balikesir basri otelde dugun

pan2049

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2014
9
0
34
Kızlar ben balikesire gekin gidicem kayin calidem otel basriyi tutmacakmis nasıl biyer daha güzel yerler varmi acil cvp yoksa benrgormeden tutacak

otel basri balıkesir icin güzel bi yer daha güzel gala var galadan sonra en iyi yer bence :)

Cok sagol canım peki kuaför yada fotoğraf onerin var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben balikesire gekin gidicem kayin calidem otel basriyi tutmacakmis nasıl biyer daha güzel yerler varmi acil cvp yoksa benrgormeden tutacak

aynen bende balıkesır de evlencem dugun seneye ama bazı yerlerde bı yıl onceden yer tutmak gerekıomus. bıde gıdıp gordun mu bahsettgn yeri? benide bilgilendrrsen sevnrm

aynen bende balıkesır de evlencem dugun seneye ama bazı yerlerde bı yıl onceden yer tutmak gerekıomus. bıde gıdıp gordun mu bahsettgn yeri? benide bilgilendrrsen sevnrm

Yok gidip görmedim kayin validem en iyi yerlerden biri dedi ve tuttu

Yok gidip görmedim kayin validem en iyi yerlerden biri dedi ve tuttu

dun balıkesıre gıttık sevglmn ailesine. tam yoldan gelırken otel basrı yazısını gordum hos bı yere benzıyor.. kaca tuttunuz acaba? bılgn var mı? sımdıden hayırlı olsun bu arada inşallah sende begenırsın... :KK39:

dun balıkesıre gıttık sevglmn ailesine. tam yoldan gelırken otel basrı yazısını gordum hos bı yere benzıyor.. kaca tuttunuz acaba? bılgn var mı? sımdıden hayırlı olsun bu arada inşallah sende begenırsın... :KK39:

Yemekli olacak o yüzden bilmiyorum sectigi yemege ve kisi sayısına gore degisir fiyat

X