Ücretsiz Tarot ve Kahve Falı Bakıyorum

Merhaba, iş hayatımda sürekli birşeyler olacak gibi olup yeni bir ilerleme olacaak gibi oluyor işler bir anda tersine dönüyor olmuyor bu döngüyü aşabilecek miyim?

Kızlar kendinize gelin nereden neyi bilecek Allah aşkına 😁 burda sadece bir nickten nasıl bir enerji dogacakta evliliğin nasıl devam edeceğini, iş, aşk hayatinizi soyleyebilir? İnşallah hepinizin meraklarinin akıbeti iyiye çıkar o ayrı da. 🙏

Merhabalar,
Ücretsiz tarot ve kahve falı bakıyorum.
Sadece enerjimin uyumlandığını hissettiğim kişilere cevap yazacağım.
Aşağıya sorularınızı alabilirim.
Şansımızı bir deneyelim bakalım. Benim hakkımda şuan düşünceleri neler, bizim için çabalayacak mı? Teşekkür ederim efenim.

Merhaba. Sağlık durumum iyiye gidecek mi, iyiye gitmesi için ne yapmalıyım?

En son övgü üzerine bir kadına tarota gittim, bana "hayatına giren herkes pırlanta gibi insanlar, sen sorunlusun" dedi 😂😂😂😂
Oysa bence ben pırlanta gibiyim💎

Bana bakarsan aşk hayatıma bakabilirsin 🥰

Merhaba uyumlanabilmek ümidiyle.. :)
Evliliğimin akıbeti ne olacak acep..

Merhaba,
Siz aranızda anlaşıp adil bir orta yolu bulacaksınız. Şu an için evlilik bitecekmiş gibi görünmedi. Ama bu saatten sonra soğuk bir evlilik olacak gibi görünüyor. Neşeli, keyifli, vs. değil de sanki sırf alışkanlıklardan veya mecburiyetlerden dolayı devam ettirilen bişey gibi.

Merhaba acaba kariyerim ne yönde gidecek diye bakabilir misiniz ?

Merhaba,
Aslında size statü sahibi yüksek mevkilerden biri bir teklifte bulunmak istiyormuş. Hatta bu sizin de hoşunuza gidebilecek bir teklifmiş. Ama etrafınızda buna engel olabilecek çok fazla rakip var, gizli düşman var. Onları bertaraf etmenin bir yolunu bulursanız buradan yürürsünüz.

En son övgü üzerine bir kadına tarota gittim, bana "hayatına giren herkes pırlanta gibi insanlar, sen sorunlusun" dedi 😂😂😂😂
Oysa bence ben pırlanta gibiyim💎

Bana bakarsan aşk hayatıma bakabilirsin 🥰

Sizin bir müddet hiçbir ilişkide olmadan tek başınıza yalnız kalmanız gerekiyor. Detoks gibi düşünün. Geçmiş insanların enerjilerinden arınmanız, kendinize gelmeniz gerekiyor. Yeterince dinlendikten sonra hayatınıza size uyumlu birisi girecek.

Sizin bir müddet hiçbir ilişkide olmadan tek başınıza yalnız kalmanız gerekiyor. Detoks gibi düşünün. Geçmiş insanların enerjilerinden arınmanız, kendinize gelmeniz gerekiyor. Yeterince dinlendikten sonra hayatınıza size uyumlu birisi girecek.
Valla bu aralar başım çok kalabalık, detoksa girecek zaman değil 😂😂 belki kışın girerim :halay:

X