kahve falıma bakana doğru tespitte bulunana çingene tarotu bakıyorummmm

Mrb canim rica etsem bana bakabilirmisin ama ben fal bakmayi bilmiyom lutfen busefer boyle olsun simdiden tessekkur ederim:KK43:

maşallah canım seninde bakmadığın fal yok rica etsem bakarmısın banada sevgilimle bugün yarıldık barışacakmıyız merak ediyorum bende sana tarot bakarım ama şimdi başım ağrıyor daha sonra bakabilirim :KK54::KK15::2:

kahve falı bakana çingene tarotu bakıyorum yada düzgün tarot bakana bakıyorum

Eklentiler

• $Snapshot_20130922_8.jpg
    $Snapshot_20130922_8.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 48
maşallah canım seninde bakmadığın fal yok rica etsem bakarmısın banada sevgilimle bugün yarıldık barışacakmıyız merak ediyorum bende sana tarot bakarım ama şimdi başım ağrıyor daha sonra bakabilirim :KK54::KK15::2:

cnm sana büyük arkana aşıklar kartı çıktı geri dönüş olacak barışacaksınız

bu benim falım bugün içtim

uzun süredir haber beklenilen bir yeren haber gelebilir cnm bu aralar ama bi kaçtane haber bekliyo gibisin uzunlu veya kısa mesafelerden. Örneğin, bir iş başvurunuz varsa bu konuda olumlu bir hbr alabilirsin Ya da beklenen bi paran varsa o gelebilir yakınlarda..birde ayakkabı gördüm bn oda sıkıntıya işaret eder. ufak da olsa bir hayır yapablirsin. Bir başka görüşe göre de seyahat anlamına gelir. Yine diğer bir anlamı da uzaklardan gelecek bir yolcu bir misafir ya da bir kısmet olduğudur. kısaca yorumlamam gerekirse bol haberli bol yol olan uzak yakın iyi kötü hbrler alacağın yoğun bi döneme giriyosun..herseyin hayırlısı cnm...

buda sevgilimin falı

üzerinde göz var cnm sevgilinin onun işini zorlaştırmaya calısan kimseler..fesat insanlar var çevresinde dikkatli olmalı yaptığı hersey söylediği hersöz dinleniyo ve kimileri bunları cekemiyo sevgilin okuyo mu calısıyomu bilmem ama bu aralr oda habrler alıcak ama bunlara dikkatli cvplar vermeli dikkatli adımlar atmalı..fal bu tabi hayırlısı herseyin...

$29102011193.jpg $29102011192.jpg

kızlar gecen sene oylesıne fıncan kapattım ve cıkan sonuc bu sizce ne yazıyor ya ozaman konusdugum cocugun adı ve benım adıma benzıyo yorumlaya bılen varmı

kısamı uzun mu bilmem ama barışma var düz geldi zaten bu çingene tarotunun tersi kötüdür kavga hayal kırıklığı döneklik demektir :) normal tarotlara benzemez ve tarihteki ilk tarotta çingene taratudur

tuttu mu tatmadı mı bilmiyorum ama gördüğüm figürlerle hislerimi yazdım ..şimdi sıra sende aç bakalım bna bi kart:KK34:

üzerinde göz var cnm sevgilinin onun işini zorlaştırmaya calısan kimseler..fesat insanlar var çevresinde dikkatli olmalı yaptığı hersey söylediği hersöz dinleniyo ve kimileri bunları cekemiyo sevgilin okuyo mu calısıyomu bilmem ama bu aralr oda habrler alıcak ama bunlara dikkatli cvplar vermeli dikkatli adımlar atmalı..fal bu tabi hayırlısı herseyin...

bunun hayatında biri var mı bi kız falan yada hayatında ben varmıyım

X