Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    209
En başından beri erkek torunum diye ısrar edip durdu oğlumu kaybettim şu dönemde yanımda olmayınca biraz kafama takıldı bu dönemde kafama takılıyor yalan değil
Evet canım hatırlıyorum söylüyordun evladın kızı erkeği mi olur ya cahiliyet döneminde gibi kadın sen canını sıkma hiç Allahtan annen yanında da rahatlıyorsundur🙏🏻

Kızlarr size bir şey danışacağım ben doğuralı 2 hafta oldu 10 gün annemde kaldım 3 4 gündür evimdeyim kv anneme 2 kere geldi gitti ve onun haricinde beni aramadı hiç evimdeyim gelim mi de demedi zaten gelmesin istemiyorum ama kızım hastaneden çıkınca geleyim kalayım lafı edeceğine eminim sizce ne yapmalıyım bana akıl fikir verir misniz gıcık oluyorum kadına eşimi arayıp torununu soruyormuş eşim öyle dedi
Kvdeden asla hayır bekleme çok garip kafada oluyorlar

Canımm bence sen şuan hiiiiçç bunu düşünmee, evet yaptığı ayıp torununu oğlunu arayıp soracağına seni arayıp hem senin halini hatrını sorup hem bebeği sana sorabilir ama sen ne yaparsan yap bebiş eve gelince oda gelicek🥲 o yüzden boşver düşünme inşallah bebeğine kavuşta kim ne yaparsa yapsın🥹 (not: benim kvdemde kesin aynısını yapardı o kadar eminimki😒😅)
Benim kvde 6.aya kadar bir şey alma ne olur ne olmaz dedi yüzüme karşı o yüzden aramasın sormasın daha iyi M melikekk

Merhaba bugün kontrolüm vardı 35+2 kız bebek
IMG_3873.jpeg
2550 gr 48 cm boy. Nst bağlandı. Yorumlarsanız sevinirim 🫶🙏

Allahım okudukça kv konularına çok geriliyorum benim ki de ekon istiyormuş erkekmiş kız olsa çok severmiş bla bla asla memnun olmuyorlar elalemin bebesini kucağından indirmez bizimkine kız olsa keske diyor neresinden tutsan elinde kalıyor yok doğuma oğlu giremezmiş dayanamazmış lan ben doğuruyorum da dayanıyorum oğlun da zahmet olmazsa elimi tutsun 80 defa konuştuk hala sen girme annem diyor oğluna sanki ona sorduk girsin girmesin diye çok sinirleniyorum ya bu insanlar gerçekten çok garip

Allahım okudukça kv konularına çok geriliyorum benim ki de ekon istiyormuş erkekmiş kız olsa çok severmiş bla bla asla memnun olmuyorlar elalemin bebesini kucağından indirmez bizimkine kız olsa keske diyor neresinden tutsan elinde kalıyor yok doğuma oğlu giremezmiş dayanamazmış lan ben doğuruyorum da dayanıyorum oğlun da zahmet olmazsa elimi tutsun 80 defa konuştuk hala sen girme annem diyor oğluna sanki ona sorduk girsin girmesin diye çok sinirleniyorum ya bu insanlar gerçekten çok garip
Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye boşuna demiyorlar . Cidden herkes sadece kendi çocuğunu düşünüyor ya . Halbuki sende kadınsın gelinini daha iyi anlaman lazım. Yaparken iyi çocuğu , doğuruken eşine destek olmak kötü mü yani 😳 görünce doğumda çektiğini daha iyi anlıyor erkekler bence .
Bizimkilerde güya kız çok seviyorlarmış ama 4.erkek olunca nasıl mutlu oldular . Oğlunun oğlu alacakmış . Hepsi ayrı bir dünyada . En iyisi işini gördürüp , he deyip geçeceksin . Sabrın yeterse işte 😂😂

O mu karar veriyor eşinin girip girmeyeceğine.🙄 Böyle yapıyorlar sonra gelinler uzaklaşınca ben ne yaptım diyorlar. Herşeye de karışmasalar...

Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye boşuna demiyorlar . Cidden herkes sadece kendi çocuğunu düşünüyor ya . Halbuki sende kadınsın gelinini daha iyi anlaman lazım. Yaparken iyi çocuğu , doğuruken eşine destek olmak kötü mü yani 😳 görünce doğumda çektiğini daha iyi anlıyor erkekler bence .
Bizimkilerde güya kız çok seviyorlarmış ama 4.erkek olunca nasıl mutlu oldular . Oğlunun oğlu alacakmış . Hepsi ayrı bir dünyada . En iyisi işini gördürüp , he deyip geçeceksin . Sabrın yeterse işte 😂😂
Kp doğumda yokmuşta öyle daha iyi oluyormuş ya senin eşin yok diye niye benim ki de olmasın istiyorsun kıskançlık kötü kalplilik resmen bıktım şu bebeyi doğurayım sakince diye bekliyorum ama sabır falan kalmadı yani kordonunu eşim kesecek dedim en son tipi bi gör sanki eşim uzaya çıkacak der gibi bakıyor en iyi kv olmayan kv çok net

O mu karar veriyor eşinin girip girmeyeceğine.🙄 Böyle yapıyorlar sonra gelinler uzaklaşınca ben ne yaptım diyorlar. Herşeye de karışmasalar...
Doğuracağım zamana bile karışıyor biran evvel doğurcakmışım daralıyormuş hanımefendi sanki o taşıyor her konuda fikri var doğumda oğlu kötü olurmuş sanane oğlun 30 yaşında anla artık bebek değil yani

Bence kvler sadece biz ne yaparsak bizde ne varsa tersi olmasını istiyorlar galiba kıskanıyorlar bence

Kızlar naptınız anca girebildim buraya malum dikiş agrıları yürüyüş gelen giden var mı başka dogum yapan. Ayyyy size bir şey söyleyim mi
O bebişlerinize söyleyin hemen çıksınlar
Resmen bitiyorum böyle tatlı bişe olamaz 10 yıldan sonra aşk yaşıyorum bebegimle 💗💗💗 hepiniz saglıkla kavuşun inşallah

Ah bu kvler ve erkek çocuk aşkı.. gerçekten çok benciller annem geçenlerde damadına da diyor musun soyu yürüsün oğlu olsun diye niye benim kızıma sürekli bunu söylüyorsunuz demiş
Oh çok güzel söylemiş. Damadına gelince Allah ne verdiyse o oğluna gelince soyu yürüsün. Oldu ya

Kızlar naptınız anca girebildim buraya malum dikiş agrıları yürüyüş gelen giden var mı başka dogum yapan. Ayyyy size bir şey söyleyim mi
Resmen bitiyorum böyle tatlı bişe olamaz 10 yıldan sonra aşk yaşıyorum bebegimle 💗💗💗 hepiniz saglıkla kavuşun inşallah
Yaaaa ne güzel. Ben de bugün doğumhaneden çıkan bebekleri gördüm Allahım kırmızı kırmızı suratlar minnacık içim eridi aktı😍😍 sağlıkla büyüt inşallah canım.

Sen nasılsın canım nasıl geçti doğum? Bizi heveslendiriyorsunuz 😍😍

X