Güvenle kullandığınız allık markası?

Uygun fiyatlı arıyorsan The Balm derim ama eğer bir allığa 70-80 tl veririm dersen kesinlikle MAC, Nars derim aşırı pigmentli, verdiğin paraya değen ve birkaç senede ancak bitirebileceğin ürünler :)
çok beğenerek kullanıyorum tavsiye ederim kızlar:KK42:

Son düzenleyen: Moderatör:
narsın 2 allığını kullanıyorum.
.sin ve orgasm.
süperler, yanına birde nyx in golden tonunu aldım. krem allık.
oda çok iyi çıktı.

Son düzenleme:
Mac'den "Melba" dene.. Cok dogal ve seftali/pembe tonu var..

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Ben dermokozmetik kullanmaya çalışıyorum mineral içerikli ürünler vs. Allık olarak da "Physicians Formula Sexy Booster Glow Bronzer" allığı kullanıyorum çok memnunum kalıcı hem, bitince yine alıcam :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ürün de bu :)
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400857277.050976.jpg

Makyaj yapmaya yeni başladım. Bana önerebileceğiniz bir allık markası var mı?

Ben şiddetle LR DELUX un Duocolor Hollywood Perfect diyorum. Tamamen bitkisel ben kullanıyorum. Pahalı dersen yine LR COLOURS BRUSH öneririm.

Son düzenleme:
Kanebo Sensai saf ipek var iicinde zararsiz hafif renkler muthis kalite👍👍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah 'ım arkadaşlar gidin alın başka bir şey demiyorum. Deli gibi pigmentli. Rengini veriyor. Mat ve hafif parıltılı seçenekleri var. Renkler çok güzel. Bendeki instain allıklarından "swiss dot". Üstelik "hayvanlar üzerinde test yapmıyor the Balm" benim gibi önemseyenlere de bu ayrıntıyı söylemek istedim :KK3:

$270520143588.jpg

$270520143589.jpg

$270520143590.jpg

Son düzenleme:
Makyaj yapmaya yeni başladım. Bana önerebileceğiniz bir allık markası var mı?
Canım cildimde sorun yapmasın istiyorsan dermokozmetik makyaj markalarını denemelisin jane iradele ya da ona göre daha uygun fiyatlı physicians formula yı önerebilirim pudrasını bronzer ını rimelini ve göz kalemlerini kullandım ve kullanıyorum.

Ben nars kullaniyorum cok memnunum kesinlikle de tavsiye ederim sıkıştırılmış oldugu ıcın uzun sure gidiyor

farmasinin şeftali tonlarındaki allığı.. evde sür, dışarı çık, uçsun gitsin değil.. uzun süre kalıyor, tazelemeye çok gerek kalmıyor.

The balm şeftali tonlarında kullanıyorum... Daha öncede flormar , avon, golden rose, yves rocher,maybelline kullandım... Ama en güvendiğim The balm ve yves rocher saten dokunuşlu allıgıydı

X