Kaç kiloyla hamile kaldınız

ne kadar zamanda 63 oldunuz acaba?

bi de normal mi sezeryan mı :)

sezeryanla dogum oldu:)) dogumdan 2gun sonra 65tım 1 ay sonra tartıldım 63dum sımdıde aynı devam edıyorum 4 aylık kızım var sımdı
senınde doguma az kalmıs allah yardımcın olsun ıns

sezeryanla dogum oldu:)) dogumdan 2gun sonra 65tım 1 ay sonra tartıldım 63dum sımdıde aynı devam edıyorum 4 aylık kızım var sımdı

yarın asılamam var dua beklerim kızlar :KK43::KK43:

saol canım. bende 55 ile hamile kaldım şuan 66-67 gidip geliyorum. normal görünüyor ama son anda sezeryanda olabilir.
aldığın kiloyu çok çabuk vermişsin ,şaşırdım ve sevindim görünce..
Allah sanada bebişinede sağlık sıhhat versin

saol canım. bende 55 ile hamile kaldım şuan 66-67 gidip geliyorum. normal görünüyor ama son anda sezeryanda olabilir.
aldığın kiloyu çok çabuk vermişsin ,şaşırdım ve sevindim görünce..
Allah sanada bebişinede sağlık sıhhat versin

aslında bu aralar almaktan çok korkuyorum asırı yemeye basladım yemeyınce sut azalıyor:)))
allah sızı kurtasın saglıcakla ıns az kalmıs doguma bebegıne kavusunca benı haberdar edersen sevınırım

aslında bu aralar almaktan çok korkuyorum asırı yemeye basladım yemeyınce sut azalıyor:)))
allah sızı kurtasın saglıcakla ıns az kalmıs doguma bebegıne kavusunca benı haberdar edersen sevınırım

bi de sütün azalmaması derdi var di mi :) doktorlar yeterli sıvı alımı yeterli çok yemeniz şart değil diyor ama sen daha iyi bilirsin tabi anne olarak..ilk bebişim olacağı için ben hiçbirşey bilmiyorum :)
mutlaka haber vereceğim teşekkür ederimmm

Genel olarak hamilelikte alinan kilolar veriliyor yani degil mi kizlar :)) kilo almak da korkutuyo beni. Hayatimda hic etli olmadim. Kilo beni uzebilir.

87ile hamile kaldım 95 ile doğuma gittim.doğumdan spnra 20.günde 87 kiloydum. Bebeğim 3800 doğdu. Şimdide ilaçla aldığım kiloları vermye çalışyrm, 83 oldm

Bende bebek dusunuyorum ama kilolardan korkuyorum ya veremezsem cok kilo alirsam diye :KK43:((

Hic de kilolardan korkma bebisinin hateketlerini hissettigin zaman hicbirisini dusunmeyeceksin emin ol :)

Ben de 76 ile hamile kaldim su an 81 kg im saglikla zamaninda kucaginiza alalim insaallah yavrularimizi :KK49::KK49:

kızlar hamile kalmayı çok istiyorum ama beni korkutan bi durum var. 3 yıllık evliyim, evlendiğimde 46 kiloydum, şimdi 59-60 arası gidip geliyorum. yani evlilik bana cidden yaradı :) bebek çalışmalarına başlamadan önce zayıflamaya çalıştım ama beceremedim. artık daha fazla ertelemek de istemiyorum. sizce bu kiloyla hamile kalırsam sorun yaşar mıyım?

kızlar hamile kalmayı çok istiyorum ama beni korkutan bi durum var. 3 yıllık evliyim, evlendiğimde 46 kiloydum, şimdi 59-60 arası gidip geliyorum. yani evlilik bana cidden yaradı :) bebek çalışmalarına başlamadan önce zayıflamaya çalıştım ama beceremedim. artık daha fazla ertelemek de istemiyorum. sizce bu kiloyla hamile kalırsam sorun yaşar mıyım?

kılon fazla degılkı boyun çokmu kısa...ben 70le hamıle kaldım 90la doguma gırdım.kılodan dolayı sıkıntı yasamadım.vermek ıçın yaşıyorum veremıyorum:KK14:

kılon fazla degılkı boyun çokmu kısa...ben 70le hamıle kaldım 90la doguma gırdım.kılodan dolayı sıkıntı yasamadım.vermek ıçın yaşıyorum veremıyorum:KK14:

Sibelim84, boyum 1.65, aslında çok fazla değil kilom ama 3 senede 14 kilo aldığım için, bu hızla devam edersem, üstüne gebelik de eklenince 9 ayda ne hale gelirim diye korkuyorum :)

Sibelim84, boyum 1.65, aslında çok fazla değil kilom ama 3 senede 14 kilo aldığım için, bu hızla devam edersem, üstüne gebelik de eklenince 9 ayda ne hale gelirim diye korkuyorum :)

benımde 1.75 ıdeal kılom 65 ama hamılleık eklenınce malesef göruyosun çizelgeyı:KK14: aslında kendıne çok dıkkat edersen çok kılo almazsın ben dıkkat etmedım o yuzden aldım.

benımde 1.75 ıdeal kılom 65 ama hamılleık eklenınce malesef göruyosun çizelgeyı:KK14: aslında kendıne çok dıkkat edersen çok kılo almazsın ben dıkkat etmedım o yuzden aldım.

sağol canım içimi rahatlattın :) dikkat etmek de kolay olmuyor ki, boğazıma söz geçiremiyorum valla :) ne zaman doğum yaptın, çok oldu mu?

X