Ankara Sincan Koru hastanesinde doğum yapan varmı?

20 gün önce Koru hastanesinde epidural spinal kombine anesteziyle doğumum oldu.Herşey gayet güzeldi,rahat bir doğum geçirdim.Hemşiresinden hasta bakıcısına,temizlik personeline herkes çok güleryüzlü ve ilgiliydi.Aşkın hocam zaten bir numara...Güleryüzü,ilgisi alakası müthiş bir insan...

Bende aşkın beye gidiyorum cnm allah nasip ederse doğumuda koruda yapıcam ücret ne kadar ödedin öğrenebilirmiyim? bir de epidurali öneriyomusun normal doğumda

Bende aşkın beye gidiyorum cnm allah nasip ederse doğumuda koruda yapıcam ücret ne kadar ödedin öğrenebilirmiyim? bir de epidurali öneriyomusun normal doğumda

Ben yeniyıl öncesi gitmeye başladığım için eski fiyattan ödeme yaptık yani 1500 tl...Bri gece kalış ve refakatçi dahil.Normal doğumu bilmiyorum canım ben sezeryan oldum.

Ben yeniyıl öncesi gitmeye başladığım için eski fiyattan ödeme yaptık yani 1500 tl...Bri gece kalış ve refakatçi dahil.Normal doğumu bilmiyorum canım ben sezeryan oldum.

canım ücret ödemede pazarlık filan eden varmış hastaneyle bu doğrumu
birde memnun kaldınmı hemşirelerden filan yazarsan seviniriz

kızlar merhaba bende Eylül annesi olacagım inşaalah.
sincan koru Meltem hanıma gidiyorum 1.haftamdan beri... :)
çok sevıyorum şimdilik memnunumda..
ama bir sıkıntım var meltem hanım 1-7eylül yıllık iiznde.... benım tahmini doğum en son 13 eylül... napıcam bilmıyorum..
Meltem hanım ben sana yetısırım ılk hafta dogurmazsın dedı ama belimi olur? :KK43:
yınede ben senı gıtmeden baska doktor arkadsımla tanıstırım emanet ederım dedi....
Aşkın beyimi secsem.. sizden adını duydum.genel olarak memnun yorumlar var... offffffff napıcam bilmiyorummm.
moralım bozuldu... kımsesız kalcam :KK43: hastanede kendı doktorum olmayınca.....
diğer doktorlarda ne kadar ılgılneır bılmıyormmm

kızlar merhaba bende Eylül annesi olacagım inşaalah.
sincan koru Meltem hanıma gidiyorum 1.haftamdan beri... :)
çok sevıyorum şimdilik memnunumda..
ama bir sıkıntım var meltem hanım 1-7eylül yıllık iiznde.... benım tahmini doğum en son 13 eylül... napıcam bilmıyorum..
Meltem hanım ben sana yetısırım ılk hafta dogurmazsın dedı ama belimi olur? :KK43:
yınede ben senı gıtmeden baska doktor arkadsımla tanıstırım emanet ederım dedi....
Aşkın beyimi secsem.. sizden adını duydum.genel olarak memnun yorumlar var... offffffff napıcam bilmiyorummm.
moralım bozuldu... kımsesız kalcam :KK43: hastanede kendı doktorum olmayınca.....
diğer doktorlarda ne kadar ılgılneır bılmıyormmm

Aşkın bey benim de doktorum ve cok memnunum inanilmaz rahatlatıcı bir doktor lutfen onu sec :) butun forumlardan cok olumlu yanitlar almis :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Koru da betahcg testi ni ne kadara yaptirdiniz kizlar??

Canim bence ankarada dogum yapıcak bütün anneler için ben size sincan lokman hekim hastanesini tavsiye ederim.Doktorum Ahmet Cingi çok samimi ve içtenlikle davranıp dogum sürecimde bana çok yardımcı oldu ve hastane olarak çok temiz ve özenli çalışılıyor.1. dogumumu orada yaptım şimdi 2. si içinde sincan lokman hekim hastanesini düşünüyorum :KK49:

Lokman Hekim de teyzemin tahlil sonucunu kaybettiler güvenim yok açıkçası

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

Lokman Hekim de teyzemin tahlil sonucunu kaybettiler güvenim yok açıkçası

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

Canım küçük bir olay için bence bu kadar ön yargılı olmamak lazım sonuçta hepimiz insanız herkes hata yapabilir ama hastanenin geneli bence çok iyi .

Canım küçük bir olay için bence bu kadar ön yargılı olmamak lazım sonuçta hepimiz insanız herkes hata yapabilir ama hastanenin geneli bence çok iyi .

yaşayan için küçük değil ama tahlil kan tahlili değildi kolonoskopi tahliliydi sonrasında tekrarlayalım falanda demediler kaybettik bu kadar yoksa tabiki hatalar olabilir ama tavır yanlış korunun yerini tutmaz bence

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

yaşayan için küçük değil ama tahlil kan tahlili değildi kolonoskopi tahliliydi sonrasında tekrarlayalım falanda demediler kaybettik bu kadar yoksa tabiki hatalar olabilir ama tavır yanlış korunun yerini tutmaz bence

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

Senin adını çok üzüldüm. keşke böle bir olay yaşanmamış olsaymış :KK43: Ben öle bir sorunla karşılaşmadım bana karşı tavırları gayet iyi ve güzeldi.

yeni gördüm canım geç kalmış olsamda yazayım dedim
35 lira galiba bhcg 4 ay önce yaptırmıştım

saol canım oylemis bu aksam gidicem de hazirlikli gideyim dedim, 32 tl fln dediler telefonda sordugum da :)
bakalim 7 gun once yaptirdigim da 530 cıkmıstı bugun kac cikacak bakalim

saol canım oylemis bu aksam gidicem de hazirlikli gideyim dedim, 32 tl fln dediler telefonda sordugum da :)
bakalim 7 gun once yaptirdigim da 530 cıkmıstı bugun kac cikacak bakalim

aaa maşallah canım hamilesin o zaman
inşallah artmıştır değerin
benim ilk sayımda 81 sora 216 sora 675 çıkmıştı

aaa maşallah canım hamilesin o zaman
inşallah artmıştır değerin
benim ilk sayımda 81 sora 216 sora 675 çıkmıştı

benimki tuhaf biraz ya,
3 temmuz sat tarihim 30 temmuz idrar testi pozitif cikti 31 temmuz regli tarihimdi olmadim, kan verdim 530 cıktı, doktor bugun gelmemi soyledi iste bakalim :KK43: herkes soyluyor 70 60 fln degerleri benimki cok gibi geldi bana yada daha once mi tuttuda haberim yoktu acaba dicem, o zaman 530 cıkmazdi ama sanirim :KK43: anlamadım hic bisey

20 ağustosta adet olmam gerekiyodu olmicami biliyodum içten içe ve test aldım çift çizgiyi gördüm ertesi gün kan testinde 4187 çıktı hcg yani değerin nirmal5

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

benimki tuhaf biraz ya,
3 temmuz sat tarihim 30 temmuz idrar testi pozitif cikti 31 temmuz regli tarihimdi olmadim, kan verdim 530 cıktı, doktor bugun gelmemi soyledi iste bakalim :KK43: herkes soyluyor 70 60 fln degerleri benimki cok gibi geldi bana yada daha once mi tuttuda haberim yoktu acaba dicem, o zaman 530 cıkmazdi ama sanirim :KK43: anlamadım hic bisey

canım benim adete varken çıktı 81
yan değerin normal yada çoğul gebeliktede çıkıyor yüksek hormon değeri
bugün değerin artmış çıkarsa bilki hamilesiiin

canım benim adete varken çıktı 81
yan değerin normal yada çoğul gebeliktede çıkıyor yüksek hormon değeri
bugün değerin artmış çıkarsa bilki hamilesiiin

Bakmadik Kanıma canim :KK43: direk ultrasona girdim kese görüldü 6 mm mis :KK66: 4 hafta 4 gunlukmus :))

X