Yaza 4 ay var! 10-12 KİLO FAZLASI OLANLAR! Yardımlaşıp kurtulalım!

Ve beklenen gün 15 kilo verdim :)!!!
Merhaba kızlar çok sevinçliyim size geçirdiğim diyet sürecimi anlatayım :
artık bıkmıştım kilolu olmamdan dışarı çıkamıyordum hatta kiloluyum diye ağlıyordum bi ara.
özgüvenim 0 dı ve karar verdim kalori felan hesaplamayı öğrendiim başladım diyete
genellikle 900-1200-1300 kalori aldım ve ilk 20 gün 10 kilo verdim
sonra yine azim ettim ve 20 günde 3 kilo verdim daha bitmedi
1 hafta diyeti bıraktım sonra yine başladım ve 11 günde 2 kilo verdim
2 kilo verdiğimide dün gördüm tartıya çıktım böylelikle 15 kilo verdim çok mutluyum inanınca oluyor
heleki o 48 beden iken 40 bedene düşmek insanı çok mutlu ediyor
başkalarının çok zayıfladın güzelleştin demesi acayip mutluluk verici..
alışverişe çıkarken korkmadan önceden sana dar gelenleri almak çok keyif verici çok MUTLUYUUMMM !!

1. diyet 83 kilo
sonuç = 70
2.diyet 73 kilo 44 beden
sonuç = 70
3.diyet 70 kilo 42 beden
sonuç : 68 40 beden

ayy çok mutluyum ya inşallah zayıflamak isteyen bütün herkes başarır !!!

Seni tebrik ederim canımmm! Azmine hayran kaldım mükemmelsin. Umarım bir daha o kilolarla karşılaşmassın. Darısı bize! :)

Merhaba kızlar cevap verdiğiniz için çok teşekkürler. Çok özür dilerim ama hiçbir e-mail almadığım için geri dönüş yapmamıştım cevap yok diye burda da yeni olduğum için bilmiyorum nerden bakıldığını. Vay be 2 ay olmuş bunu yazalı, ben dediklerimi yaptım o dönemde ve 56 kiloya düşmüştüm ama sonrasında hastalandım.

Hastalık aslında hastalık gibi değil boğazımda birşey çıktı böyle sert birşey, doktora gittim tiroid bezinin az çalıştığını söylediler ama durum vahim değilmiş oyuzden ilaç falan vermediler tiroid bezi mikrop kapmış ama bişe çıkmadı Allah'a şükür. Anemim için demir ilacı verdiler. o ara yazdıklarımın hiçbirini yapamadım ve bugüne kadarda dersler falan derken bırakmıştım tabiki geri kilo aldım ama aynı kiloya gelmedim şuan 59um tam.

Haftaya tekrar aynı tempoya başlamayı düşünüyorum. Hala kilosundan şikayet edip bana katılmak isteyen var mı? Şuan regl dönemim ama Pazar gününe bitmiş oluyor Pazartesi başlayacağım yine egzersiz ve ilk yazdıklarıma. Siz ne dersiniz? Bir de dukan diyetinden çok bahsediyorlar, siz ne düşünüyorsunuz? Dukan mı yapalım yoksa, şekeri ekmeği tuzu yağı makarnayı pilavı hamur işini kesip kendi bildiğimiz gibi mi beslenelim ?? Cevaplarınızı bekliyorum. İsterseniz Facebookta group acarız ordan devam ederiz size uyarsa daha kolay olur. Hepinizi öptüm!! :)
Merhabalar,
Bende surekli kontrol ediyordum sayfani geldinmi diye nihayet burdasin hosgeldin ) Gecmis olsun bendede tiroid var ve ilac aliyorum.ve demir de almak zorundayim.Bendimde kilom 59 )Bende yurtdisindayim )) Bence dukan cok zor cok disiplin istiyor.En iyisi basit ikinci secenek.Bahsettigin seyleri ben nerdeyse kestim.Gunde bir-birbucuk saat yuruyorum.Hedefim haftada 1 kg kaybetmek.Taki 40 li rakamlari gorup s beden elbiselere girebilmek ))
Tekrar hos geldin )))

Ben bir haftadir kullaniyorum ama nedense ise yaramadi simdi sporda yapiyorum bebekten firsat buldukca. Neden bukadar agir kilo veriyorum anlamiyorum yaaa

Gunde 1 kg vermek bence cok zor.Ilk gun vucut su atti veya baska bir sey ama,bunu zamana yaymak gerekli bence.Ben haftada 1 kg vermeyi hedefliyorum ama o bile cok fazla.En iyisi zamana yaymak.

Merhabalar,
Bende surekli kontrol ediyordum sayfani geldinmi diye nihayet burdasin hosgeldin ) Gecmis olsun bendede tiroid var ve ilac aliyorum.ve demir de almak zorundayim.Bendimde kilom 59 )Bende yurtdisindayim )) Bence dukan cok zor cok disiplin istiyor.En iyisi basit ikinci secenek.Bahsettigin seyleri ben nerdeyse kestim.Gunde bir-birbucuk saat yuruyorum.Hedefim haftada 1 kg kaybetmek.Taki 40 li rakamlari gorup s beden elbiselere girebilmek ))
Tekrar hos geldin )))

Tesekkurler! Sen de hosgeldin :) desene ayni dertlerden muzdaribiz. Insallah istedigimiz kiloya ulasiriz. Ben de pazartesi egzersizlere baslayacagim ama dukan mi yapsam yoksa beslenmemi mi duzene soksam kararsizim. Dukani da denemeyi cok istiyorum bakalim pazartesiye kadar karar verecegim. Hedefim 52 kilo, suan 59um. Dukan testini yaptim 2 ayda hedefime ulasabilecegimi soyluyor ama bilemiyorum :)) yuruyus yapman cok guzel ben yuruyus sevmiyorum pek burda sikici oluyor ama egzersiz squat mekik falan seviyorum. Squat programini gecen sene yapmistim acaip sekillenme olmustu yine baslicam herkese oneririm. Artik burdayim surekli bakarak olcam cevaplariniza. Beraber zayiflayalim yaz gelmeden kizlar birlikten kuvvet ve motivasyon dogar :)

Cok ssevinirim. Bi arkadas yazmisti saat sabah 11 ile aksam 5 arasi beslenmeyi. Dun bu yontemi uyguladim sanki biraz farketti.

İlk defa duydum böyle birşey. Farkediyosa denemek lazım ama ben diyet yapmak istiyorum. Pazartesi hala neye başlayacağıma karar veremedim evde yulaf ezmesi var diye dukan mı yapsam diyorum ama bilmiyorum. Sen ne diyorsun? Ya da şeker un tuz yağı kescez. Hangisi? :)

Kızlar 7aylık oğlum var.hamilelikte 13 kg aldım.doğumdan sonra 9unu hemen verdim normal doğurdm ve 4.5 kg :)) ama şimdi 2 kilosunu geri aldım emziriyrm çünkü.biirsürü kotum var ve hepsi 34 bedeeeeeen :) ben de 40 bedenim şu araaaaaa :) yemeden duramıyorum.sadece imdat diyorum :)

Kızlar 7aylık oğlum var.hamilelikte 13 kg aldım.doğumdan sonra 9unu hemen verdim normal doğurdm ve 4.5 kg :)) ama şimdi 2 kilosunu geri aldım emziriyrm çünkü.biirsürü kotum var ve hepsi 34 bedeeeeeen :) ben de 40 bedenim şu araaaaaa :) yemeden duramıyorum.sadece imdat diyorum :)

:) Bebeğini Allah bağışlasın. Bence emziriyorsan diyet falan yapma çünkü kadınlar emzirirken besin kaybediyor doğal yani çok yemen. Daha sonra başla bence diyete bebek biraz daha büyüyünce.

Allah bütün bebekleri korusun teşekkür ederim :) tabi bişey yapamıyorum.afacan eksik beslenmesin :) 1 yıldan sonra düşünüyorum kısmet olursa.34 bedenler beni bekliyor :)

Allah bütün bebekleri korusun teşekkür ederim :) tabi bişey yapamıyorum.afacan eksik beslenmesin :) 1 yıldan sonra düşünüyorum kısmet olursa.34 bedenler beni bekliyor :)

Hadi bakalım :) Benim de 36 beden kotlarım kıyafetlerım var 48 49 kiloyken giydiğim. Şuan hatta bugun 58 kiloyum. Bakalım başarabilcekmiyim :) 52 olsam yeter :)

Hiiiiç sorun etme su gibi akar gider kiloların inşallah.ben Zamanında doğru beslenme ve sporla 20 kilo vermiş insanım :) inan,olur... hatta oldu bile :KK66:

Hiiiiç sorun etme su gibi akar gider kiloların inşallah.ben Zamanında doğru beslenme ve sporla 20 kilo vermiş insanım :) inan,olur... hatta oldu bile :KK66:

insallah bakalım ben 10 kilo versem çok çok mutlu olcam! :) Sen nasıl kilo vermiştin mesela neler yapmıştın? Ben dukan diyeti düşünüyorum sen ne önerirsin ?

Tesekkurler! Sen de hosgeldin :) desene ayni dertlerden muzdaribiz. Insallah istedigimiz kiloya ulasiriz. Ben de pazartesi egzersizlere baslayacagim ama dukan mi yapsam yoksa beslenmemi mi duzene soksam kararsizim. Dukani da denemeyi cok istiyorum bakalim pazartesiye kadar karar verecegim. Hedefim 52 kilo, suan 59um. Dukan testini yaptim 2 ayda hedefime ulasabilecegimi soyluyor ama bilemiyorum :)) yuruyus yapman cok guzel ben yuruyus sevmiyorum pek burda sikici oluyor ama egzersiz squat mekik falan seviyorum. Squat programini gecen sene yapmistim acaip sekillenme olmustu yine baslicam herkese oneririm. Artik burdayim surekli bakarak olcam cevaplariniza. Beraber zayiflayalim yaz gelmeden kizlar birlikten kuvvet ve motivasyon dogar :)

Bizim isyerinde 10 kisi Dukan diyeti yapiyor ve herkes cok memnun.50 yasindaki kadin genc kiz gibi gorunuyor.Cok faydali ama gercekten duzen istiyor yemek hazirlanmasi vs.Bende oyle cok istiyorum ki soyle evde spor yapayim bilgisayari acip gobek,kalca eritmek,sIkilastirmak icin ama ben pc yi acar acmaz cocuklar basimda onun icin yapamiyorum.

Gunde 100 gr versem onada raziyim. O kadar cabaliyorum ama veremiyorum.

Ben sunu kesfettim.cok yemeyeceksin ,yedigini de eriteceksin.Yani yiyince kotayi asmayacaksin.Mesela o gun ne yaptiysam sadece bir kase(bir su bardagi miktarinda)yemeliyim.fazlasi yok.yemek yedikten sonrada mutlaka yuruyuse cikiyorum ki yediklerimi eriteyim. Sizce siz nerede hata yapiyorsunuz veyada ne sizin kilo vermenizi yavaslatiyor? Birde sonradan yazdiginizda gordum 11-5 diyeti ama kahvaltiyi gec alirsaniz cok acikabilirsiniz,ve yiyeceklere saldirabilirsiniz.Ben aksam 5 ten sonra yemememe ragmen yinede sabahleyin baska is yapmadan hemen kahvaltimi hazirliyorum.Gercekten cok acikmis oluyorum.11 e kadar beklersem gozum hic birseyi gormezdi:KK1:Iyi bir kahvalti yapiyorum ve beni taa saat 3-4 e kadar tutuyor.

Bizim isyerinde 10 kisi Dukan diyeti yapiyor ve herkes cok memnun.50 yasindaki kadin genc kiz gibi gorunuyor.Cok faydali ama gercekten duzen istiyor yemek hazirlanmasi vs.Bende oyle cok istiyorum ki soyle evde spor yapayim bilgisayari acip gobek,kalca eritmek,sIkilastirmak icin ama ben pc yi acar acmaz cocuklar basimda onun icin yapamiyorum.

Anlıyorum. Leslieyle yuruyus videoları var youtubeda onları ındırdım bugun ben de, onu yapabilirsin istersen, sen de indir teline yukle pc den ızlemen gerekmez yada cd ye cek dvd veya vcd ile tv den yap mis gibi. Videoları indirmeyi bilmiyorsan gösteririm. Benim laptopı tv ye baglıorum hep film milm izlemek için bunu da tv den büyük ekrandan yapcam. 1 mile var 2 var 3 var. Ben 1 mile yapcam 20 dk flan suruyor ondan sonrada squat ve mekik programlarını uygulicam.

Bilmeyenler için squat programı http://1.bp.blogspot.com/-SPLfnqEhO...8/3X3IB_5EpGs/s1600/30gunluksquatprogrami.jpg

Her 3 gün yapıp 1gün ara vercem spora. Pazartesi ins dukana baslıyorum. Yulaf kepegi alcam, aslında yulaf ezmesi var evde onla mı yapsam diorum ama bilemedim. bakalım ıns kilo veririz. Benimle dukana başlamak isteyenler bana yazsın lütfen. sen dukana neden başlamıyorsun?

Canım ben dukan ya da benzeri diyet uygulamadım.sebze yemegine agırlık vermiştim ve saat 7 den sonra yemiyordum.her gün de koşuyordum

İlk defa duydum böyle birşey. Farkediyosa denemek lazım ama ben diyet yapmak istiyorum. Pazartesi hala neye başlayacağıma karar veremedim evde yulaf ezmesi var diye dukan mı yapsam diyorum ama bilmiyorum. Sen ne diyorsun? Ya da şeker un tuz yağı kescez. Hangisi? :)
Bende ise yaradi gibi bu kisa yemek araligi. Uzun zamandir hep 58 kilodaydim ve hep oyleyim sanip tartilmiyordum. 60 kiloyu gorunce sok oldum. Tatliyi da cok severim nasil olcak diyordum. İstedigim tatliyi sabah kahvaltida yedim oda saat 11 de ara ogunde meyva filan zaten saat 5 de son yemek vaktim. 2 ogun beslendim. Bu sabah tartida 58.7 oldugumu gordum. Ekmek yerine de lavas yedim. İstersen sende dene. Bence ise yarar gibi.
Ben sunu kesfettim.cok yemeyeceksin ,yedigini de eriteceksin.Yani yiyince kotayi asmayacaksin.Mesela o gun ne yaptiysam sadece bir kase(bir su bardagi miktarinda)yemeliyim.fazlasi yok.yemek yedikten sonrada mutlaka yuruyuse cikiyorum ki yediklerimi eriteyim. Sizce siz nerede hata yapiyorsunuz veyada ne sizin kilo vermenizi yavaslatiyor? Birde sonradan yazdiginizda gordum 11-5 diyeti ama kahvaltiyi gec alirsaniz cok acikabilirsiniz,ve yiyeceklere saldirabilirsiniz.Ben aksam 5 ten sonra yemememe ragmen yinede sabahleyin baska is yapmadan hemen kahvaltimi hazirliyorum.Gercekten cok acikmis oluyorum.11 e kadar beklersem gozum hic birseyi gormezdi:KK1:Iyi bir kahvalti yapiyorum ve beni taa saat 3-4 e kadar tutuyor.
Ah canim yaa keske dedigin gibi sabah erken kalksam. İnan bebegim beni dun gece saat 4 de yatirdi. Boyle olunca diyetislerin verdigi zamana cok uyamiyorum. Hareket konusunda zaten cok hareketliyim. Gece atistirmalari galiba bana kilo aldirdi. Butun hormonel testlerimide yaptirdim sorun bogazimi tutmakta. Yalniz kilo vermeye basladim. İse yaradi.

X