Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
fena değil. saçları gerçekten değiştiren bir ürün yok bence anca biraz yumuşatır . ben urban care den çok memnun kaldım hem de kayvanlar üzerinde deney yapmıyor

hindistan cevizi yagi sürüyorum yikama öncesi yikadiktan sonra da su elseve yagi uyguluyorum yumusatiyor baya. benim saclarim cok kuru bu sekilde baya toparlandi

ben elseve in efsanevi yağını sürdükten sonra saçlarımı düzleştiriyorum saçlarım pırıl pırıl oluyor kızlar :)

Ben de ilk kullanimda begenmemistim . cok begeniliyor diye tekrar aldim.. icerigimi degisti nedir? Simdi kullandigim mukemmel.. saclarimin kirilmasi bir anda durdu..yumusacik 've parlak saclaraa kavustum..gercekten mucizevi bir yag..adigibi..siddetle tavsiye edilir hanimlar.. degmeyecek sac bakim urun ler ine bos yere para harcamayin

kızlar bende geçenlerde seyahat boyunu aldım yanında şampuanı ve saç kremide var..küçük boy olduğu için aldım bitince şişelerini kullanmak için..ve nasıl kullanıldığını araştırırken buraya geldim.okadar güzel şeyler yazmışsınız ki hemen deneyeceğim.duştan önce ve sonrasında kullanacam bakalım ne olacak.size yazarım :KK39:

Duştan önce kullanınca pek faydasını görmedim ama duştan sonra kullandığım saç bakım yağlarından en iyisi diyebilirim, fiyat performans açısından. Kaç şişe bitirdim bilmiyorum. Aşırı seviyorum kendisini.

Saçımı yıkarken etkisi görmedim açıkçası. 2. kullanımımda saçımı kurutmadan önce kullandım ve çok memnun kaldım. 1. şişe bitsin,2.yi de alacağım. :KK36:

Hanımlar denediğim en güzel şey diyebilirim. Adı yağ fakat etkisi mucize. Kullandığınız bakım yağlarını unutun. Çünkü onlar çok kalın ve saçtan arındırmak için çok uğraşıyoruz. Parlatıcı serumları unutun. Çünkü onlar saçı ağırlaştırıp söndürüyor. Bu performansı beklemiyordum gerçekten. Banyodan önce sürdüm ilk kullandığımda. Bakım yağı gibiydi. Fazla bekleme şansım da olmadı açıkcası. Fakat gerçek etkisini yıkanmış temiz saçlarımda ve fön sonrasında gördüm. Ağurlaştırma yok muhteşem parlaklık var. Kırık uçlar ve sertlik yok ipek gibi saçlar var :)) şiddetle tavsiye edilir.
Saç renginde herhangi bi acilma yapar mi?

sç renginde açılma yapmıyor hatta benim uçlar daha açık renk normalde daha koyu :KK66:

ben nerdeyse 6 aydır kullanıyorum saçımdaki dökülmeler falan da azaldı kalınlaştı güzel bir ürün:KK66:
peki ben pantene kullanıyorum hem pantene hem elseve yağ sorun olmaz dimi?

X