Vücut Kremleri kokusu kalıcı duş jeli?

Vücut kremleri, losyonlar

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.279
23.649
selam kokusu kalıcı ve hoş kokulu kullanıp memnun kaldığınız duş jellerını yazarmısınız?

Merhaba :107:
Ben Palmolive Thermal Spa Hindistan Cevizi ve Jojoba Yağlı Duş Jelini kullandım uzun bir süre.
Çok memnun kaldım.
Şimdi de Palmolive Body Butter Çilek Rüyasını aldım onu kullanıcam. Bakalım o da güzel mi. :44:

Palmolive kullanıyorum genelde. Kokusu hem kalıcı hem de çok güzel.
Thermal Spa Duş Jeli Massage kullanıyordum. Ama bu aralar Siyah orkide favorim. Tavsiye ederim. :KK12:

Bir ara bulamayıp Duru'nun Yasemin kokulusunu almıştım. Kokusu fena uzak durun.. :2:

$30334_1.jpg kızlar oriflame katalogunda bu ay bu duş jeli indirimliydi kullanıp kokusunu beğenen varmı acaba?:KK16:

Watsonsta satılan i love coconat&cream duş jelinin kokusuna bayılıyorum.kokusu diğerlerinden daha kalıcı ama eninde sonunda o da uçup gidiyor tabi.

Merhaba :107:
Ben Palmolive Thermal Spa Hindistan Cevizi ve Jojoba Yağlı Duş Jelini kullandım uzun bir süre.
Çok memnun kaldım.
Şimdi de Palmolive Body Butter Çilek Rüyasını aldım onu kullanıcam. Bakalım o da güzel mi. :44:

bende onu aldım kullanıyorum ama hiç beğenmedim

Palmolive mavi pütürcüklü olandan :KK9: adını hatırlayamadım

Aa neden peki? Ben kullandım çok beğendim. Aslında şekerli kokulardan hiç hoşlanmıyorum ama bunu sevdim. Çikolata tutkusu da güzel, onu da kullanıyorum.

bende ikisini aldım:KK1:
ama ikisinide beğenmedim bilmiyorum çok etkili olmadı bende ben şekerli kokuları severim ama bu beklediğim etkiyi yaratmadı ben daha çok şekerli ama kalıcı olsun istiyorum hani şu duştan sonra sürülen kremler ya da spreyler var yaa onların gösterdiği etkiyi göstersin diye bekliyorum çok şey istiyorum o yüzden olabilir..

bana göre en güzel duş jeli sıkı dur söylüyorummm
elidorun şampuanı var pembe ve mor olan hani onlar kokuları bile daha kalıcııı:KK1::KK1::KK1:

duru shine yakut bayılıyorum kendilerine:))))

Son düzenleme:
bende ikisini aldım:KK1:
ama ikisinide beğenmedim bilmiyorum çok etkili olmadı bende ben şekerli kokuları severim ama bu beklediğim etkiyi yaratmadı ben daha çok şekerli ama kalıcı olsun istiyorum hani şu duştan sonra sürülen kremler ya da spreyler var yaa onların gösterdiği etkiyi göstersin diye bekliyorum çok şey istiyorum o yüzden olabilir..

bana göre en güzel duş jeli sıkı dur söylüyorummm
elidorun şampuanı var pembe ve mor olan hani onlar kokuları bile daha kalıcııı:KK1::KK1::KK1:

:KK9: Evet çok uzun süre kalıcı olmuyor, duştan çıkıp giyindikten sonra mis gibi şekerli şekerli kokuyorum. Dışarı çıktığım an kokusu falan kalmıyor. :KK14: Kakaolu bir duş jeli keşfetmiştim bir kaç yıl önce, müthiş derece de kalıcıydı. Adını hatırlarsam yazarım buraya. Marketlerde falan denk gelmedim hiç. :KK31:

Eğer bulunduğunuz yerde "Body Shop" mağazası varsa,mutlaka gidin.
Ben duş jellerimi ordan alırım ve memnunum.

Son düzenleme:
:KK9: Evet çok uzun süre kalıcı olmuyor, duştan çıkıp giyindikten sonra mis gibi şekerli şekerli kokuyorum. Dışarı çıktığım an kokusu falan kalmıyor. :KK14: Kakaolu bir duş jeli keşfetmiştim bir kaç yıl önce, müthiş derece de kalıcıydı. Adını hatırlarsam yazarım buraya. Marketlerde falan denk gelmedim hiç. :KK31:

Ben çikolata kokularına bayılırım hele bide kalıcıysa ahh aklına gelirse yaz canım:KK16:

X