Yeni GeLin'ler Gelin Dertleşelim..

ihaneti affeder misin?

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Günaydınnn herkezeee
Uyanıyorum saat 7:05
Uayanıyorum saat 7:05 meğer saat durmuşş...
Bizim için bayram tatili devm ediyor...çünkü kocacığım evdeee...

kk uygulamasından yazıyor...

Ahahaha hic gulesim yoktu alemsn saat durdu demek :) ama bak oglen olmus :) bnm kociste evde ben calsyrm adil mi smdi bu :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok özledim ki siziiiii :KK16:

doğum günümü kutlayan herkeses çoook teşekkür ederimmm :KK16:
iyiki varsınız kiiiii :KK52:

geçmiş bayramınız da kutlu olsun..bayram gibi günleriniz olsun..

biz bayramın ilk günü sabah kahvaltıya kvlere gittik..sonraaa annemlere erdeke gittik...denize de girdik...çok güzeldi..
akşam 9 gibi geldik eve...yorgun ama mutluyum...hem yarın da çalışıcam sonra yine tatil kiii :KK76:

AMAYAA geçmiş olsun kuzum..
görünmez kaza işte...şimdiii gelsin yumurtalarrr hayırlısı ile :KK16:

MAJORR inşallah en yakın zamanda iş başvuruların olmulu sonuçlanır..
keşke bi tanıdık olsa o zaman şıpp oluverir...
dizin nasıl oldu?

KELEBEKK naptınız gezdiniz mi romantik romantik :KK69:

EVKEDİSİİİ oh ne güzel sizin tatil devam ediyor...
ben de bitmeyen tatil istiyorumm:84:
Kuşadasına da az kaldı di mii?

Ahahaha hic gulesim yoktu alemsn saat durdu demek :) ama bak oglen olmus :) bnm kociste evde ben calsyrm adil mi smdi bu :KK43:

Hiç adil değil cnm...sen naslsn eylül iyimi keyfi yerindedir inş.

biz bayramın ilk günü sabah kahvaltıya kvlere gittik..sonraaa annemlere erdeke gittik...denize de girdik...çok güzeldi..
akşam 9 gibi geldik eve...yorgun ama mutluyum...hem yarın da çalışıcam sonra yine tatil kiii :KK76:

dizin nasıl oldu?

Ewtt güzel gectiii 1.gün kv.lerleydk 2.gün annemlerle...2.gün eskişehire gittik...dün akşm üzeri geldk...
tatile devmm...eşim 5gün çalışacak sonra yinee tatill :KK66::KK8:
Ewt kusadası kısmetseee

Son düzenleme:
Gelmeyenlerr nerdeeee

İnanmıyoooruuuummm 10ay 30gün olmuşşş:KK16::KK17::KK66:

Son düzenleme:
Aybalalarım:KK9:

Bizde ilk gun kv kahvaltiyla baslattik bayrami gezmeler derken bitirdik cook sicakti cok..Ramazanin gidisi ilk gunden belli oldu..

Malum ilk bayram Sezenisko harclik topladi hahahha ama oyle boyle degil benim kucukken ruyamda gordugum bi rakam :KK9:
Esime diyorum ki kizima laf yok istedigi gb kaka yapabilir :KK9: parasi var:KK9:
Saka bir yana degisikti tabii onunla gezmek..

Uzakta olan gorumcemle ki zaten baska yok,ufak capli bi gerginlik oldu telefonda :)
Unuttunuz ablani diye baslayan benimde ben kimseye alinmiyorum kirilmiyorum kimsede alinsin kirilsin istemiyorum bundan sonra dememle son buldu hallettik tabii kii yine de kirici olduysam kusura bakma dedim..O da zaten ne olduda bu kiz bana boyle dedi demis kendi kendine bahsettim sonra biraz dogumdan beri 1 kez kapimizi acmayanlardan acip yorgun oldugumuz zamanlardada kirilanlardan :)
Gerci sizdr bilmiyorsunuz galiba ama ilk zamanlardi onu yazacak pek vaktim olmakis herhalde..Neyse ki altin kuralimiz 'takilmiyoruz' :))
Esim 3 gun izinliydi cok iyi geldi uzun sure birlikte olmak..Eylul tatilini bekliyoruz artik 4 gozle..

Herkes iyimis cok sevindiim:KK16:

Heyyyyyyooooo ben celdummmn tunaydunlarrt milletttttt dopdolu bissuru gun gecrdm h gelemedm sorryyy dunde bursadaydm baya bi yoruldumm kii sizler naslsnz majorum ayagma noldu gecmsler olsn kuzucum... amayaaa yine bir hastane macerasi atlatmsss ignesni donduucuda unutmsss kiyamam :)

dizin nasıl oldu?

Kuşadasına da az kaldı di mii .

güya dizimde bir şey yokmuş yan bağları zorlamışım dizlik verdi.
ama haftaya kuzenimin nişanı var ve İzmir'e gitmem gerek bu dizle nasıl olacak bilmiyorum
kızlar bizim evlilik yıldönümümüz 10 ağustos kuzenin nişanı 9 ağustos ve İzmir'de
ben ilk evlilik yıldönümümüzde kocacımla olamayacağım ama bu haksızlık ya
nikah tarihimiz 3 ağustos olduğu için 3'ünde kutlayacağız ama ben öyle istemiyorum :KK43:

Heyyyyyyooooo ben celdummmn tunaydunlarrt milletttttt dopdolu bissuru gun gecrdm h gelemedm sorryyy dunde bursadaydm baya bi yoruldumm kii sizler naslsnz majorum ayagma noldu gecmsler olsn kuzucum... amayaaa yine bir hastane macerasi atlatmsss ignesni donduucuda unutmsss kiyamam :)

ay sorma canim ne macera, burda kisa anlattim uzun uzadiya anlatsam aglarsin o derece fenaydi. Neyse ki igneyi bulduk bugun de yumurtalarimi topladilar:KK1: tam anlamiyla "yapim asamasinda"yiz artik :KK1: sabah 9 da gittik, sekreter kuz nasi yaptiysa girisimde tanlisluk yapti ve bi saat bekledik duzeltilsin diye... Neden erken cagirdiklarini anladim dedim, hata yapacaklarindan o kafareminler ki... Esimin de cani skildi, surekli bi aksilik oluyo insallah sonu hayirli olur dedi. Bende (sadece son iki gidisimizde birlikte gittik digerlerine ben tek gitmek istedim,ozel sektorde surekli izin sorun olmasin diye) "ben yalniz gelirken guzel guzel gidip geliyodum, bu aksiliklerin hepsi senin yuzunden" diye takildim... Tabi kiii canimmm dedi ozellikle buzlukta igne unutmanda ki payim cok buyuk :KK1: gule eglene girdim isleme. 6 tane yumurtam toplanmis iki tanesi bos gibiymis. Geri kalanlarin durumlari hakkinda yarin arayip bilgi vericekler... Dua edin hepsi dollensin, biri gobegimde can bulsun bana tutunsun:KK16: insallah. Rabbim hayirli kilsin....

dizin nasıl oldu?

Canimmmm sende dua et:KK16:

Plojo,evkedisi,cikolata,major... Hepinizi cok opuyorum......:KK54::KK54::KK54: dualarinizi bekliyorummmmm

Kızlaaarrr öğretmenleeeeeeerrrr bşşi sorcm 1.sınıflar okula ne zmn başlıcak

bu günn de bitttiii..
ama nöbetçiyim bitemiyor :KK31:
neyseki kvlere gidiceğimiz için çıkış saatimi çok sallamıyorum :KK9:
dün akşam 10da aradı eşim kvleri bursaya vardık diye kp gelicek misniz bize demiş o saaten sonra :KK53:
e zaten ben işe gitmicem hamile de değilim...
oyyy oyy...neyse bu akşam gidiyoruz...

zaten mide yanmalarım da başladı..
daha erken ama...bebeğin saçı çıkarken yanar diye inanış var ya öyleyse rapunzel masal geliyoooor :KK55:

Bizde ilk gun kv kahvaltiyla baslattik bayrami gezmeler derken bitirdik cook sicakti cok..Ramazanin gidisi ilk gunden belli oldu..

Malum ilk bayram Sezenisko harclik topladi hahahha ama oyle boyle degil benim kucukken ruyamda gordugum bi rakam :KK9:
Esime diyorum ki kizima laf yok istedigi gb kaka yapabilir :KK9: parasi var:KK9:

Uzakta olan gorumcemle ki zaten baska yok,ufak capli bi gerginlik oldu telefonda :)
Unuttunuz ablani diye baslayan benimde ben kimseye alinmiyorum kirilmiyorum kimsede alinsin kirilsin istemiyorum bundan sonra dememle son buldu hallettik tabii kii yine de kirici olduysam kusura bakma dedim..O da zaten ne olduda bu kiz bana boyle dedi demis kendi kendine bahsettim sonra biraz dogumdan beri 1 kez kapimizi acmayanlardan acip yorgun oldugumuz zamanlardada kirilanlardan :)
Gerci sizdr bilmiyorsunuz galiba ama ilk zamanlardi onu yazacak pek vaktim olmakis herhalde..Neyse ki altin kuralimiz 'takilmiyoruz' :))
Esim 3 gun izinliydi cok iyi geldi uzun sure birlikte olmak..Eylul tatilini bekliyoruz artik 4 gozle..

ah plojom...herkes aransın sorulsun istiyor da...bi de karşı taraf ne alemde düşünen yok...
neyse içindekileri söylemişin birazcık da rahatlamışın...
ohh ne güzel eşinle kısa süreli tatil yapmışınız...
biz de bayramda 5 gün beraber olunca bu gün çok özledim kocişimiii :KK69:

ama haftaya kuzenimin nişanı var ve İzmir'e gitmem gerek bu dizle nasıl olacak bilmiyorum
kızlar bizim evlilik yıldönümümüz 10 ağustos kuzenin nişanı 9 ağustos ve İzmir'de
nikah tarihimiz 3 ağustos olduğu için 3'ünde kutlayacağız ama ben öyle istemiyorum :KK43:

canım geçmiş olsun..
olsun 3ünde kutlayın kalpler bir olsun kiiiii :KK16:
hem resmi olarak 3ü :KK52:
nice yıllarınız olsun sağlık ve mutlulukla :KK16:
ay sorma canim ne macera, burda kisa anlattim uzun uzadiya anlatsam aglarsin o derece fenaydi. Neyse ki igneyi bulduk bugun de yumurtalarimi topladilar:KK1: tam anlamiyla "yapim asamasinda"yiz artik :KK1: sabah 9 da gittik, sekreter kuz nasi yaptiysa girisimde tanlisluk yapti ve bi saat bekledik duzeltilsin diye... Neden erken cagirdiklarini anladim dedim, hata yapacaklarindan o kafareminler ki... Esimin de cani skildi, surekli bi aksilik oluyo insallah sonu hayirli olur dedi. Bende (sadece son iki gidisimizde birlikte gittik digerlerine ben tek gitmek istedim,ozel sektorde surekli izin sorun olmasin diye) "ben yalniz gelirken guzel guzel gidip geliyodum, bu aksiliklerin hepsi senin yuzunden" diye takildim... Tabi kiii canimmm dedi ozellikle buzlukta igne unutmanda ki payim cok buyuk :KK1: gule eglene girdim isleme. 6 tane yumurtam toplanmis iki tanesi bos gibiymis. Geri kalanlarin durumlari hakkinda yarin arayip bilgi vericekler... Dua edin hepsi dollensin, biri gobegimde can bulsun bana tutunsun:KK16: insallah. Rabbim hayirli kilsin....

Plojo,evkedisi,cikolata,major... Hepinizi cok opuyorum......:KK54::KK54::KK54: dualarinizi bekliyorummmmm

canım hep dualarımdasın...
hatta bu gün bi arkadaşımla konuştuk ablasıı tam 10 yıll sonra 5.denemede ikiz bebiş dünyaya getirmiş..
ona dedim ki benim de bi arkadaşım 2.ye tedavi görüyor onun olucak inşallah bu sefer...
benim inancım sonsuzzz...sevmeye gelicez senin bebiş(leri):emir_bebek::emir_bebek:

Kızlaaarrr öğretmenleeeeeeerrrr bşşi sorcm 1.sınıflar okula ne zmn başlıcak

eylülün sekizinde başlayacaklar tatlımmmm:KK54::KK54::KK54::KK54: anasınıfları ile birlikte, diğerleri de bir hafta sonra 15 eylül de başlayacaklar.....

bu günn de bitttiii..
dün akşam 10da aradı eşim kvleri bursaya vardık diye kp gelicek misniz bize demiş o saaten sonra :KK53:

daha erken ama...bebeğin saçı çıkarken yanar diye inanış var ya öyleyse rapunzel masal geliyoooor :KK55:

ah plojom...herkes aransın sorulsun istiyor da...bi de karşı taraf ne alemde düşünen yok...

canım geçmiş olsun..

hatta bu gün bi arkadaşımla konuştuk ablasıı tam 10 yıll sonra 5.denemede ikiz bebiş dünyaya getirmiş..
ona dedim ki benim de bi arkadaşım 2.ye tedavi görüyor onun olucak inşallah bu sefer...
benim inancım sonsuzzz...sevmeye gelicez senin bebiş(leri):emir_bebek::emir_bebek:
ay canım benimmmmm:KK19::KK19::KK19::KK19: bebişler miiiiii:KK53::KK53: eşim de daha yumurta toplanmadan, kaç tane transfer edecekler diyo dedim bi toplansınlar da bakalım kaç tane çıkıcak... hastaneden çıkıyoruz "kaç tane transfer edecekler????" ay dedim bi dur ayol.... önce bi döllensinler kaliteli olsunlar elimizde ne kalcak bi görelim.... hem dedim tek olsun benim olsun:KK1:

yok annem yok, benim adam niyeti bozdu, bi taneyi bulduğumuza şükretmemiz gerekirken kaç tane transfer edicekler.... :KK9::KK9: keşke diyeydim altısını birden edicekler....:KK8::KK8::KK55::KK55::emir_bebek::emir_bebek: wuuuu huuuuuu.... sonrasında bennnn:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: parası kadar sıçcak demek sezoş..... ya biterse paraaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

canım tatilinizin güzel geçmesine sevindim, eylülde daha güzel geçer inşallahhhhh:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

majorcan çok geçmiş olsun tatlım, dikkat et kendine.....

evlilik yıldönümü olayına da fazla takılma bence de 3ünde kutla; resmen 3ünde sen onun karısı oldun mu oldun????:KK1::KK1::KK1: "devletin resmi dili yazıdır" bize öğretilen ilk kural!!! yani belgende kaç yazarsa odur... senin evlilik yıldönümünde 3üüüüüüüü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Caniskolarimmmm:KK16:
Gecmis bayraminiz mubarek olsunkii cok hizli ve dolu bi bayram oldu yazamadim sizee:KK1:
1. Gun biZim orayi gezdik 2.gun ankaraya gectikk ve pazara kadar burdayiz pazar gunu tatil baslasiiinnn:KK52:
Tek tek alinyilayamadim aksam , hepiciginoze yazcaam uzun uzun:KK54:

Buarada ev kedisi tatlis eylulun 7si gibi aciliyo yani digerlerinden bi hafta oncee:KK53:
1leri okutucam bu sene bende:KK53:

Caniskolarimmmm:KK16:
Gecmis bayraminiz mubarek olsunkii cok hizli ve dolu bi bayram oldu yazamadim sizee:KK1:
1. Gun biZim orayi gezdik 2.gun ankaraya gectikk ve pazara kadar burdayiz pazar gunu tatil baslasiiinnn:KK52:
Tek tek alinyilayamadim aksam , hepiciginoze yazcaam uzun uzun:KK54:

Buarada ev kedisi tatlis eylulun 7si gibi aciliyo yani digerlerinden bi hafta oncee:KK53:
1leri okutucam bu sene bende:KK53:
tatiliniz daha dolu ve daha da güzel geçsin asoşummmmmm:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: 8 inde buluşcan yeni çocuklarınlaaaa:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

tatiliniz daha dolu ve daha da güzel geçsin asoşummmmmm:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: 8 inde buluşcan yeni çocuklarınlaaaa:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
Sagol tatlisimmm gececek inaallah hayirlisiyla ulasirsak:KK16:
Eveett yeni cocuklarim bakalim nasil olacaklaarrr biraz beni zorlayacaklari kesin gercide:KK9:
Bu arada minnos igneni olmussunn insallah sifa olur onlar sana canomm.. allah sana hayirli bi evlat nasip estsinn ve saglikli insallah ben bu sefer olacagina cidden inaniyorumm:KK16:

Kızlar ne güzel spora yazılmistim evden kaçmak için ama gidemiyorum ya :KK43:

Canimm dizlerin yuzunden mii:44: gecmis olsun tatlisimmm

Bu aradaaaa
Sivitoos bayrami erdekte annesinin kucagindaaa
Prensesss eskisehirde kocasinim kolundaa
Plojoo evde kocasiyla asklarini tazeleyerekk
Major agrilariyla
Nenosss kocasiyla debiz kenarindaa
Damlacikolata istanbulda bebisuylee
Amayaa da yapimasamasindaki bebisine kavusmak icin gecirdiii ne guzeeell (major haricc o da toparlanir insallah biran once) ALLAH MUTLULUGUMUZU DAIM ETSINN MINNOSLAAAARRR:KK16:

Unuttuklarim kizmasinkii:KK54:

Sizi seviuorum be yaaaaEn Büyük TÜRKİYE:KK16:

Bideee atlas var minnos canim sen ne yaptinn
Bideee amayaanin teyzesinin kuzusu varrr:KK1:

Sizi seviuorum be yaaaaEn Büyük TÜRKİYE:KK16:

Bideee atlas var minnos canim sen ne yaptinn
Bideee amayaanin teyzesinin kuzusu varrr:KK1:

Koca memleketinde zonguldak ta yegenim... Ve oralarda netsiz malesef... Ama cok seviniyodu gitmeden evvel, cunku esinin koyu boyle bulutlara yakin bi yerde, gecen defa buralar sicakken orda kazak giymus :KK1: simdi de malum hem havalar hem gebelik yaniyodu :) yasasin serinliycem modundaydi. Damat beyin teyzesinin kuzinin dugunu oldugundan kalacaklardi bi sure... Yillik iznini kullaniyorlar zaten... Keyifler yerinde :KK1:

Tmm iste dugun 9 donum 10 :) ertesi sabah erkenden cikin oradan yerimizi ayirtmistik diye..

Dualarimdasin ki heep:KK16:
Merakla giriyorum buara daha cok..
Insallah minik tutunacak annesine inaniyorum:KK16:

bu günn de bitttiii..

canım geçmiş olsun..

Benim hic yanmamisti midem ya saci hic olmayacak saniyordum ama onler seyrek olsada masallah bekledigimden cok :)
Hic takilmadim gercekten artik hersey o kadar bos geliyor ki..Saglikli olalim benim evimin huzuru bana yeter kimsenin gonlunu hos tutamam :) istedigime gider istedigimi ararim sadece..
Sorma ya insan hemen alisiyor birlikte uzun uzun zaman gecirmeye..Agustos ne uzun geliyor simdi..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: parası kadar sıçcak demek sezoş..... ya biterse paraaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

canım tatilinizin güzel geçmesine sevindim, eylülde daha güzel geçer inşallahhhhh:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

majorcan çok geçmiş olsun tatlım, dikkat et kendine.....

evlilik yıldönümü olayına da fazla takılma bence de 3ünde kutla; resmen 3ünde sen onun karısı oldun mu oldun????:KK1::KK1::KK1: "devletin resmi dili yazıdır" bize öğretilen ilk kural!!! yani belgende kaç yazarsa odur... senin evlilik yıldönümünde 3üüüüüüüü:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

O bizden zengin :KK9::KK9:
Aman sicsinda o :KK53:

Kızlar ne güzel spora yazılmistim evden kaçmak için ama gidemiyorum ya :KK43:

Kir dizini otur evde:KK9::KK9:
Gb oldu senin ki :KK53:
Sabah sabah niye sacmaladim acaba :KK53:
Kizce gitsene yahu o ayaga yuklenmezsin,yavas hareketlerde iyi gelir zaten..

Tmm iste dugun 9 donum 10 :) ertesi sabah erkenden cikin oradan yerimizi ayirtmistik diye..

Dualarimdasin ki heep:KK16:
Merakla giriyorum buara daha cok..
Insallah minik tutunacak annesine inaniyorum:KK16:

Benim hic yanmamisti midem ya saci hic olmayacak saniyordum ama onler seyrek olsada masallah bekledigimden cok :)
Hic takilmadim gercekten artik hersey o kadar bos geliyor ki..Saglikli olalim benim evimin huzuru bana yeter kimsenin gonlunu hos tutamam :) istedigime gider istedigimi ararim sadece..
Sorma ya insan hemen alisiyor birlikte uzun uzun zaman gecirmeye..Agustos ne uzun geliyor simdi..

O bizden zengin :KK9::KK9:
Aman sicsinda o :KK53:

Kir dizini otur evde:KK9::KK9:
Gb oldu senin ki :KK53:
Sabah sabah niye sacmaladim acaba :KK53:
Kizce gitsene yahu o ayaga yuklenmezsin,yavas hareketlerde iyi gelir zaten..
ay pek merak ettim sezoşun hasılatınııııı:KK53::KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9::KK9: nası bi bayram harçlığı anlayışı var sizinkilerde.... babası ne verdi kızına, zümrüt, yakut, pırlantaaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

kır dizini otur evde de güzel bi espri olmuş:KK9::KK9::KK9::KK9: ama tabiki majorcan hareketlerine devam etsin iyi gelsin spor ona, çok yüklenmeden

Sagol tatlisimmm gececek inaallah hayirlisiyla ulasirsak:KK16:
Eveett yeni cocuklarim bakalim nasil olacaklaarrr biraz beni zorlayacaklari kesin gercide:KK9:
Bu arada minnos igneni olmussunn insallah sifa olur onlar sana canomm.. allah sana hayirli bi evlat nasip estsinn ve saglikli insallah ben bu sefer olacagina cidden inaniyorumm:KK16:

Canimm dizlerin yuzunden mii:44: gecmis olsun tatlisimmm

Bu aradaaaa
Sivitoos bayrami erdekte annesinin kucagindaaa
Prensesss eskisehirde kocasinim kolundaa
Plojoo evde kocasiyla asklarini tazeleyerekk
Major agrilariyla
Nenosss kocasiyla debiz kenarindaa
Damlacikolata istanbulda bebisuylee
Amayaa da yapimasamasindaki bebisine kavusmak icin gecirdiii ne guzeeell (major haricc o da toparlanir insallah biran once) ALLAH MUTLULUGUMUZU DAIM ETSINN MINNOSLAAAARRR:KK16:

Unuttuklarim kizmasinkii:KK54:

Pek evde olmasada :KK53:
Olsun zamanin uzamasi guzeldi:KK16:

Yeni cocuklar :KK9: oyy ne guzel yaw..mini mini birler :KK16:
Sezen buyuyunce buraya gelirsin,teyzesine gondereyim okula:KK9::KK9:

X