Tüp Bebek Merkezleri başkent ünv. hulusi zeyneloğlu mu?i yoksa medicana hastanesi tolga ecemiş mi? yardımm

Tsk ederim ALLAH hepimizin yardimcisi olsun bu tahlillere 3 denemeye kadar gerek duyulmuyormus aslinda. eger 3. Denemedede olmazsa bu tahlilleri istiyorlarmis sagolsun tolga bey daha önceden bilgilendirdi biz birde sehir disindan gidiyoruz esimin isi nedeniyle bingolde yasioruz bizim icin daha zor oluyor bunu bildigi icin dahada yardimci oldu.. Ben doktorumdan gercekten memnunum aralik ayinda ikinci denememizi yapacagiz embriyo genetik tani ile ins. RABBİM kucaklarimizi bos birakmaz...
Allah yardımcın olsun canım ya, Bingöl'den git gel çok zor oluyodur eminim, bende Aralık ayında ikinci denememi yapıcam arkadaşım, inşallah ikimizde bu süreci güzel geçiririz ve olumlu sonuçlar alırız. ben vücudumu gebeliğe hazırlamaya çalışıyorum şimdiden, sağlıklı besleniyorum, spor yapıyorum, folik asit alıyorum, sen neler yapıyorsun?

daha önce anatolia tüp bebk merkezi ve hacettepe üni. has. de tüp bebek tedavisi gördüm. ikisinden de kesinlikle memnun değilim. özeliklede hakan yaralı'nın tedavisinden ve iletişiminden. hastaya hasta gözüyle bakmayan sadece para gözüyle bakan bi şahıstır. tedavimde de onun hatası yüzünden başarısız oldu. 3. denenmde hulusi bey'e gitim. gitmeden önce iyi araştırdım ve kendisi hakkında cok olumlu şeyler duydum ayrıca arkadaslarımdan da ilk denemelerinde hamile kalanlar oldu. allahıma şükürler olsun ki. hulusi hoca da ilk denemem de hamile kaldım. tedavisi, hastaya olan yaklaşımı ile on numara doktor ve insandır. cevremdeki herkese tavsiye ediyorum. eğer tedavim başarısız olsaydı hiç düşünmeden yine ona giderdim.

selam kızlar ben de başvurdum inşallah olumlu sonuç alırım.

X