2014 nisan annelerinin ultrason görüntüleri

fefilifa

mavişim minik kelebegim
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2009
2.792
122
merhaba degerli anne adaylarimiz bu topikte de bebislerimizin ilk fotolarini paylasalim istedim
lutfen her goruntye bakarken maşaallah diyelim bebislerimize nazar degmesin :KK16::KK16::KK16:
hadi bakalim ilk foto benden gelsin gerci bebis gorunmuyor bile ama
york sac orada bebisim :21::21:

$fotoğraf.JPG

Arkadaslar eger mumkunse ultrason fotolarinin yanina hamilelik haftamizi da eklersek hepimiz icin fikir edinmek adina daha faydali olacagini dusunuyorum. Bu arada tum bebislere simdiden masallah diyorum :)

bu da bizim meleğimiz
slm kızlar bu da bizim kesemiz aslında sat a göre hesaplayınca 5+4 olması gerek ama doktor 4+5 iste 5 haftalık falan dedi geç döllenmiş olabilirmiş
sağlıklı sıhhatli olsun da inşallah
2 hafta sonra da kalp atışı duyulabilir dedi
karın ultrason görüntüsü
Eki Görüntüle 778248

Son düzenleme:
baya uğraşılmış eline sağlık canım
benim melisam gelıyo şimdi 6+5te kalp atışlarını duyduk şükürler olsun :KK16: $120.jpg

yok canım tahmin benmki kız hissediyorum ben daha önce 4 gebelık olunca cinsiyetleride bellı olunca insan ayırt ediyo yinede sağlık önceliğimiz ama kız olursa adı melisa allahım koymayı nasip eder inşallah :KK16::KK16:

ayy ben de erkek hissediyorum isim arıyorum bakalım ne olucak. Tabiiki önce sağlığı , senin bu 5. çocuk mu yoksa gebelikler sonlandı mı? Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin İnşallah.

ayy ben de erkek hissediyorum isim arıyorum bakalım ne olucak. Tabiiki önce sağlığı , senin bu 5. çocuk mu yoksa gebelikler sonlandı mı? Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin İnşallah.
4 kayıptan sonra 5. bebek :KK5::KK5:
hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah:21:
isim düşünmüyorum aslında ama 4 yaşında yeğenime sordum kızmı erkekmi diye kız dedi ablam adı ne dedi melisa dedi çocuklar hisseder ya öyle bi inandık bakalım:KK1:

Merhaba arkadaşlar ben 5+1 hamilerim , geçtiğimiz gün kesemizi ve minik
yavrumu gördük işte Buda resmi $image.jpg Allah hepimize yüzlerini görmeyi nasip etsin

çok mutluyum benim ilk bebeğim güzel bir duygu 4. haftayı bitirdim henüz ultrasonda göremedik doktor 15 gün sonra gel dedi. inşallah hayırlısıyla görürüz bebişimizi normal olur herşey :KK49:

Mrb kizlar bizde carsamba gunu bebisimzi gorduk ve kalp atisini duyduk.rahmim tersmis vajinal olmadan bebegm gorunmuyor..6haftalik 6 mm ve doktor bennce % 65 kiz dedi...bende mutlu oldum ama keske soylemeseydi iice emin olmadan..neyse hayirlisi bakalim..hepimize saglikla kavustursun allahm bebeklerimizi de cinsiyet cok onemli degil..

Mrb kizlar bizde carsamba gunu bebisimzi gorduk ve kalp atisini duyduk.rahmim tersmis vajinal olmadan bebegm gorunmuyor..6haftalik 6 mm ve doktor bennce % 65 kiz dedi...bende mutlu oldum ama keske soylemeseydi iice emin olmadan..neyse hayirlisi bakalim..hepimize saglikla kavustursun allahm bebeklerimizi de cinsiyet cok onemli degil..

hayırlısı olsun canım inşallah Allah kucağına almayı nasip eder.doktor cinsiyetini nasıl tahmin etti çok merak ettim?bir de hamileliğe dair bi belirtin varmı?bende bulantı falan yokta

hayırlısı olsun canım inşallah Allah kucağına almayı nasip eder.doktor cinsiyetini nasıl tahmin etti çok merak ettim?bir de hamileliğe dair bi belirtin varmı?bende bulantı falan yokta

Bende ne bulanti ne halsizlik ne uyku hicbisi yok..yani bebisim olcagni ogrenmeden nasilsam hala oyleyim..suan ben 6+4 um ..belki 3. Aya girdgmzde filan olur.sikayetcide dglm aslinda..insallah boyle dewam eder..

Merhaba bende tam 5 haftalık iken kesemizi gördük , benimde rahimim tersmiş bizde alttan muayene ile görebildik keseyi. Sanırım bundan sonraki 2-3 muayenede daha öyle olacak , doktor zamanla normal şekilde görebileceğiz dedi.
İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz.

yok canım tahmin benmki kız hissediyorum ben daha önce 4 gebelık olunca cinsiyetleridbellı olunca insan ayırt ediyo yinede sağlık önceliğimiz ama kız olursa adı melisa allahım koymayı nasip eder inşallah :KK16::KK16:

Insallah canim bende erkek hissediyorum ama emin degilim tabi
Cin takvimi de kiz diyo

:KK1: ya bende bir kızım olsun istiyorum ama çin takviminde erkek diyo tabi önce sağlıklı ve hayırlı olsun da. 5 tane erkek kardeşim var tek kızım ben benimde bir kızım olsun istiyorum kısmet artık ne diyelim hayırlısı...:KK49:

X