Futbol seven kadın

Ben bayılırım hatta sevgilimden daha çok izlerim. Playstaion bile oynarım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben ben bennnnn :KK9::KK9:
aslanların maçını kaçırmam asla :KK52::KK52:
şampiyonluk kutlamalarına da giderim eğlenirim bol bol sesim kısılır :KK53::KK53:

Son düzenleme:
değil gs,lıgdekı tum takımları hatta yerli yabancı maçları ızleyen,yorumlayan ve bu konuda hıc susmayan bı kocam olduğundan bızım evde 7/24 futbol vardır..bende severım..

evde mısafırımız varsa ve o gun mac varsa,gelen cıftın dişisinin canı sıkılsa da ben maçı izlerım arkadaş!

Futbolu sevmek denilir mi bilmiyorum ama cimbom maci kadar izlemekten keyif aldigim vaska bi dizi, film vb yok. Yasasin aslanlarin maci diyorum :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar aranızda futbol oynayan yada öncesinde oynamış olan şimdide hobi olarak halı saha maçları yaparak hayatına renk katmak isteyen bayanlar var mı benim gibi :)

bunun için futbol oynayan bayanlar diye bir konu açmak istiyorum ve benim gibi düşünen kişiler varsa bunları bir araya getirmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz ? :)

futbolu da basketnolu da izlemeyi severim valla. öyle bağır çağır tezahurat yaparak izlemem ama keyif verir. Bir Roma -Lazio maçı, Barcelona-Real Madrid maçı klasiktir izlerim bunları. İki yıl öncesine kadar tuttuğum Fenerbahçe takımının Galatasaray ile maçlarını da izlerdim ama son yıllarda Türk futbolunun durumuna bakacak olursa pek izleyesim gelmiyo iki yıldır.

itici hoş değil sevsin ama öyle erkek gibi hadi oğlum hadi falan derse tekme tokat dalasım gelir. Yoksa milli maçları bende izlerim yani mecbur eşim izlediğinden :KK45:

Ben...
Fakat benim durumum biraz farkli. Soyle ki; sadece futbol degil sporun her bransina asigim ben. Kriketten eskrime, guresten haltere, korlingden darta, snookerdan su topuna kadar. Oyle ki evimde iki digital platform olmasinin tek sebebi tvde spor disinda hicbir sey (gercekten hicbir sey) izlemiyor olusum. Sadece dovus sporlarini sevmiyorum,takip etmiyorum. Spor meraklisi kadinlarin itici gelmesine de bir anlam veremiyorum. Aptal—saptal senaryolarla donatilmis sonu senaristinin sacmalama kapasitesine bagli dizileri deli gibi takip edenlerden cok daha normal bir insandir bence sporsever kadin.

futbolu seven kızı anlarımda, futbol için millete söven kızı ben anlayamam kusura bakmasınlar.

X