2014 anneleri alınacak listesi

göbek bağı temizleme zımbırtısına gerek var mı bilemiyorum, alıp almamakta kararsız kaldım alıp kullanan varmı dır?

göbek bağı temizleme zımbırtısına gerek var mı bilemiyorum, alıp almamakta kararsız kaldım alıp kullanan varmı dır?

Bende almadım ondan. Doğum yapacağım hastanede arkadaşımda doğum yapmıştı. Ona doktor göbek bağı temizliği için bi ilaç önermişti böyle batikona benziyordu. Bizede nasıl olsa reçete olarak yazar diye almadım ben.

Bende almadım ondan. Doğum yapacağım hastanede arkadaşımda doğum yapmıştı. Ona doktor göbek bağı temizliği için bi ilaç önermişti böyle batikona benziyordu. Bizede nasıl olsa reçete olarak yazar diye almadım ben.

mutlaka göbek bağı bakımı için ilaç verirler diye düşündüm ben de almadım :KK49:

çantamız hazır,

birde nevresim takımı alırsam şayet bebiş için tamamdır inşallah :)

ancak serum fizyolojik vb şeyler almadım ben gerek duydukça alırım diye

Akşama hastane çantamız için alışverişimiz var...
çok şükür herşey tamam ama ortada hiçbirşey yok :KK70:
odamız gelseydi hazır olurdu da hala herşey poşetlerde :KK70:

***Reklam Amaçlı Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:

cevap vermeden geçemedim... eczanelerde bir kutu içinde satılıyor göbek bağı bakım seti diye...
mutlaka almanızı tavsiye ederim. çünkü göbek bağı düşene kadar hijyeni çok önemli
hele erkek bebek anneleri özellikle dikkat etsin derim. çünkü altını değiştirirken çişini yapacak ve acemilikten yakalayamayacaksınız göbek bağına gelecek :)

kızlar hastanede rahat kullanım açısından hasta bezi veya ped yerine külot şeklinde olanlar var ne düşünüyorsunuz çevrenizde kullananan var mı hangisini alalım

cevap vermeden geçemedim... eczanelerde bir kutu içinde satılıyor göbek bağı bakım seti diye...
mutlaka almanızı tavsiye ederim. çünkü göbek bağı düşene kadar hijyeni çok önemli
hele erkek bebek anneleri özellikle dikkat etsin derim. çünkü altını değiştirirken çişini yapacak ve acemilikten yakalayamayacaksınız göbek bağına gelecek :)

demek göbek bağına kadar çişleme riski var:KK53: bakayım ben bir eczaneye danışayım o zaman tavsiyen için teşekkürler:KK49:

X