Özlem'in kendi eviii :)

Ozlem_ahmet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
1.635
46
31
$1386173851104.jpg $1386173854525.jpg $y9.jpg $y10.jpg $yt.jpg $y11.jpg $01a2462aa34abe3754168d13eb67f6e0.jpg $salon.jpg $1386173873555.jpg $1386173874868.jpg $1386173876802.jpg $y.jpg $y2.jpg $y3.jpg $y4.jpg $y5.jpg $y6.jpg $y7.jpg $y8.jpg $yol.jpg $kt.jpg $mk.jpg

Yorumlarınızı bekliorum...evimin üst katı bebek odası için düşündüm ama henüz bebeğimiz yok :) beklioruz

Eklentiler

• $sln.jpg
    $sln.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 668
Güle güle oturun:nazar:Allah huzur versin evin hoş,güzel..Ama mutfak halıların çok göze batıyor..Özellikle kahve olan mutfağın o sımsıcak mor beyaz siyah asaletini almış götürmüş..Koltukların kahve diye düşünmüşsündür belki ama onlara da uymamış.:KK19:Bide 2 farklı halı..Onun dışında salonun yatak odan banyon çok hoş..Bebek odanızda hemencecik dolar inşallah..

Güle güle oturun:nazar:Allah huzur versin evin hoş,güzel..Ama mutfak halıların çok göze batıyor..Özellikle kahve olan mutfağın o sımsıcak mor beyaz siyah asaletini almış götürmüş..Koltukların kahve diye düşünmüşsündür belki ama onlara da uymamış.:KK19:Bide 2 farklı halı..Onun dışında salonun yatak odan banyon çok hoş..Bebek odanızda hemencecik dolar inşallah..

mutfaktaki halı uyumsuzluğunun farkındayım ama o halılar eski evimden kalma ve kullanmak zorundaydım hem halının biri köşeye uyuyor biri de mutfak dolaplarına uyur kaldı öle yani + olarak mutfağa bi tale lcd küçük tv daha aldık orada oturuyoruz su an

canım benımmmmmm yenı konu açmışsınn :))
hem evın hemde konun hayırlı olsunnnnn...
bende arkadaşa katılıyorum cnm mutfak halıların pek hoş durmamışşş :26: birde bazı resimlerde evin dağınık çıkmış

mutfaktaki halı uyumsuzluğunun farkındayım ama o halılar eski evimden kalma ve kullanmak zorundaydım hem halının biri köşeye uyuyor biri de mutfak dolaplarına uyur kaldı öle yani + olarak mutfağa bi tale lcd küçük tv daha aldık orada oturuyoruz su an

anladım cnmm..ee ne yapcann yenı eve gecmıssınız bı dünya para harcamışsınız olur o kadar :KK16:

yeni evinizde huzurla oturun inş.yalnız mutfak dolapların dışında evin beni çok yordu.bi tek dolaplarını çok beğendim.bazı resimleri yanlışlıkla koydun sanırım.baya dağınık resimler de vardı çünkü aralarda.salondaki sephanı beğendim ama salon ve mutfak halını sevmedim.tv ünitendeki örtüleri de kaldırırsan daha sade bi görünüme kavuşursun diye düşünüyorum.

Halilari soylemis zaten arkadaslar. Bence o tv unitesindeki dantelleri ya komple kaldir ya da biraz azalt canim. Bir de camasir makinen herzaman orda duruyosa hos olmamis ona da daha uygun bi yer bulman guzel olur. Onun disinda evin coj hos. Huzurla saglikla oturun insallahh

yeni evinizde huzurla oturun inş.yalnız mutfak dolapların dışında evin beni çok yordu.bi tek dolaplarını çok beğendim.bazı resimleri yanlışlıkla koydun sanırım.baya dağınık resimler de vardı çünkü aralarda.salondaki sephanı beğendim ama salon ve mutfak halını sevmedim.tv ünitendeki örtüleri de kaldırırsan daha sade bi görünüme kavuşursun diye düşünüyorum.

örtüleri kaldırdım o fotoyu önce cekmiştim :KK9::KK9: mutfak dolapları bnm secimimdi...

içinde huzur olan her ev güzeldir..
Allah huzurunuzu bozmasın mutluluğunuzu daim etsin güle güle oturun inşallah..
:nazar::nazar:

amma çok dağınık diyen olmuş bence gayet normal illa süper toplu mu koymak lazım ben doğal bi günde cektim koydum:KK30:

tatlım alınmaa yaaa :KK16:
emin ol biz kötü niyetle demedik dağınık die..hoş durmadığı için dedim..Elbette bizim de evimiz her an toplu değil ama nasıl misafir geleceği zaman topluyorsak buraya da koyarken toplayıp çeksen daha iyi olurdu sonuçta milyonlar görüyor :KK34:

Güzel güle güle oturmayı nasip etsin Allah
mutfak dolaplarım benımde beyaz murdum
sıyah tezgahı ve yerdekı halıyı begenmedım ben
benımkılerde beyaz onlarda cabuk kırlenıyor murdum tezgah olsaymıs ıyımıs

canım herkezin sölediği gibi bu evde gözüme tek batan o mutfaktaki halı oldu..
eğerki imkanın varsa o köşemi senin yerinde olsam krem üzerine mürdüm çiçekli bir desenli kumaşla yüzletir o kahve halıyıda başka odaya alıp öteki halının aynısından alırdımm

Güle güle oturun,

Kendimce bir öneride bulunmak isterim, Bana göre en acil yapılması gereken salondaki sehpayı değiştirmeniz. Diğer mobilyalarınız kahverengi olduğu için o sehpa odanın ortasında kelimenin tam anlamıyla sırıtıyor. İkeanın herkesin ezbere bildiği modeli olması da cabası. Yanlış anlamayın benim evimde de var, zaten sorun oradan kaynaklı. Herkeste var. Bu da sehpanın odaya uyumsuzluğunun daha bir göze batmasına yol açmış. Sanki nakliyeciler başkasının sehpasını sizin evin ortasına bırakıp gitmiş gibi görünüyor.

Dağınıklık da henüz tam yerleşmemiş bir evin doğal halleri gibi geldi bana, samimiyetle evinizi paylaşmışsınız, göze batacak bir dağınıklık olduğunu düşünmüyorum. Ne dağınıklıklar görüldü bu sayfalarda :)

X