Çatlaklar çatlak tedavisinde son durumlar

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben paramı geri aldım şükür yazık olmadı yanlız sana bunun kişiden kişiye değiştiini kim söledi ole bi dunya yok denede bide senn yorumlarını görelim madem bukadar inandın lazer çıkalı yıl oldu arkadaşım yaptırsaydın ozman neyi bekledin bunca yıl asıl sen acıbademin reklamını yapıo olabilirmisin acaba ? millet galyana gelsin die bunun kişiden kişiye deişeni yok ole anlatmıolar gaflete gelmiş biri olarak ben yardımcı olmak istedim sadece ama sen gördüğün üzerinde oynanmış resimlere inanıcağına tedaviyi uygulatmış insanların sonuçlarına bak gerçek sonuç görmüş olursun en azından ayrıca bu forumda yaptıran kişilerden bilgi almak paylaşmak için varsan bilgi verilincede bukadar geriliceksen girme arkadaş kabullenememek gbi bi skntın var sanırım:))))

ayrıca insanlar sormuş işe yaramayan bişeyede yaradı diip insanlarımı kandırıyım mantıksız mısın arkadaşım sen burdaki insanları kandırsam elime ne geçicek herkesin derdi ortak ayrıca isteyen istediğini yaptırır yapar bu beni ilgilendirmez bırakta istediklerini yapsınlar nasıl bi cümledir hangi kafayla yazılmıştır elimde kumanda insanlara mı hükmediorum ben burda biodermogenesi sorulmuş bende yaptıran biri olarak duyarsız kalamadım kendimde ve bnm gbi çok kişide fayda etmediğini gördüm sen gözünle görmediğin hayali şeylere dayanarak konuşuosun ben gözümle gördüğüme göre konuşuorum doktoruna söle seni tedaviyi uygulayıp fayda sağladığı bir kişiyle grstrsn bukadar iddialıysa madem bukadar güveniosun yaptır gir riske olmak yada olmamak bi karar wermelisin :KK66:

Her seyi cok bildigni zannediyosun sanrm ama okuduklarnı anlamakta sıkınti cekiyosun.. Tamam yaptirdn sonuc alamadn, alamayanlarla da konustun peki lazer de mi yaptırdn da ise yaramz diyosun? Bu tur tedaviler cilt yapisyla, senesiyle, derinlikle ilgili olabilr diyorum bunu her yerde okuyrz sen okumadin anlasilan. Ben bir suru doktorla görustum ve madem ben salaklık ettm kadinın bna tabletnden gosterdgi -oynanmıs- resmlre inandım sende dogru duzgun yuzunu bile gormedgn doktora inanip tedavi olmasaydn. Ayrica ben senelerdr bu forumdaym sen hastane adı yazdgnda reklam olmuyosa benımknde de olmuyodr. Bu kdar guvensz olmak gerekiyorsa sende belki o merkezı kotuluyosn boyle mı dusunelim yani.. Gunlerdr evirip ceviriysn herkes de aynı snucu wermez snde ise yaramz belki bskasnda yarar diyorm ama inatla o kdar eminsn ki snde yramadıysa bskasnda da yaramaz dıye dusundurtp duruysun dmek istedgm bu anladn mi bu kdar hırs yapip patir patir cevap yazmani grektrcek bi durum yok bnce insanlar anlamstr ikmznde dmek istedgni.. Ayrica sanane benim tedavi olmamdan parasnı sen mi verceksn? Ben yenı cikan tedavi olursa arastrirm en iyi olani canim istedgi zman yaptirirm he bende belki ise yaramz ama bu yarn baskasnda yaramıycagı anlamınada gelmez...

Bak arkadasim bn lazer uzernde durmuorum farkndaysan konuyu saptirmaya calisan sensn anlasilan paran yok bide bos bi insnsn sanirim isin gucun burda yazi yazmak su at gozluklarinden bi kurtulmani tawsiye ederim sana bn lazern kisiden kisiye deisebilem bi uygulama olduunun altini cizmistm zaten sen herlde okumaya yeni basladin bunca sene olmus bi sistemi yaptrsydn ozman bio yeni ckti ama bunun icin kisiden kisiye deismeyen sistem dediler ewet kisiden kisiye deismio yaptripta fayda saglayamio kimse nedense ayrica madem bnmki reklam sorduunuz icin soledim
Ole bi nietim olsaydi sormadan solerdm ama farkndaysan sen sormadan acibadem diosun biraz destekli konusalim seni mahalle modundan cikmaya davet ediorm kendine gel:KK66:

Bak arkadasim bn lazer uzernde durmuorum farkndaysan konuyu saptirmaya calisan sensn anlasilan paran yok bide bos bi insnsn sanirim isin gucun burda yazi yazmak su at gozluklarinden bi kurtulmani tawsiye ederim sana bn lazern kisiden kisiye deisebilem bi uygulama olduunun altini cizmistm zaten sen herlde okumaya yeni basladin bunca sene olmus bi sistemi yaptrsydn ozman bio yeni ckti ama bunun icin kisiden kisiye deismeyen sistem dediler ewet kisiden kisiye deismio yaptripta fayda saglayamio kimse nedense ayrica madem bnmki reklam sorduunuz icin soledim
Ole bi nietim olsaydi sormadan solerdm ama farkndaysan sen sormadan acibadem diosun biraz destekli konusalim seni mahalle modundan cikmaya davet ediorm kendine gel:KK66:

arkadaşım ne bu hırs?? sen söyleyeceğini söylersin inanan inanır inanmayan tartışmaya araştırmaya devam eder. niye kasıyosun? bişeyleri dayatmaya çalışmana gerek yok. anladık sende işe yaramadı. senin gördüğün bizim görmediğimiz bir çok kişide de işe yaramadı onu da anladık. ee sorun ne ? sen söyleyeceğini söyledin neden sonrası için bu kadar hırs yapıp hakaret etme derecesine gelecek kadar sinir yaptın anlamadım fakat komik gerçekten.. insanların parasının olup olmaması bişeyler araştırmaması gerektiği anlamına gelmez. ne kadar olumsuz negatif bir insansın... sana ilk başta yağlarla bile ilerleme kaydettim demiştim ona bile sana öyle geliyordur dedin. yahu sana ne? insanların moralini bozmak için yazıyorsun sadece.. sen söyledin işe yaramadığını gerisine karışma.. ve güzel türkçemizi katletme. öncelikle düzgün yaz ki insanlar seni ciddiye alsın..

Sen avukatmısın yoksa bozacinin sahidimi istedigim gbi yazarim ben sana mi sorucam sen kimsin ya hangi okulu bitirdin okul bitirsen nolurki sanki burda bos islerin pesinde insanlarla dalasip vakit gecrmeye calistiin acik yaptrdiimi okuyunca ozman nie tepe usustun sanane ilgilenme okuma bnm yazdiklarimi git yaptir neyaptiriosan sen kmsin bn sana yaptirma die direticm vasfin ne senin ne bu artistik hareketler film cekmioruz arkadas nimetten saydin kendini iki dakkada

Sen avukatmısın yoksa bozacinin sahidimi istedigim gbi yazarim ben sana mi sorucam sen kimsin ya hangi okulu bitirdin okul bitirsen nolurki sanki burda bos islerin pesinde insanlarla dalasip vakit gecrmeye calistiin acik yaptrdiimi okuyunca ozman nie tepe usustun sanane ilgilenme okuma bnm yazdiklarimi git yaptir neyaptiriosan sen kmsin bn sana yaptirma die direticm vasfin ne senin ne bu artistik hareketler film cekmioruz arkadas nimetten saydin kendini iki dakkada

hazmedemiyosan laflari ona gore konuscaksin. Zaten sen mahalle agzi konusmalarinla, turkceyi kullanisinla egitim seviyeni belli ediyosun. kaldi ki insanlik egitimle de olmuyor mesela senin gibiler icin zor...Bence sen git bi tedavi falan ol fazla komplekslisin.. ayrica burasi bos islerin oldugu bi forumsa senin isin ne? Kac gundur siteye girmedim ama sen her gun girip tartisma icinde olmussun.. kimin bos islerle ugrastigi belli sanirim.Sen bi sakin ol da seninle ugrasamicam. Gercekten vakit kaybisin. Istedigini de yazabilirsin onemsiz su saatten sonra:KK66:

Komiksin arkadasim hemde cok komiksn burda yatip kalktigin cok belli burda yazilan gercekleri hazmedemeyen biri varsa oda sensin yazdigim gunden beri yakama yapistin bu tedaviyi senn deilde bnm yaptirabilmis olmam biraz dokunmus olsa gerek ayrica istedigim gbi yazarim dilekce yazmiorm yada bi firmaya teklif sunmuorum sen kimsinki sana yazarken ozen gostericem hadi isimize bakalim :KK66:

Komiksin arkadasim hemde cok komiksn burda yatip kalktigin cok belli burda yazilan gercekleri hazmedemeyen biri varsa oda sensin yazdigim gunden beri yakama yapistin bu tedaviyi senn deilde bnm yaptirabilmis olmam biraz dokunmus olsa gerek ayrica istedigim gbi yazarim dilekce yazmiorm yada bi firmaya teklif sunmuorum sen kimsinki sana yazarken ozen gostericem hadi isimize bakalim :KK66:

hakikatten sırf kompleksten ibaretsin başka açıklaması yok. burda cevap yazılınca bildirim geliyor mailime bakıyorum , cevap yazmayayım diyorum da şu an seçim sinirini senden atsam fena olmaz hani.. türkçeyi sadece dilekçe de düzgün kullanan bi ergensin sanırım. ah canım biz de böyle şeyler yaptık hakkını yemeyeyim ama çok eskide kaldı ya.. 15 yaşlarında falandı sanırım :)) hani birazdan "uff snne be slk:s" yazcaksın diye korkar oldum! şaka bi yana kızım bak git işine. senin yakana ne yapışıcam ben Allah aşkına sen kimsin yaptırdığının bir kanıtı bile yok gelmişsin burda atıp tutuyosun millet inanmadı diye de hazmedemiyosun ona buna sarıyosun.. sen çok mu zenginsin çok mu okudun ha burda öyle söylüyosun diye öyle mi oldun? pardon da konuşmaların o kadar mahalle ağzı o kadar basit ki.. burda olmak istediğin kişi gibi konuşuyorsun sadece...ben de senin gibi ergenlik evresini geçememiş biri sayesinde desarj oluyorum sadece. annadınnnn?? :KK34: hadi şimdi git işine ülke gitmiş elden senin gibi bi parazitle uğraşamicam tatlım :KK66:

Ya agir sizofreni var arkadasim sende sanane km inandi inanmadi nie insanlari kendi fikirlerinn icine dahil edip genelleme yapiosn inanmadiysan kes sesini otur yok turkceyi bozmusum yazamiyomusum senin yazilarin asil gereksiz kuralli gunluk hayatinda napiyin dersin burda napiyorsun merhaba die birden abartili bi gosteris cabasi nasil hesaplarin pesindesin ya kompleksli senn sözlukteki anlamin insanlari yazdklari imla kurallarina gore degerlndiren böcek cok ezdim senn gbilerini mal varligima gelince iste tam olarak senn gbi laf ebelerini rencide etmede kullanmaya yario baska da isim olmaz ülke elden gidio madem yemeden icmeden s....dan burda isin ne elden bisey gelmez ama bi yas tut enazindan salça olma insanlara senn ergenlik olarak bildiin sey nedemk acaba biz ole ergen triplerine gerek duymadik hicbizamn ama sen o piskolojiden cikamamissn belli cenabi Allah seni ıslah etsin arkadasim hadi yoluna bak kanit istersrnde o kus beynini calistr estethicayi ara sor ii tanirlar beni hee bidaa da bana cvp falan atma sewiyemi cok asağilara cekiosunnn:KK66:

böyle bir konu nasıl bu hale geldi anlamıyorum yani hepimiz belli yaşa gelmiş insanlarız şu konuşmalar tavırlar o kadar çirkin ki yani diyecek bişey bulamıyorum.. biz burda tedavi arıyoruz herkes kendi fikrini söylemek de özgür herkes inanıp inanmamakta da özgür.. demek istediğim biz bir şeylere cevap verdikçe niye yazdıklarımızı farklı yorumluyorsun onu anlamadım her mesajda konuyu başka yerlere çekiyosun? yaptırdın düzelmedi paranı da geri aldın çok da zenginsin onu da anladık, ama biz bu duruma şaşırdık ve herkes de farklı etki edebilir dedik diye ne hale geldi. Yani bunu çorap söküğü gibi uzatıp oradan oraya çekmek çok anlamsız.. niye seviye düşüp çirkin konuşmalara dönüyor yani bırakın Allah aşkına kim ne yaptıysa yaptı neye inandıysa inandı daha fazla konuşacak bir şey kalmamıştır bence.

yani iyi niyetle yaptığım bişey nasıl bukadar gereksiz yerlere geldi bende anlamadım sanki insanlara yaptıramazsınız olamaz tarzı şeyler söylemişim gibi yansıtıldı sonuç olarak noktalaman iyi oldu:KK66:

yani iyi niyetle yaptığım bişey nasıl bukadar gereksiz yerlere geldi bende anlamadım sanki insanlara yaptıramazsınız olamaz tarzı şeyler söylemişim gibi yansıtıldı sonuç olarak noktalaman iyi oldu:KK66:

yaptırdığınız uygulama sırasında öncesin de ya da sonrasında sizin sürmeniz için ürünler verdiler mi acaba yoksa direk başlıkla uygulama mı yaptılar?
bende araştırıyorum da?

• Birde forumlarda bu işlemi yaptıranlar fayda gormedıklerını yazıyorlar boyle bırsey mumkun mu?kısıden kısıye degısıyor mu sonuc yoksa?

• Cuma

• Biodermogenesi Çatlak Tedavi Yöntemi

Hayır mümkün değil...tamamen bilimsel bir Yöntem...forumlara müdahele etmiyoruz ve itibar etmiyoruz...sonuç alınmaması için uygulama hatası olması Lazım...uygulam doğru yapılıyorsa sonuç alınmaması mümkün değil...Kullanıcı Eğitimine çok Önem vermekteyiz...bu durumda hangi klinik veya doktor olduğunu bildirmeleri durumunda takibini yaparız...her hastanın öncesi ve sonrası kayıt altına alınmaktadır,,,,ö blogda yazan arkadaşlar kendi isimlerini bildirsinler ve hangi klinikte tedavi olduklarını net açıklasınlar,,,o klinikte eğer yaptırmışlarsa fotolarını alır blogda yayınlarız,,,ama buna yanaşacaklarını zannetmiyoruz...hasta memnuniyeti üst düzey bir cihazdır ve bahsedilen tedavilerde yeni bir çığır açmıştır,,,,saygılarımızla,,,,
    tedaviye sonuc alamayan arkadas bi ilet istersen

kavumerkepost: 37808574 .!.:
Bunu hangi merkez cevap olarak yazdi ki ben de biodermogenesi yaptirmak istiyorum ama cok kararsiz kaldim 20yasindayim kilo alip vermeden kalcamda ve bacaklarimda catlaklarim var ve artiyolar her gecen gun.bu tedaviye cok umut baglamistim henuz ogrenciyim para biriktirip yaptircaktim
ama eger ise yaramicaksa para bosa gidicek.leventte estethica diye klinige gitmeyi dusunuyodum.ne diyosunuz kizlar fikirlerinizi alabilir miyim

Dun bakirkoy estethica ile gorustum cumartesiye randevu aldim telefondada bikac birsey sordum 100 yuz hicbir cihaz catlaklara sonuc degil dedi ama yeni olan catlaklar uzerinde daha etkili eski catlaklarda da iyi sonuclar alindigini soylesiler en iyi yontem bu internettende arastirdim zaman gectikce kolejenler yenileniyor ilk yaptirimda aylar hatta yillar sonra duzelmelern daha iyi oldugunu gozlemledim. Yeni catlaklarda sonuclae daha etkiliymis yapisi tam bozulmadan onariliyormus.. Denemek istiyorum zaman gecmeden haberdar ederm yaptirirsam M Missipisi

Dun bakirkoy estethica ile gorustum cumartesiye randevu aldim telefondada bikac birsey sordum 100 yuz hicbir cihaz catlaklara sonuc degil dedi ama yeni olan catlaklar uzerinde daha etkili eski catlaklarda da iyi sonuclar alindigini soylesiler en iyi yontem bu internettende arastirdim zaman gectikce kolejenler yenileniyor ilk yaptirimda aylar hatta yillar sonra duzelmelern daha iyi oldugunu gozlemledim. Yeni catlaklarda sonuclae daha etkiliymis yapisi tam bozulmadan onariliyormus.. Denemek istiyorum zaman gecmeden haberdar ederm yaptirirsam M Missipisi
Peki seans ucreti ne kadarmis estethica da

X