hamile kalmak için 3 senedir uğraşanlar :(((((

Birde bi testte yumurtam catladi gorunuyodu baska bi ay yapilan teste catlamamis gorundu ultrasondada catlamadigi goruldu.Ben bir kerede kimyasal gebelik yasadim.Ama ondan sonra olmuyor olmuyor olmuyor.

Birde bi testte yumurtam catladi gorunuyodu baska bi ay yapilan teste catlamamis gorundu ultrasondada catlamadigi goruldu.Ben bir kerede kimyasal gebelik yasadim.Ama ondan sonra olmuyor olmuyor olmuyor.[/QUOTE
Benm ole bisi olmadi hic..2 senedr beklioruz..cevremde benle ayni anda ve sonra evlenen herkesin bebisi oldu..su ara kendimi hic iyi hiseetmiorm..kimseylede dertlesemiorm cok fazla..dertlessemde kimse anlamiyo..anca burda icimizi dokuoruz birbirmize..herkesin sorulari sikildm.artk cok uzuluorm..yuzum sivilce icinde.her ay acaba demekden yoruldm.kendime her ay bir belirti buluyorum resmen..bakalim tup bebek ne olacak ..hayirlisini diliyorum sadce....

Canim ben kibrisa gidicem..3 tane transfer olacak..cikolata kisti oldgundan sans dusuomus sansi yukseltmek icin 3 tane istiyoruZ.tabiki haber verrim..ben baska tedavi gormedim
3 dr 3de prof asilamaya gerek yok bosuna para kaybi zaman kaybi dediler..oyuzden bIzde tup bebek dusunduk hemen..
Canım soğan kürünü denedin mı soğan kürüyle cikolata kistinden kurtulan çok arkadaş okudum sitede

Kistini ne zamandan beri var cnm.Bende cok uzulup yipraniyorum bu konu yuzunden.Her animda bu konu hep kafamda .Hep bi yanim eksik mutsuz.

Kistini ne zamandan beri var cnm.Bende cok uzulup yipraniyorum bu konu yuzunden.Her animda bu konu hep kafamda .Hep bi yanim eksik mutsuz.
Temmuzda ortaya cikti cnm..mart gbi regl doneminde cok agri yasamstm hatta acillik oldm .sanrm ozaman olustu..aynen brnmde surekli aklmda..

X