2014 Bursa Gelinleri Buraya:)

sağol canım arastıralım bi bakalım

Günaydın;
Bildiğim kadarıyla Demirtaşpaşa metro durağının orada Ördekli kültür merkezi var 100 kişilik falan daha önce bir arkadaşım yapmıştı orada nişanını. Ama yemeksizdi arkadaşımın nişanı. Bir de Irgandı köprüsünde bir yer varmış ama bende tam olarak bilmiyorum..

sağol canım arastıralım bi bakalım

canım ördekli kültür merkezi şehreküstüyle demirtaşpaşa istasyonu arasında ulaşımı oldukça kolay. eski hamamdan restore edilmiş içerisinin değişik otantik bir havası var. 120 kişilik bir salon. fiyatı da 150 tl:) ama burada yemek yok kendin dışarıdan bi catering şirketiyle anlaşırsan yemek servis edebilmek için küçük bi ayrı bölümü var. düşünülebilir bence müzik için ses sistemi var. ama piyanist falan dersen dışarıdan tutarsın ama nişan için öyle tantanalı bişey istermisin bilemedim. yemek işini dışarıdan ayarlarsan bence nişan için çok güzel bi yer:) ben de nisan da kınam için tuttum kısmetse bol bol oynıcaz:))

bizimde nasipse ağustos 2014 olacak tam tarih belirlemedik almanyada ablamız var ona göre belirlenecek geçmi kaldık yaa :KK43:(

seninle durumumuz aynı sanıyorum :KK14: bizimde almanyada ablamız var onun için hala düğün salonu tutamadık agustos 2014 bizimde :KK14: baktıgımız yerler hep dolu :KK14:

Günaydınn arkadaşlar bende benim elime de bu sabah gold beyaz salonun (Orhaneli yolundaki) fiyat listesi geçti.. Tabi bana göre uygun geldi sundukları imkanlar açısından bir de sizinle paylaşayım..

Ocak-Şubat-Mart-Nisan-Ekim-Kasım-Aralık;
Haftasonu Gece: 9000 TL
Haftasonu Gündüz: Cumartesi 6000TL
Pazar 7500tl
Haftaiçi Gece: 6000TL
Cuma Gece: 7500TL

Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül;
Haftasonu Gece: 11000TL
Haftasonu Gündüz: Cumartesi 7000TL
Pazar 9000TL
Haftaiçi Gece: 7000TL
Cuma Gece: 9000TL

Organizasyona dahil olan hizmetler de oldukça iyi.. Sınırsız fotoğraf ve kamera çekimi, kuaför, araç süsleme, otoparkı, valeleri, bayan hostesler, güvenlik görevlisi, organizasyon şefi, düğün öncesi gelinle damadı salona alıştırma amaçlı özel sahne çalışması, slayt gösterisi, gelin-damat anı defteri, görsel showlar, (volkan,konfeti,şelale,meşale vs. sınırsız), özel bir çıkış organizasyonu, masa süsleme...

Servis olarak;

1.KİŞİYE ÖZEL KOKTEYL MENÜ

Kokteyl olarak da düğün başlamadan önce masalara karışık çerez, kokteyl havuç ve salatalık, kişiye özel 3 tatlı 3 tuzlu kurupasta, meşrubat servisi sınırsız

2.SERVİS

Düğün başladığı an Tiramisu yada vanilyalı, çikolatalı, frambuazlı düğün pastası, dondurma (nisan-ekim)

Sabah sabah destan yazıp gözlerinize zarar verdiğim için k.bakmayın arkadaşlar paylaşmak istedim belki işinize yarar haydi ben işime döndüm düğün öncesi kovulmasam iyi olur:KK1:

Merhaba arkadaşlar

Nisan 2013 te gold nilüfer beyaz salonda düğünüm oldu. Memnun kaldın mı derseniz eh derim. Dedikleri kadar muhteşem değiller ama kötü de demiyorum tabi. Düğün öncesi gelin damadı alıştırma dedikleri gidiyorsun 30 dk lık bişey kol kola girip salonda şöyle bir yürütüyorlar istediğiniz müzik var mı özel diyorlar.Slayt gösterisi zaten genelde her düğünde olan şey, gelin damat anı defteri de girişe bir defter koyuyorlar 4-5 kişi yazıyor gibi şeyler, ha birde yanınızda devamlı bir kişi size yol gösteriyor, girişte 3-4 kişi hoşgeldiniz diyor.Fotoğrafçı profesyonel değildi.
Salonun güzelliği ve ikramların güzelliğine bişey diyemeyeceğim oldukça güzeldi. Kuaförde 2 tane seçenek sundular fena değildi ama benim kendi kuaförüm kesinlikle daha iyi yapardı.
Aklıma gelenler bunlar bununla birlikte çok göze batan beni üzen şeyler olmadı diyebilirim.

Hepinize mutluluklar dilerim...

Merhaba arkadaşlar

Nisan 2013 te gold nilüfer beyaz salonda düğünüm oldu. Memnun kaldın mı derseniz eh derim. Dedikleri kadar muhteşem değiller ama kötü de demiyorum tabi. Düğün öncesi gelin damadı alıştırma dedikleri gidiyorsun 30 dk lık bişey kol kola girip salonda şöyle bir yürütüyorlar istediğiniz müzik var mı özel diyorlar.Slayt gösterisi zaten genelde her düğünde olan şey, gelin damat anı defteri de girişe bir defter koyuyorlar 4-5 kişi yazıyor gibi şeyler, ha birde yanınızda devamlı bir kişi size yol gösteriyor, girişte 3-4 kişi hoşgeldiniz diyor.Fotoğrafçı profesyonel değildi.
Salonun güzelliği ve ikramların güzelliğine bişey diyemeyeceğim oldukça güzeldi. Kuaförde 2 tane seçenek sundular fena değildi ama benim kendi kuaförüm kesinlikle daha iyi yapardı.
Aklıma gelenler bunlar bununla birlikte çok göze batan beni üzen şeyler olmadı diyebilirim.

Hepinize mutluluklar dilerim...

:KK9: Ne yalan söyliyim büyük hevesle golddan bilgi almıştım ama sonradan yorumları duyunca caydım hiç kimseden çok güzeldi diye duymuyorum hep idare eder cevabı aldım :KK19: başka salonlara bakıyorum zaten artık prensese takmış durumdayım şuanda :)))

:KK9: Ne yalan söyliyim büyük hevesle golddan bilgi almıştım ama sonradan yorumları duyunca caydım hiç kimseden çok güzeldi diye duymuyorum hep idare eder cevabı aldım :KK19: başka salonlara bakıyorum zaten artık prensese takmış durumdayım şuanda :)))

Yine kafanı karıştırmış olmayayım ama salon güzelliği, modernliği ve mekan dersen de gold nilüfer derim yine:KK1: bide şu as merkezin orada bir düğün salonu vardı o da güzeldi aslında ama orası da çok ters istikamette işte.

Yine kafanı karıştırmış olmayayım ama salon güzelliği, modernliği ve mekan dersen de gold nilüfer derim yine:KK1: bide şu as merkezin orada bir düğün salonu vardı o da güzeldi aslında ama orası da çok ters istikamette işte.

Evet Grand salon dediğin gibi çok ters yerde ama çok da hoş bir salon düz ayak olması çok hoşuma gitti, en azından gelinlikle eziyet çekmemiş olurum :) Ama insanları da düşünmek lazım ulaşım açısından :)

bakayım oraya da canım ozaman.Sağol fikir için .)inşallah çok güzel geçer kınan canım bol bol oyna .)

canım ördekli kültür merkezi şehreküstüyle demirtaşpaşa istasyonu arasında ulaşımı oldukça kolay. eski hamamdan restore edilmiş içerisinin değişik otantik bir havası var. 120 kişilik bir salon. fiyatı da 150 tl:) ama burada yemek yok kendin dışarıdan bi catering şirketiyle anlaşırsan yemek servis edebilmek için küçük bi ayrı bölümü var. düşünülebilir bence müzik için ses sistemi var. ama piyanist falan dersen dışarıdan tutarsın ama nişan için öyle tantanalı bişey istermisin bilemedim. yemek işini dışarıdan ayarlarsan bence nişan için çok güzel bi yer:) ben de nisan da kınam için tuttum kısmetse bol bol oynıcaz:))

Piramit düğün salonunu tuttuk 5000 liraya.iki düğün olacak balıkesirdeki salonda tutuldu o da yemekle birlikte 5500 bine.iki düğün yapmanın hem maddi hem manevi külfeti olacağını biliyorduk olsun biz mutlu olalım gerisi önemli değil:KK12:

Son düzenleme:
Arkadaşlar bende prenses düğün salonunu tuttum. 30 mayıs cuma günü için 4500 tl ye.hafta sonuna 6000 tl istediler. hafta içide cumaya kadar yani 3500 tl dediler.

Arkadaşlar bende prenses düğün salonunu tuttum. 30 mayıs cuma günü için 4500 tl ye.hafta sonuna 6000 tl istediler. hafta içide cumaya kadar yani 3500 tl dediler.

geriye şafak saymak kalmış, hayırlı olsun inşallah :) kına için mi düğün için mi tuttun düğün içinse kınayı nereye tuttun :))

Selam kizlar hayirli aksamlar...
Bu heyacaninizi yasamis biri olarak kolay gelsin diyorum. ..
Kizlar ben 3yillik evliyim ve suan yine heyecan icerisindeyim. ..
2014 eylul ekim gibi kardesimin dugununu dusunuyoruz fakat ben de kardesimde yurt disindayiz....
Benim dugunum Sayani gold da olmustu ankara yolu uzerinde ki....
Acaba oranin fiyatini bilen varmi pazar oglen de olabilir aksamda?
Ve yine ankara yolu uzerindeki atalay prensin fiyati yaklasik 400kisilik olacak.dugunumuz ve yemekli olmayacak...
Bilgilendirirseniz cok ama cok sevinirim...
Hepinize sevgiler....

Son düzenleme:
merhaba kızlar..
ben de bursa 2014 gelinlerinden olacağım inşallah..
ramazan sonrası düşünüyoruz düğünü ve şimdiden araştırmalara başladık..
nişanlım da ben de bursa dışında olduğumuz için baya zorlanıyoruz bu konuda..
ben açık hava düğünü istiyorum.. şöyle hem bütçeye uygun hem klas hem de ulaşımı kolay bir yer.. :44: var mı önerebileceğiniz yerler??
bir de bu organizasyon şirketleriyle anlaşmalar nası oluyo?? düğün mekanı için de yardımcı oluyolar mı? yani ben bıraksam birileri bana seçenek sunsa ben de bu olsun desem istiyorum.. of ne çok şey istedim böyle :KK1:

slm kızlar.bende bursa'da yasıyorum.mart-nisan gibi nişanımız olucak.50 kişiden fazla insan olacağı için evde sıkışmayalım küçük nezih bir yerde yapalım dedik.bursa'da öyle bir yer var mı bildiğiniz? yemekli olcak tabi.önce yemek yenir sonra sadece bizlerin olduğu bir yerde yüzükler takılır.böyle düşündük umarım bulabiliriz .)

canim kitap evi vardi ya eskiden orasi kitap evi butik otel oldu orasi cok hos .hatte benim nisanimi orda yapacaktik ama dedem vefat etti ertelemistik.gerci simdi nisanlim dedi orasi cok fazla organizasyon yapmiyormus belki bir tanidik araya sokarak fiyat sorabilirsiniz..

Herkese merhabaa! Kızlar biz de 2014 de evlenmeyi planlıyoruz. Mayıs istiyordum ama daha gün almadık,yetişmeyecek gibi, yaz sonuna kalabilir.. Ben de Mudanyadaki Montania otel'i çok begeniyorum. Hiç dugune gitmedim orada, daha once dugune gitmis olan, fiyatlar hakkında bilgisi olan var mıdır? Hepimizin hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle..

X