2014 ağustos sonu için 5 yıldızlı balayı oteli tavsiyesi ;)

_ilknurum_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2010
81
5
Balayı benim için çok önemli denize resmen aşığım denize baktığım zaman tertemiz bi manzara görmek istiyorum ve otelin biraz lüks olmasını istiyorum balayı olunca insan ilgi bekliyor haliyle tecrübe edindiğiniz güzel bir otel var mı :) :) :KK16:

Çok teşekkür ederim hemen incelicem otelleri düğün öncesi heyecan bambaşka gerçekten inşallah balayı güzel olur :KK16:

merhaba :) bende agustos gelınlerındenım ınsallah.dugunumuz ıstanbulda olucak ve balayımız ıcın cok arastırmalar sonucunda antalya alanya.dakı sentıgo gold ısland otelıne karar verdık :) otelle ılgılı bır tane olumsuz yorum okumadım hersey dahıl ve butun odaları denız manzaralı odalarının dızaynı gayet luks ıcımıze sındı bakalım umarım dondukten sonra da bukadar memnun olurum :)

merhaba :) bende agustos gelınlerındenım ınsallah.dugunumuz ıstanbulda olucak ve balayımız ıcın cok arastırmalar sonucunda antalya alanya.dakı sentıgo gold ısland otelıne karar verdık :) otelle ılgılı bır tane olumsuz yorum okumadım hersey dahıl ve butun odaları denız manzaralı odalarının dızaynı gayet luks ıcımıze sındı bakalım umarım dondukten sonra da bukadar memnun olurum :)
Oteli hatırladım hatta benim de çok çok çok hoşuma gitmişti mimari muhteşem ve yeri de çok güzel balayı için ideal bi yer inşallah tatiliniz güzel geçer

biz ekimde balayı için alva donna exlusive hotel belekteydik.otelin kalitesine,temizliğine, fiyatına, ala carte restaurantlarına,spa merkezine, odalarına ve personel ilgisine diyecek tek kelime yok muhteşem bir balayıydı. denize uzak olan relax bloktan standart oda almamıza rağmen balayı çiftiyiz diye ana binadan havuz ve deniz manzaralı aile suiti verdiler.alakartların hepsi ücretsizdi. yataklar çok çok rahat ve geniş odalar ferah otel son derece sakin. dekorasyon da çok iyi. tek olumsuz yanı animasyon zayıf ama bizim gittiğimiz zamandan kaynaklanabilir. zaten balayı çifti için animasyon gereksiz.. kesinlikle tavsiye ederim. italyan ala carte restaurant ve çin ala carte restaurantın kızarmış dondurması ayrıca muhteşem.

bizde mayıs 20 için sentido gold island a rezevasyon yaptırdık. ama ben hala kararsız gibiyim.

canım iyi bir balayı geçirmek istiyorsan tavsiye ediyorum bu yaz evlendim ve mükemmel bir balayı geçirdik eşimle :KK16: düğünümden sonraki hayatımın en güzel günlerini geçirdim diyebilirim :KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
süper olur valla :)) bu arada otelden alanya merkeze ücretsiz servis varmış canım bilgin olsun bu sayede alanyanında çarşı pazarıda gezilebilir :KK66:

hmm bilmiodum :) kendi aracimizla gitmeyi dusunuoruz :) yinede aklimda bulinsun.bu arada siz kac liraya yaptirdiniz rezervasyonu canim ?

hmm bilmiodum :) kendi aracimizla gitmeyi dusunuoruz :) yinede aklimda bulinsun.bu arada siz kac liraya yaptirdiniz rezervasyonu canim ?

hmm aracınızla gidicekseniz daha iyi olur tabiki bizim için iyi oldu ayrıca araç kiralamaya gerek kalmadı :) canım biz 5 gece için küsüratını tam hatırlamıyorum ama 1100 küsür bişeydi

süper olur valla :)) bu arada otelden alanya merkeze ücretsiz servis varmış canım bilgin olsun bu sayede alanyanında çarşı pazarıda gezilebilir :KK66:

hmm aracınızla gidicekseniz daha iyi olur tabiki bizim için iyi oldu ayrıca araç kiralamaya gerek kalmadı :) canım biz 5 gece için küsüratını tam hatırlamıyorum ama 1100 küsür bişeydi

Allahimmm insallah istedigimiz gibi gecer tatilimiiz :)

selam kılar benimde birkac ay sonra düğünüm var bende balayı için yer bakıyorum sizden rica etsem zahmet olacak ama beğendiğiniz ve memnun kaldığınız otellerin linklerini buraya koyabilir misiniz simdiden size cok cok cok tesekkur ederim :)cok heyacanlıyım cooooooook :)

titanic deluxe belek bence cok iyiy bir otel antalya belekte balayı ıcın dogru bır tercıhh bence kendi misafirlerime de ben hep onerıyorum.:KK9:

X