Maske Tarifleri Ucu çıkmayan sivilceler

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

DenizDeniz25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2013
68
9
Merhaba herkese,

Cildimle ya da sağlığımla ilgili ne zaman bir sorunum olsa, google da sorunumu araştırdığımda hep bu site karşıma çıktı. Ben de artık bu güzel siteye üye olmanın vakti geldi dedim ve üye oldum. Önceden bu sorun paylaşılmış mı bilmiyorum, halen dha sitenin nasıl işlediğini çözme aşamasındayım :)

Şimdi sorunum şu ucu çıkmayan sivilceler. Son altı aydır yüzümde olmadık yerlerde sivilceler çıkıyor, ucu çıkmıyor yalnız. Aşırı derecede büyük oluyorlar ve kırmızı oluyorlar. Ve hiçbir şekilde patlamayıp iltihabını aktmıyor :S İki kere dr a gittim farklı krem ve jeller verdiler bir işe yaramadı yüzüm daha da fena oldu.

Bu tarz sivilceler neden çıkıyor? ve geçmesi için ne yapabilirim? Fondotenle kapanıcak cinstende diiller hayattan soğudum valla :KK43:

bende de var o gereksizlerden.. hayır yani sivilce dediğin ucu çıkar patlatırsın iner bunların ucu da çıkmıyo..
umarım bilen birileri çıkar

parmağına 1 damla limon suyu damlatarak sivilcenin üstüne dokundur ama sakın ovalama, ben denedim bikaç kere ucu açılıverdi sivilcenin :KK6: sonra tırnağını pek değirmeden parmaklarınla baskı yaparak temizle iz falan da kalmaz 1-2 gün içinde geçer :KK6: tırnak değirirsen iz kalıyo ama dikkat et :26:

parmağına 1 damla limon suyu damlatarak sivilcenin üstüne dokundur ama sakın ovalama, ben denedim bikaç kere ucu açılıverdi sivilcenin :KK6: sonra tırnağını pek değirmeden parmaklarınla baskı yaparak temizle iz falan da kalmaz 1-2 gün içinde geçer :KK6: tırnak değirirsen iz kalıyo ama dikkat et :26:

Parmaklarla baskı yap derken iltihapını mı akıt demek istedin tatlım ucu çıktıktan sonra? baskıyı tam üzerine mi yapıcaz yoksa cevresnden mi sıkıcaz? biraz daha açık anlatırsan sevinirim tatlım :44:

Parmaklarla baskı yap derken iltihapını mı akıt demek istedin tatlım ucu çıktıktan sonra? baskıyı tam üzerine mi yapıcaz yoksa cevresnden mi sıkıcaz? biraz daha açık anlatırsan sevinirim tatlım :44:

çevresinden ya hani tırnağınla sıkar gibi ama tırnak değdirme onun yerine etrafından parmak ucunla baskı yap ki iz kalmasın :KK34:

Canım akne çıkarıyorsun çibana benzeyen sivilceler bunların ucu çıkması lazım neden çıkmıyor acaba, doktora görün antibiotik tedavisi uygulasın mutlaka geçer bir de yediklerine dikkat et...

Ayrıca yüzeysel geçici şeyleri uygula ama kanda test ve tahlil yapılmadıkça yine çıkacaktır arkadaşların önerdiği sadece yüzeysel şeyler geçer gider ama yine çıkacak en güzel araştırma hastenesine git bir güzel kanında tarama yapsınlar mutlaka birşeyler fazla geliyordur canım geçmiş olsun...

Ayrıca yüzeysel geçici şeyleri uygula ama kanda test ve tahlil yapılmadıkça yine çıkacaktır arkadaşların önerdiği sadece yüzeysel şeyler geçer gider ama yine çıkacak en güzel araştırma hastenesine git bir güzel kanında tarama yapsınlar mutlaka birşeyler fazla geliyordur canım geçmiş olsun...

Canım bu bende bir yıldır kadar var. iki ay önce kan tahlili yaptrdm ama sorunlu bir şey çıkmadı. Farklı şeylere mi baktrmalıym tahlilde?

Kızlar hiç mi önerebileceğiniz bir şey yok yani? :KK43:

bende de var o gereksizlerden.. hayır yani sivilce dediğin ucu çıkar patlatırsın iner bunların ucu da çıkmıyo..
umarım bilen birileri çıkar

deri altında çıkan yani başsız sivilcelerin çıkmamasının 2 sebebi vardır
1. ya o sivilcenin oldugu bölgede kan dolaşımı azdır
2. ya da hormonal bozukluk

Canım akne çıkarıyorsun çibana benzeyen sivilceler bunların ucu çıkması lazım neden çıkmıyor acaba, doktora görün antibiotik tedavisi uygulasın mutlaka geçer bir de yediklerine dikkat et...
Bendede var ayni sorun adetim gecikti yuzum delik desik oldu offffff:KK43:(

Aknetrent ilacı kullandgım icin bende de var bitane kocaman burnumda 5.günü hiç dokunmadm ama hala aynı sönmedi

Kızlar hiç mi önerebileceğiniz bir şey yok yani? :KK43:

Merhabalar..
Şimdi size anında etki göstericek bişiy önericem korkmadan uygulayabilirsiniz.. Ben genelde bu şekil kurtuluyorum deri altında çıban şeklinde şişkince çıkan sivilcelerden gerçekten uzun bi süre bu durum geçmiyor ve insanı rahatsız ediyor.. Yapmanız gereken bir çay kaşığını ocakta ısıtıp dayanabileceğiniz ısı derecesinde kaşığı sicilcenin bulunduğu yere tutmak anında şişkinliğin yok olduğunu göreceksiniz!!!! Ocakta ısıtmış olduğunuz kaşığı sakın direk yüzünüze tutmayın parmağınızla kontrol ederek dayanabileceğiniz ısı miktarını ölçün ve yüzünüzde sivilcenize yavaşca dokundurun ısı derecesi dayanabileceğiniz derecede ise lütfen bi süre sivilce üzerinde kaşığı tutun.. üst üste 1-2 defa tekrarlayabilirsiniz.. Zaten alacak olduğunuz sonuç itibariyle gerek kalıp kalmadığınızı gözlemleyebileceksiniz.. Kazasız denemeler diliyorum yalnız birebir faydasını anında görmüş biri olarak memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok

Bende de arada oluyor onlar. Ciban gibi yuvarlak sert ve kirmizi. Ben yuzumu elma sirkesi vr gul suyu ile tampon yaparak temizledigimde sonuyorlar. Ancak bende 1 yada 2 tane cikiyor sonuyor. Genelde cene bolgemde. Sen de cok fazla ise dra git canim. Bir dr anlamadiysa digeri mutlaka anlayacaktir yilma.

X