Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ben bunun ilk çıktığında kırmızı kapaklısını almıştım o benim saçıma yeterli gelmedi bir daha hep sarı kapaklısını aldım. Şimdi de mor kapaklısı çıkmış bugün hangisini alsam dedim ama cesaret edemedim yine sarıyı aldım. Mor kapaklsı nasıl, kıvamı sarıya mı benziyor kırmızıya mı ?

Bir de kremini de aldım ama onu beğenmedim saçı ağırlaştırmıyor (zaten saçım o kadar kuru ki hiçbir şey saçımı ağırlaştıramaz) ama yapışkan bişey bulaşmış gibi bi tuhaf yapıyor anlamadım nasıl kullanmam gerektiğini.

Merhaba ben birşey sormak istiyorum ben de almak istyorum ama gratis olsun diğer kozmetik mağazalar olsun hepsini gezdim normal elsev mucizevi bakım yağı var heryerde bu extraordinary oil yazanı bulamadım acaba ikisi aynı ürünmü lütfen yanıt verirmisiniz ona göre kullanayım.Çok teşekkürler.

kendi soruma kendim cevap vereyim buraya yazarken çözdüm bile insana bazen oluyor demekki böyle şeyler evet aynı ürün tabi şaşkoloz biri türkçe biri ingilizce hayır o kadar mağaza gezdim bir akıllıda çıkıp bacım o ikisi aynı ürün demedi yuh bana yuh onlara neyse bende kullanıcam ve yazıcam sonuçları...

Bir de kremini de aldım ama onu beğenmedim saçı ağırlaştırmıyor (zaten saçım o kadar kuru ki hiçbir şey saçımı ağırlaştıramaz) ama yapışkan bişey bulaşmış gibi bi tuhaf yapıyor anlamadım nasıl kullanmam gerektiğini.
başta bende de öyle oldu ama elinizde ürünü iyice dağıtırsanız ve az az alarak uygularsanız öyle olmuyor.ben 1 fındık büyüklüğünde aldım elimde dağıttım saçıma eşit sürdüm sonra aynı şeyi 2-3 defa daha yaptım.(benim de saçım sert ve kuru normalde)daha sonra da eşit dağılsın diye iyice tarayıp yukarıda da dolayıp topladım,uyuyup açınca saçımkremin hepsini emmiş yumuş yumuş olmuştu.emmesini beklemek gerekiyor yoksa tabaka gibi kalıyor yapış yapış

benim saçlarım çok kırılır ve kırıldığı için uzatamıyorum bu yağı kullandığımdan beri kırılmalar azaldı ve kokusu kendisi bir harika çokta bereketli bir yağ. banyo sonrası sadece saç uçlarını bunu sürüp açıyorum taramada kolaylaşıyor.

bende bunu mu alsam kremini mi alsam diye ikilemde kaldım yağını kullanmıştım ilk çıktığı zamanlar ama benim saçlarım çok kuru kremi daha etkilidir deyip aldım şuan evde duruyor arada bi yapıyorum ellerim bile yapış yapış oluyor.. bugün mor kapaklısını aldım saçlarım boyalı uçlar kırık ve kuru bi saç tipim olduğu için.. bakalım kırmızı ile arasında nasıl farklar var.. elseveden önce tony&guy saç serumu kullanıyordum o hepsine bin basardı benim için fakat bulamadım hiçbir yerde

bende bunu mu alsam kremini mi alsam diye ikilemde kaldım yağını kullanmıştım ilk çıktığı zamanlar ama benim saçlarım çok kuru kremi daha etkilidir deyip aldım şuan evde duruyor arada bi yapıyorum ellerim bile yapış yapış oluyor.. bugün mor kapaklısını aldım saçlarım boyalı uçlar kırık ve kuru bi saç tipim olduğu için.. bakalım kırmızı ile arasında nasıl farklar var.. elseveden önce tony&guy saç serumu kullanıyordum o hepsine bin basardı benim için fakat bulamadım hiçbir yerde
Kırmızısı hiç yeterli değil kuru saçlar için. Su gibi bişey. Sarısı daha yoğun yapılıydı ama morunu bilemiyorum mor sanırım sarıya benziyor.

ya bu toni and guy'ın serumları çok methediliyor gerçekten diğer serumlardan çok mu farklı? biraz ayrıntılı açıklayabilir misiniz?çünkü küçücük bir serum ml olarak ve fiyatı da bayağı pahalı.

ya bu toni and guy'ın serumları çok methediliyor gerçekten diğer serumlardan çok mu farklı? biraz ayrıntılı açıklayabilir misiniz?çünkü küçücük bir serum ml olarak ve fiyatı da bayağı pahalı.

merhaba, ben eskiden tony&guy tüm serisini kullanıyordum kuru saçlar için ama bir süre sonra saçlarımı sertleştirdiği için bıraktım biliyosunuz arada bir şampuan değişimi yapılması gerekli.. serumunu indirimden 1+1 olarak almıştım bana çok uzun süre gidiyor mesela atıyorum dün elseve kullandım saçlarım çoktur benim 2 ye ayırıp 2 tutamada 2-3 pompa sıktım ama tony de 1 ve 2 pompa tüm saçlarıma yetiyordu ve sürer sürmez kendini belli ediyordu indirimde bulursam yine alacağım kesinlikle çok süper

birde ısı koruyucusu var o da çok güzel fön çekmeden önce saçın tamamına -boy/uç- sıkıp fön çekildiği zaman hem işini kolaylaştırıyor hemde gerçekten saç daha az hasar görüyor ısıdan ya ben tony&guy çok seviyorum genel olarak sanırım :)

Kırmızısı hiç yeterli değil kuru saçlar için. Su gibi bişey. Sarısı daha yoğun yapılıydı ama morunu bilemiyorum mor sanırım sarıya benziyor.

dün kullandım morunu ıslakken kullanıp kuruttum birde kuruttuktan sonra sürdüm sabah fön çektim şuan için iyi gibi yumuşak ama özellikle sabah fönden önce çok daha yumuşaktı bakalım saçım alışınca neler olucak :KK66:

merhaba, ben eskiden tony&guy tüm serisini kullanıyordum kuru saçlar için ama bir süre sonra saçlarımı sertleştirdiği için bıraktım biliyosunuz arada bir şampuan değişimi yapılması gerekli.. serumunu indirimden 1+1 olarak almıştım bana çok uzun süre gidiyor mesela atıyorum dün elseve kullandım saçlarım çoktur benim 2 ye ayırıp 2 tutamada 2-3 pompa sıktım ama tony de 1 ve 2 pompa tüm saçlarıma yetiyordu ve sürer sürmez kendini belli ediyordu indirimde bulursam yine alacağım kesinlikle çok süper
Toni and guy'ın yıpranmış saçlar için olan serisi ile nem veren spreyini kesinlikle alacaktım zaten,serumu da çok övülüyordu onu da alayım :) kalite kendisini belli ediyor işte

birde ısı koruyucusu var o da çok güzel fön çekmeden önce saçın tamamına -boy/uç- sıkıp fön çekildiği zaman hem işini kolaylaştırıyor hemde gerçekten saç daha az hasar görüyor ısıdan ya ben tony&guy çok seviyorum genel olarak sanırım :)
ısı koruyucusunu da alayım o zaman arıyordum zaten :KK70: ben indirimleri hiç takip edemiyorum ya yakalarsanız bana da yazar mısınız:oops:

bu kadar iyiyse bende alıyım gerci suan morfose argan yagını kullanıyorum oda gayet iyi ne bulursam suruyom bunuda kullanıyım:))

Toni and guy'ın yıpranmış saçlar için olan serisi ile nem veren spreyini kesinlikle alacaktım zaten,serumu da çok övülüyordu onu da alayım :) kalite kendisini belli ediyor işte

ısı koruyucusunu da alayım o zaman arıyordum zaten :KK70: ben indirimleri hiç takip edemiyorum ya yakalarsanız bana da yazar mısınız:oops:

Tabikide gorursem yazarim buraya insallah unutmam :) aynen ya kalite herseyde farkediyor iste

Kızlarr merhaba elseve nin 6 yag mucizevı şampuanı aldım bgn hem de cok cok ucuza 3.90 indirğmdeymiş herkea mi över bu şampuanı ay ben de sureklı sampuan degış sac rengı degıs bndan sonra elseve sampuan pantene sac kremi ve panten mıcızevı yag sac maskesi yaglardan gidiom bakalım deniycem bnm saclarıma okadar sey yapmama ragmen maşşalh cok saglıklı gorunuo

X