Askerlerimize kavuştuk...yarenliğe devam!!!

bizde aynı bılınen şeyler canım sen nasılsın haberler sende :KK1: :KK64:

bende bilmiyom canm ya herşey aceleye geldi gibi Onurdan şüphem yok ilişkimizden de ama doya doya sevgililiğimizi nişanlılığımızı yaşayamdık 5 buçuk senedir hep ayrı şehirlerdeydik ayrı şehirlerde başladık hala daha öle şimdi 3 ay içinde evlenmiş gibi olcak ki bu 3 ayda da ayrı geçti anlıcağın evlenme arifesinde olduğuma inanamıyom evlenince nasıl olcak bilmiyom :KK50:

bende bilmiyom canm ya herşey aceleye geldi gibi Onurdan şüphem yok ilişkimizden de ama doya doya sevgililiğimizi nişanlılığımızı yaşayamdık 5 buçuk senedir hep ayrı şehirlerdeydik ayrı şehirlerde başladık hala daha öle şimdi 3 ay içinde evlenmiş gibi olcak ki bu 3 ayda da ayrı geçti anlıcağın evlenme arifesinde olduğuma inanamıyom evlenince nasıl olcak bilmiyom :KK50:

FAtoşum evleenince nerde yaşıycaksınız siiiz şimdi Onur seninle mi gelicek:KK34:

Düğün ne zaaman canııım:KK16:
Rabbim bir yastıkta kocatsııııın en erkenci sen çıktın beehh bastın nikahı hemen:nazar::nazar:

ağustos düşünyoz canm daha tarih belli değil tayinden snra netleşcek

Amin canm darısı isteyen herkesin başına he valla bastım nikahı aldım oğlanı
:KK1::nazar:

Aaa ne kızıyorsun Nilümm banaaa istişare eecek durum olduğunu bilmiyordum, haklıydın artık şafak panosunda fazlaca muhabbet ettik, e aklıma getirdin bir kere hemen faaliyete geçerm ben yapı meselesi :KK1:
Ama çantayı yedik kafayı olmadı buu :KK23::KK1:

7 aylık mısın sen hiloşum :KK1: çok iyi oldu yeni bir topiğimizin olması, evime gelmiş gibi hissettim :KK23:

Yeni topiğimiiz hayırlı uğurlu olsun inşallahh :KK16::KK16:

Ohh olsun sana nilüm, trip yapacağım, atarlanacağım sanaa :78::78:

:kk77::82::86: kuzummm :KK19:

nasılsın canımm

herkez selammm hatunlarrr

iyiyim canım, sen nasılsın? sen yine mi izin kullandın canım, hayırdır :44:

biz topik adını bulana kadar Hiloş açtı bile hehe:KK9:

atı alan üsküdarı geçti yavrum :KK1:

izmirde yaşıcaz canm tayinimi isticem haftaya ondan bu kadar erken oldu zaten nikahmız tayin için

ben de atanıp gelcem inşallah fatoşum :KK16: bakarsın komşu oluruz :KK23:

7 aylık mısın sen hiloşum :KK1: çok iyi oldu yeni bir topiğimizin olması, evime gelmiş gibi hissettim :KK23:

inşallah canm inşallah :21:zaten il mebde olursam bana uğramazsan işlemlere geldiğinde bozuşuruz ona göre:KK20:

Yeni topiğimiiz hayırlı uğurlu olsun inşallahh :KK16::KK16:

Ohh olsun sana nilüm, trip yapacağım, atarlanacağım sanaa :78::78:

Aminn hayırlara vesile olcak başlığımız hissediyorumm :KK23:

Bu topik çok iyi olmuş canım asker yolu bekleyen yarenlerimizde en kısa sürede askerlerine kavuşup bu topiğe gelirler inşallah:KK16::KK16:

İnşallahh canm biz az mı bekledik hey gidi bee :KK31::nazar:En Büyük TÜRKİYE

sordum kii sordum kiii :KK1: :KK1: :KK1: Selammmm hiloşummm

nasılsın canımm

herkez selammm hatunlarrr

Selam Deryacımmm :KK3::KK54: hoşgeldnnn

Fatoşcummm sen de bunalım oldn nikah öncesi heraldeee.. ama acele falan yok en güzelini yaptınız iş güç varsa beklemenind e alemi yok bence yeternce bekledik, evlenince çok daha güzel olcak inşallahh :nazar:

Heheheh değilim 7 aylık aslında ama bir işi elime aldım mııı anında bitirmem lazımm :KK1:
Güzel oldu bence dee bizim buraı olleyy :KK1::KK9:

evlenıncede anlayamassın canım benım hala evlı olduğuma ınanamıyorlar bazen unutuyorum evlı olduğunu dıyor herkez değil onlar ben bıle unutuyom bazen :-d :-d

ıyıyım cok şukur canım gecen sene kocışım yoktu ızınler kaldı paramı alırım dıye düşündüm onuda vermedıler bende kullandım gıttı evmle falan ılgılendım annemın hastene işlerı falan onunla gıttım yıgenlerım bızde kalmak ıstıyordu onları ağırladım arkadaşlarım gelmek ıstıyordu onları falan ağırladım oyle yoğun bı hafta gecırdım canım ama sırtımdan yük kalktı ınankı

Selam Deryacımmm :KK3::KK54: hoşgeldnnn:

hoşbuldum hiloşummm nasılsın kararsızlıklar gordum epey bı otekı konuda okudumda geçmişi

evlenıncede anlayamassın canım benım hala evlı olduğuma ınanamıyorlar bazen unutuyorum evlı olduğunu dıyor herkez değil onlar ben bıle unutuyom bazen :-d :-d

ıyıyım cok şukur canım gecen sene kocışım yoktu ızınler kaldı paramı alırım dıye düşündüm onuda vermedıler bende kullandım gıttı evmle falan ılgılendım annemın hastene işlerı falan onunla gıttım yıgenlerım bızde kalmak ıstıyordu onları ağırladım arkadaşlarım gelmek ıstıyordu onları falan ağırladım oyle yoğun bı hafta gecırdım canım ama sırtımdan yük kalktı ınankı

hoşbuldum hiloşummm nasılsın kararsızlıklar gordum epey bı otekı konuda okudumda geçmişi

Biraz kararsizliklar var canm farkli sehirlerse olunca dan diye duzen degistirmek zor e Ailemn de kafasina takliyo onun yerine bi bahar daha beklerz belki bakalmm...

biz de artık kavuşabilsek keşke :KK43:

Kavusursunu canm herkes ayni yoldan gecti bak simdi burdaa :KK66:)

Fatoşcummm sen de bunalım oldn nikah öncesi heraldeee.. ama acele falan yok en güzelini yaptınız iş güç varsa beklemenind e alemi yok bence yeternce bekledik, evlenince çok daha güzel olcak inşallahh :nazar:

Heheheh değilim 7 aylık aslında ama bir işi elime aldım mııı anında bitirmem lazımm :KK1:

Galiba bunalıma girdim Hiloşş:KK23:öle canm işimiz var çok şükür askerliğimizde tamam bi engelimiz yok ee daha duruyooz evlenek bare :KK1:inşallah canm Allah herkesin yuvasına huzur sağlık versin :21:

evlenincede anlaşılmıyosa evlenelim barede yanımda olsun bende işte evlenice değişcez mi nasıl davrarnmama lazm ailesine akrabalrına bzmkilere falan Onur bişey istiyo mesela ailem ne der die düşünüyom eşim olcak sonuçta ama ailme bağlıyım evlenincede bu duygularım devam ederse bide nikah olcak ama düğün yaza inşallah Onur bişeyler yapalım şuraya gidelim falan dicek ailemden mi izin alcam yada onlar hayır gidemessin dicek mi ikisi arasında kalmak istemiyom:KK50:

hakkınızda hayırlısı canım

Amin canm insallahh
Haftasonu beraberiz insallah Zaferimleee

Galiba bunalıma girdim Hiloşş:KK23:öle canm işimiz var çok şükür askerliğimizde tamam bi engelimiz yok ee daha duruyooz evlenek bare :KK1:inşallah canm Allah herkesin yuvasına huzur sağlık versin :21:

evlenincede anlaşılmıyosa evlenelim barede yanımda olsun bende işte evlenice değişcez mi nasıl davrarnmama lazm ailesine akrabalrına bzmkilere falan Onur bişey istiyo mesela ailem ne der die düşünüyom eşim olcak sonuçta ama ailme bağlıyım evlenincede bu duygularım devam ederse bide nikah olcak ama düğün yaza inşallah Onur bişeyler yapalım şuraya gidelim falan dicek ailemden mi izin alcam yada onlar hayır gidemessin dicek mi ikisi arasında kalmak istemiyom:KK50:

Amin canim insallahh
E o kadar hasrtin ustune birden de kavusunca alisamaz insan bu fikre normal :))

hımm e iyi yapmışsın canım boşuna gitmemiş :KK23: Allahtan kullandırtmışlar... annenin önemli bir şeyi yoktu ya?

Hıııııııııııııııııııııııııııııııııııııığğğğğğ neeğğ vaarr :KK53::KK53:

ama ben de ağlayım o zaman :KK43:

Güzel oldu bence dee bizim buraı olleyy :KK1::KK9:[/B]

tuttuğumu koparırım diyorsun yane :KK23: bence de canım geç oldu ama güzel oldu :21:

inşallah canm inşallah :21:zaten il mebde olursam bana uğramazsan işlemlere geldiğinde bozuşuruz ona göre:KK20:

ayy o günler bi gelsin de fatoşum koşa koşa gelirim senin yanına da :106:

hımm e iyi yapmışsın canım boşuna gitmemiş :KK23: Allahtan kullandırtmışlar... annenin önemli bir şeyi yoktu ya?

ama ben de ağlayım o zaman :KK43:

tuttuğumu koparırım diyorsun yane :KK23: bence de canım geç oldu ama güzel oldu :21:

ayy o günler bi gelsin de fatoşum koşa koşa gelirim senin yanına da :106:

Aynen kiziimm ne sandinnn :)))
Evet ya bence de samimi oldu hehe

Aynen kiziimm ne sandinnn :)))
Evet ya bence de samimi oldu hehe

aferin o zaman sana yavrum :KK9: aynen canım çok iyi oldu :KK23: ama benim canım sıkıldı bi topikte bi alım paylaştım orda da o tarz şeyler paylaşılmıyormuş, azarlandım. ben de belki birine bi faydası olur diye yazmıştım, pişman oldum bir daha da yapmam valla :KK19:

aferin o zaman sana yavrum :KK9: aynen canım çok iyi oldu :KK23: ama benim canım sıkıldı bi topikte bi alım paylaştım orda da o tarz şeyler paylaşılmıyormuş, azarlandım. ben de belki birine bi faydası olur diye yazmıştım, pişman oldum bir daha da yapmam valla :KK19:

:))

Oy canm benm kim kizmis benm kizimaaa canm olabilir ya keske yumusak bir dille soyleselermis keskee uzulmusn yavrusumm

İnşallahh canm biz az mı bekledik hey gidi bee :KK31::nazar:En Büyük TÜRKİYE

Selam Deryacımmm :KK3::KK54: hoşgeldnnn

Çok zordu ama bitti şükür sıramızı verdik darısı onlara:KK34:En Büyük TÜRKİYE

X