2014 Bursa Sarper Dugun Salonu gelinleri hadi hazirliklarimizi konusalim;)

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
40.661
133.216
Kizler merhaba ben daha bugun gittim salonu secmeye ilk gittigimiz yerdi hemen karar verdik cok ama cok guzeldi bayildim salona var mi benden baska sarper ile anlasan merak ediyorum hazirliklarinizi gelin hdi paylasalim beraber:KK66:

canım senin düğünün ne zamana,ve fiyatı öğrenebilir miyim acaba? tabi yemekli mi yoksa pasta-meşrubat mı? eylül ya da ekim olacak ve ben yer bulamıyorum :KK43:

Kısmetse benim düğünümde 28 nisanda sarperde :) düğün müziklerini seçmeye gidicez biara fırsat bulabilirsek çalışmaktan :)

canım senin düğünün ne zamana,ve fiyatı öğrenebilir miyim acaba? tabi yemekli mi yoksa pasta-meşrubat mı? eylül ya da ekim olacak ve ben yer bulamıyorum :KK43:

Canim alinti yapmamissin hic gormedim mesajini kusura bakma benim dugunum 9mayista pastali olacak 4500e anlastik ama son musait gunu almisiz mege gercekten yer yokmus sen ne yaptin canim baska salonu tuttun mu

Kısmetse benim düğünümde 28 nisanda sarperde :) düğün müziklerini seçmeye gidicez biara fırsat bulabilirsek çalışmaktan :)

Canim sen evlenmissin bile ben mesajini gorene kadar:KK66:insallah memnun kalmissindir ki bence salon cok guzel
Mutluluklar diliyorum Allah bir yastikta kocatsin canim

X