Bernrdo yemek takımı

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.544
10.804
Arkadaşlar ben daha önce çeyizime karacanın Square Bone Collection 9003 modelini almıştım en sondaki resim daha sonra bu takımı günlük kullanmayı düşündüm misafirler için yeni bir takım bakıyorum yuvarlak olmasını istiyorum yeni takımın. bernardoda resmini yüklediğim takımı beğendim sizce nasıl kullanan varmı kalitesi görünüşü vs. Royal fine bone takımlardan beğendiklerim var ama onlar çok pahallı :KK43:(

Eklentiler

• $gentleflora7.jpg
    $gentleflora7.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 393
  • $karaca-porselen-yemek-takimlari.jpg
    $karaca-porselen-yemek-takimlari.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 623
yekta bence aldığın kare takımı misafir için kullanmalısın. kendine başka günlük takım al ya da bi takım oluşturabilirsin 6 kişilik hem daha uyguna gelir. ben kullanmadım ama karelerin bulaşık makinesinde yıkanmasının zor olduğunu söylüyolar. hem de günlük için renkli bişeyler daha iç açıcı olur tabii zevk meselesi :)

Misafir için uygun bir takım ama çokta beğenerek almadım oyüzden içime sinmedi içime sinen bir takım olsun istiyorum aslında resimde yüklediğim takımı çok beğendiğim ama onunda fiyatı baya fazla 4500 tl :S

Eklentiler

• $1111000197894e_medium.jpg
    $1111000197894e_medium.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 1.861
  • $bernardo-yemek-takimi-2011-modelleri-1321952233.jpg
    $bernardo-yemek-takimi-2011-modelleri-1321952233.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 2.079
Misafir için uygun bir takım ama çokta beğenerek almadım oyüzden içime sinmedi içime sinen bir takım olsun istiyorum aslında resimde yüklediğim takımı çok beğendiğim ama onunda fiyatı baya fazla 4500 tl :S

bunların kenarları altın ıslemelı mı hangı marka hısar falan mı bu?

bunların kenarları altın ıslemelı mı hangı marka hısar falan mı bu?

Yok canım ya ne altını sıradan bir takım işte ama sade ve şık olması çok hoşuma gitti markası Royal Bone China Golden Paisley 100 Parça Yemek Takımı

Yok canım ya ne altını sıradan bir takım işte ama sade ve şık olması çok hoşuma gitti markası Royal Bone China Golden Paisley 100 Parça Yemek Takımı

Sıradan olur mu :) Royal marka piyasada bilinen en iyi Bone china porselen. Modelleri gerçekten çok şık. Ben de misafir için almayı istiyorum ama, çok para ya :)

Sıradan olur mu :) Royal marka piyasada bilinen en iyi Bone china porselen. Modelleri gerçekten çok şık. Ben de misafir için almayı istiyorum ama, çok para ya :)

bana göre hepsi sıradan alt tarafı bi yemek yicez ama işte heves ediyor insan okadr parada verilirmiki yaa:))

almış olduğun takım masa örtüsü, aksesuarlarla faln gayet şık durur, misafirlerin de beğendikçe senin daha çok içine siner bu konuda tereddüt etme :) hem bunun sonu yok her seferinde, yenileri de çıktıkça başka bi modeli görüp beğenirsin :)) yeni takıma vericen parayla başka eksiklerini tamamlarsın. ben olsam öyle yapardım:)
bu arada düğün ne zaman? daha vakit çoksa bu konuda kararını sonra da verebilirsin diğer ihtiyaçların, masrafların doğrultusunda. hem daha çok beğenicen modeller de çıkabilir.

almış olduğun takım masa örtüsü, aksesuarlarla faln gayet şık durur, misafirlerin de beğendikçe senin daha çok içine siner bu konuda tereddüt etme :) hem bunun sonu yok her seferinde, yenileri de çıktıkça başka bi modeli görüp beğenirsin :)) yeni takıma vericen parayla başka eksiklerini tamamlarsın. ben olsam öyle yapardım:)
bu arada düğün ne zaman? daha vakit çoksa bu konuda kararını sonra da verebilirsin diğer ihtiyaçların, masrafların doğrultusunda. hem daha çok beğenicen modeller de çıkabilir.

düğüne çok daha var güzelimm :) 2 sene sora nasipse inşaAllah bende öyle yapmayı düşünüyorm bakalım :)

Ne yaptın Yekta hala aynı fikir demisin? Bence masraf yapıp yeni bir takım alma misafir için gayet uygun karaca nın takımı :KK34:

X