bebek cinsiyet belirleme..

iyiyim Gurbetcim. nolsun valla ayşem babasından grip kaptı sanırsam hapşuruyor burnu tıkalı nefes zor alıyor sinirleniyor minicik burnu açamıyrum nefes alsın diye.. garip kuşum hırlaya hırlaya uyuyor..

Güleri aradım dün tebrik ettim gördüm oğluşun resmini çok şeker Rabbim nazarlardan esirgesin onları.

Seninkilere sağlıkla ömür bizlerede tatlı hayırlı sağlıklı oğlanlar nasip olsun inşallah.

Karabiber bir gelse oğlum iyi ben iyiyim dese. valla aklım hep onda
duygummmmmmm çok sağoll valla kızlarr şuann çokk duygulandımm ne yalan diyimm beni merak etmişsinizzz çok sevvindimm
ben ve bebek iyiyizz amaa doktor birşey demedi canımm[/QUOTE]
ne kadarlık olmus bebıs cnm ya kız nasıl durdun sormadan :ecrin_bebek:

iyiyim Gurbetcim. nolsun valla ayşem babasından grip kaptı sanırsam hapşuruyor burnu tıkalı nefes zor alıyor sinirleniyor minicik burnu açamıyrum nefes alsın diye.. garip kuşum hırlaya hırlaya uyuyor..

Güleri aradım dün tebrik ettim gördüm oğluşun resmini çok şeker Rabbim nazarlardan esirgesin onları.

Seninkilere sağlıkla ömür bizlerede tatlı hayırlı sağlıklı oğlanlar nasip olsun inşallah.

Karabiber bir gelse oğlum iyi ben iyiyim dese. valla aklım hep onda

ya ewet öldurdun bızı karabıber öldurdun gel gayrım ıkı kelıme yaz yetecek cnm yayada cok sevındın bızımı unuttun ne yhu:):))::lepi:[/QUOTE]

aaaaa unuturmuyumm kızz benn sizlerii hepimizz aynıı yolaa başvurdukkkk habersizz bırakırmıyımm
yazmıştımm dahaa önce bide bende dünn ve ondan öncekii günn yemeklii misafir vardıı
o yorgunluklaa yemek hazırladımmm
baş ağrısından öldümm
bilgisayara vakit bile bilemm bulamadımm
yoksa bildimm merakk edeceğinizii

duygummmmmmm çok sağoll valla kızlarr şuann çokk duygulandımm ne yalan diyimm beni merak etmişsinizzz çok sevvindimm
ben ve bebek iyiyizz amaa doktor birşey demedi canımm
ne kadarlık olmus bebıs cnm ya kız nasıl durdun sormadan :ecrin_bebek:[/QUOTE]

buna ilk gittiğim için soramadımm birde esmerin dediğii gibii çok uğaraşınca kızar belkii dedimm canımmmm
12 haftalık 3 günlük

:)))))
ya kafanızı karıştırmak gibi olmasın ama şu süt ürünleri demişsinizya ben hamileliğim boyunca deli gibi süt peynir yoğurt yedim.Eşim benden beter düşkündür süte ama oğlan oldu.
Bide hep erkek üzerine mi yazıyosunuz yomu kız çocuk için tavsiyeler.

hamilelikten önce yenmeyecek
kız bebek için adetten sonra sık sık ilişkii olacakk

elara sen kızına hamile kaldığın geceyi hatırlıyormusun gız bacım :)

canım özelime mesaj yazmışımm cevaplayacağımm amaa vakit bulamadım bir türlüü kusraa bakmaa
amaa biliyosunkii benn çokk isteksizdimmm ,eşimle tarışmalıydımmm o yüzden o geceden hiçbişii anlamadımm benn

ayşee topiğin hayırlı olsun
seni artık başka yerlerden topluyoruz bacım
bizim sayfayıda boş bırakma, takıl ara sıra
kızlar Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
herkesin kalbine göre versin inş.

karabiber hakkında hayırlısı olsun cnm.
bu yorgunlukla bide herkese cevap vermeye calışıyon tek tekk
cok zor oluyordur tekrar geriye dönüp cevap yazmak
cevap verecgin mesajların altındaki alıntı yap butonunun yanındaki butona bas tek tek
cevap verecegin mesajlar bitince yukardaki cevap ver butonuna bas bütün cevap yazacagın mesajlar karşında olacak.bölelikle toplu cevap verebilirsin cnm
valla kıyamadım sanaaa öle tek tek mesaj yazınca:)
hamilesin yorma kendini bacım

ayşee topiğin hayırlı olsun
seni artık başka yerlerden topluyoruz bacım
bizim sayfayıda boş bırakma, takıl ara sıra
kızlar Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
herkesin kalbine göre versin inş.

hehe sagol halecimmm
gel sende takıl bize oglunu nasıl yaptın anlat yararlanalım senden:))
bizim topigi bırakırmıyım cnm ya.ama bu sıra oraya kimse ugramıyor maalesef
burasıda cok güzell bagımlılık yaptı:hulya:

eşim seyehatteydi.o gün gelmişti
benimki planlı gebelik oldu.ateş ölcüyordum yumurtlama zamanım için.tabi ozaman bu yumurta catladıktan sonra erkek bebek olur tezini bilmiyordum
sadece hamile kalabilmek için yumurtlama haftasını takip ediyordum
hergün ateşimin derecsini yazıp karşısına ilişki olup olmadıgını kaydediyordum
o kagıt halaa dururr.bu tarihi hayatım bıyunca unutmıcam yani:)

20 ocaktan sonra gün aşırı ilişki olmuştu.benim yumurtlama günüm 25 ocaktı.
elara ,işte yine sık ilişkii oluyoo senindee
ya şimdii eşimm aradııı görümcemm bugünn oğlunuu doğurmuşş ALLAHIMM banada kısmett et yarabbimmmm

kızrr eiee hepp şey derimm bn azgın adamınnn kızı oluyoo herhaldee
baksana bizlerr hepp sık sıkk birlikte olmuşuz oğluu olanlar seyrek ilişkii
benimkine kalsaa budaa sık sık bbirlikteliklee olurduu amaa bu sefer izin vermedimm onaa

gamzecim sen ilk sayfadaki yazılanları okumadınmı bacım
neden cinsel perhiz yapmak gerektigi filan yazıyor ayrıntılı
yine merak ettiklerini sor tabi ama orda ben cok detaylı anlattım daha iyi anlıyabilirisn cnm

Gaziantepliyim ben aslen. benim yengelerim oğlan delisidirler çünkü babaannem oğlan torun ister
babaannem ard arda 10 çocuk doğurmuş araları 2 yaş 10uda oğlan biri ölmüş 9 erkek kardes babamlar.
8 amcam ve yengem var. ama hepsi 4 kız bir oğlan 3 kız bir oğlan çocuk yaptılar.. hepsi oğlanı bulmak için önden 3-4 kız cocuk yaptılar

Kemal bayındır diye bir doktor var antepte. neye dayanarak yapıyor diyet mi veriyor takvimmi veriyor bilmiyorum ama o yardımcı oluyormuş erkek bebiş için.
duygucumm onu bende duydumm
hatta annemlerinn komşusuda bahsediyorduu bu doktordannn antepte olanlar içinn büyükk avantaj bu doktorr

elara ,işte yine sık ilişkii oluyoo senindee
ya şimdii eşimm aradııı görümcemm bugünn oğlunuu doğurmuşş ALLAHIMM banada kısmett et yarabbimmmm

ınsallah cnm rabbım hepımıze nasıp etsın benım gorumcemınde 4 sene olmadı 7 ay once oglu oldu o yuzdn ınan hıc gıdesım yok karadenıze sımdı bılıyom nısbet yapacak gorumcem yapmazda kaynansı falan bak doguramadın bı erkek al gorumcen dogurdu dedılermı ben bıtıryorum moralmen

ınsallah cnm rabbım hepımıze nasıp etsın benım gorumcemınde 4 sene olmadı 7 ay once oglu oldu o yuzdn ınan hıc gıdesım yok karadenıze sımdı bılıyom nısbet yapacak gorumcem yapmazda kaynansı falan bak doguramadın bı erkek al gorumcen dogurdu dedılermı ben bıtıryorum moralmen
gorumcenın ılkmı bebısı cnm

X