şey 4 günde çok afedersin dışarı boşalmak(ilişki yasaktı)beyefendi hiiç oralı olmamış.yumurta toplama günü geldi çattı beyefendinin perhiz süresi 8 gün olmuş,doktor kızdı kalitesiz sperm çıkışı olabilir niye dikkat etmedin diye.eger tutmasaydı aylarca başına vurabilirdim bu olayı.
inşallah arginmax faydalı olur canım.epey etkili bir vitamindi o yanlış hatırlamıyorsam.

ah çok kötü bu yaptığı maddiyatı düşünmedi hadi hiçmi acımıyor canım haline erkeklerin doğası böyle demek istemiyorum işlerine geliyor herhalde.Ay çok şükür ki tuttu canım..Sen onca emek ver doğuncada benim oğlum aslan oğlum der :) ay sağlıkla doğsunda evinize neşe huzur bereket getirsin canım..Ne yapayım bende umursamıyorum artık.Düşün onca zaman geçmiş ilişkinin yumurtlama günlerinde olması gerektiğini yeni öğrenmiş akşam sayıklıyordu...Bir yıldır ben masal anlatıyordum zaten :)Ay gülüyorum artık hiç ciddiye almıyorum.İnşaallah faydası olur canım inşaallah...

ah çok kötü bu yaptığı maddiyatı düşünmedi hadi hiçmi acımıyor canım haline erkeklerin doğası böyle demek istemiyorum işlerine geliyor herhalde.Ay çok şükür ki tuttu canım..Sen onca emek ver doğuncada benim oğlum aslan oğlum der :) ay sağlıkla doğsunda evinize neşe huzur bereket getirsin canım..Ne yapayım bende umursamıyorum artık.Düşün onca zaman geçmiş ilişkinin yumurtlama günlerinde olması gerektiğini yeni öğrenmiş akşam sayıklıyordu...Bir yıldır ben masal anlatıyordum zaten :)Ay gülüyorum artık hiç ciddiye almıyorum.İnşaallah faydası olur canım inşaallah...

:))hay Allah'ım yaa işte erkek milleti:))hiç takmayalım biz onları.zaten bizler olmasak ne halde olurlar bilmem:))
şimdi bile oğlum falan diyorum da benimde oğlum diyo hemen sanki emek verdi de tövbe yarabbimm:))))

:))hay Allah'ım yaa işte erkek milleti:))hiç takmayalım biz onları.zaten bizler olmasak ne halde olurlar bilmem:))
şimdi bile oğlum falan diyorum da benimde oğlum diyo hemen sanki emek verdi de tövbe yarabbimm:))))
:))) ah ah işte sahiplenmeye gelince ortaklar ne yapalım hayattan bizim payımıza düşenlerde bunlar :)yinede çok şükür ne eşler var inşaallah bugünlerde geçer.Senin oğlanda doğunca ilk önce baba derse şaşırma :) erkek dayanışması :KK9:

:))) ah ah işte sahiplenmeye gelince ortaklar ne yapalım hayattan bizim payımıza düşenlerde bunlar :)yinede çok şükür ne eşler var inşaallah bugünlerde geçer.Senin oğlanda doğunca ilk önce baba derse şaşırma :) erkek dayanışması :KK9:

hahaa kesin valla baba der ben de çatlarım ortamdan:))))

dediğin gibi buna da şükür,neleri var.ilerde hatırlayıp güleriz inşallah.

canimm gozun aydinn bu sene erkek senesi sanirim, saglikla kucagina almak nasip olsun...

epeydir giremiyordum bu topige kizlar , insallah herkes iyidir tedavilere gerek kalmadan gelir minikleriniz ve yuzunuzu guldurur:KK16::KK16::KK16:
bizde iyiyiz hepinizi cok operizz, umut her zaman vardir lutfen kimse umutsuz olmasinnn, cok zor biliyorum kendimden..Allah kimseye yasatmasin bu ozlemi ve tez zamanda nasip etsin bebecikleriimize kavusmayi insallahhhhhhh:KK16::KK16:

canimm gozun aydinn bu sene erkek senesi sanirim, saglikla kucagina almak nasip olsun...

epeydir giremiyordum bu topige kizlar , insallah herkes iyidir tedavilere gerek kalmadan gelir minikleriniz ve yuzunuzu guldurur:KK16::KK16::KK16:
bizde iyiyiz hepinizi cok operizz, umut her zaman vardir lutfen kimse umutsuz olmasinnn, cok zor biliyorum kendimden..Allah kimseye yasatmasin bu ozlemi ve tez zamanda nasip etsin bebecikleriimize kavusmayi insallahhhhhhh:KK16::KK16:

sağol canıımmm amin sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallah.
senn ki demi erkekti?

Kizlar selam.. bayadir yoktum, telden giremez olmuştum.. neyse bi seferde yaziyim,çok üzgünüm, bebek karnimda ölmüş......
canım benim seni çok iyi anlıyorum..Malesef benimde böyle bir tecrübem var.Ama ne olur bu konuyu çok kurma zor ama hayırlısı böyleymiş...iyi düşün iyi olsun.Rabbim tez zamanda sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşaallah..

Kizlar selam.. bayadir yoktum, telden giremez olmuştum.. neyse bi seferde yaziyim,çok üzgünüm, bebek karnimda ölmüş......

Merhaba cnm.hos geldin..
Cok uzuldum bi hasretini cekerken sen hem hasret h acisini yasadin..insallh en kisa zamnda tekrar hamile kalorson..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlar nasılsınız hepinizin bayramı mübarek olsun çoğu uzun zamandır giremiyordum annem lerde idim....şimdide kaynanama gidiyorum orda biraz sıkılacagim..yapım gereği birazda çekingen olduğum için daha fazla sikılacağım...

Gülbaşak tatlım senin için de çok üzüldüm rabbim hayırlısıyla acını unutturacak çok güzel bir müjde verir sana...

Kızlar inşallah bir dahaki bayrama hepimiz kucağımızda bebeklerle karşılayacağız rabbim bayram hürmetine evlat isteyen bütün kullarına hayırlı sağlıklı evlat nasip eder inşallah .. birkaç gün aranızda olmayacağım hepiniz kendinize iyi bakın öptüm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım,hayırlı olsun aşılaman.inşallah bu kez yüzün güler.sen de çok yoruldun,yıprandın.Rabbim mükafatını versin inşallah.

geçen sene bu ay yani ramazan ayında kendimi hamile sanmıştım.adetim bile gecikmişti kandil günü adet oldum.nasıl ağlamıştım,nasıl üzülmüştüm.halbu ki hayal etmiştim bayramda herkese hamile olduğumu söyleyecektim.ama nasip işte,bu bayramda oğlumla birlikte geçireceğim bayramı...yani demek istediğim elbet birgün olacak,lütfen içini ferah tut.

Canim gozun aydin oglusun olacakmis Allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin.:nazar::nazar::emir_bebek:

Cok uzuldum yaaa buyuk gecmis olsun.Insallah bunun uzuntusunu yasamayacak kadar kisa surede tekrar hamile kalirsin.Bak en azindan tuttugunu biliyorsun uzulme saglikli hayirli olsunda..

evet canim erkek.. insallah burdaki herkese nasip olsun hamile kalip saglikla kucaklamakkk

Seninde gozun aydin canim :nazar::emir_bebek:

Kızlar herkese merhaba. Dün 2.aşılamamı oldum inşallah bu son olur tutmazsa artık eylülde tüpe geçeriz. Şaka gibi 1 yıl önce ameliyat oldu eşim derken değerler yükseldi hep normal yolla olur diye umut ettik ama geldiğimiz noktaya bakınca demek bir hayır var bu olanlarda allah bilir artık inşallah en yakın zamanda hepimiz hamile kalırız
Joungilim insallah bu sefer tutar.Tup bebege de gerek kalmaz.Benimde gitmeme az kaldi ama gitmeye korkuyorum sanki bu sefer.Cunku gittigimden 6 gun sonra esimin 2.sperm testi var ve doktor ona gore ya tup ya asi diyecek bize dusundukce karnima agrilar giriyor.Allahim bizi daha fazla bekletmez artik insallah.Cok bekledik

X