4 günde 1.200gr gitti bile birlikte bu listeyi yapmak isteyenler varmı???????????????

zencefil ve zerdaçalı toz olarak 1 er çay kaşığımı yiyorsunuz aç karna yoksa bbaşka bişeylermi karıştırıyorsunuz bende deneyeyim yengen nasıl ne kadar sürede kaç kilo verdi pekiii??? Bunu yaparak :))

pardon yengem 48 kilo deil 48 yaşında yazıcaktım :KK52: K. Bakmayın müşterilerle yazışıyorken saçmaladım :)

tamam canım inşşalh bir an önce uyarsın
çalışıyorum diyorsun yaa hani kendin yemek yapsan da götürsen iş yerine olmazmı sebzenii biliyorum zor ama sonuçta evde sebze yemeği pişiyordur
malesef kararlı olmak lazım vede zahmetsiz rahmet olmazmış:))..birazcık emek ver canım yaa k.bakma çok ısrar ediyorum çünkü sağlık herşeyin başı:))

bu arada kaç kilosun tatlım..

bu arada ben 107 kez ip atladım ve bunu 600 e çıkarcam inşşllh..

Son düzenleme:
kizlar ben sizze katilmak istiyorum bende zayiflamak istiyorum yakinda dugunum olucak

kardelen vallla çok memnun olurum buyur gel ben bugün başladım inşşalhh devam etcem 15 gün en az sende bana katılll:)))
6 kilo vermem lazım şimdilik kafayı oynatcam yaaa:)))
3 ay ekmek yemedim kilo veremedim ama bu liste ile vereceğime inanıyorummmmm
listem şu:

uyanır uyanmaz 1 bardak ılık su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

08:00

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )
1 tutam maydonoz ( limonlu )
2 ince dilim esmer ekmek ( 1 EL KADAR )

10:00
bir bardak yeşil çay
10:30
su
3 tane kuru kayısı
3 parça ceviz ( 1,5 tane ceviz içi )

13:00

su
4 yemek kaşığı sebze yemeği
4 köfte kadar et/tavuk/balık

( haşlama - fırın - ızgara - sulu yemek içinde olabilir.)

bol salata ( yağsız )

15:00

Bir bardak yeşil çay

15:30

su

1 porsiyon meyve ( 100 gr.)
1 çay bardağı süt

17:00

2 tane kepekli grissini
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir. ( ben yemedim.)

19:00

1 kepçe çorba ( yarım kase ) bazen yiyorum bazen yemiyorum.
6 yemek kaşığı sebze yemeği
bol salata
1 çay bardağı yoğurt
bir ince dilim ekmek ( 1 el kadar )
ve tabiki su

20:00

bir porsiyon meyve ( 100 gr.) ben yemedim.

20:30

bir bardak yeşil çay...

Son düzenleme:
tamam canım ben bugün başladım:
saat :8.00 de kahvaltı;
1 dilim avuç içi kadar ekmek
yarım salatalık,domates,yeşillik
1 yumurta
yarım kibrit kutusu peynir

kahvaltım buydu..
kilom:76.00 maleseff :KK43:((((((
nursehulya ve oktaypınar _alyasu sizde yediklerinizi yazın ve liste dışına çıkmayalım lütfen birbirimizi uyaralım olurmu..?????
kararlı olmalıyız yoksa olmaz bu diyet ve ara öğün olmak üzere herşeye uymalıyız harfiyen..ve her ne yediysek hangi saatte mutlaka yazalım dürüstçe.

bu listeyi yaparsak bir arkadaş 3 haftada 10 kilo verdii ama mutlaka her adımına harfiyen uymalıyız ne eksik ne fazla olmadan..
Merhaba bende başladım bugün..Kahvaltı:2 adet haşlanmış yumurta,1 dlm kepek ekmeği,yarım domates,4 dal roka,5 çatalş labne peynir...Ara 2 küp şekerli çay normalde içmezdimde iş yerinde içtim...Şimdi öğlen marulla beraber çiğ köfte çemeni yiyorum ,marulla birleşince ço lezzetli oluyor...

öğle yemeğim:12.50
3 et köfte
4 yemek kaşığı pırasa yemeği
1 dilim ekmek
bol salata
1 bardak ayran içtim..

suyumuda içiçem inşşlah..

Merhaba bende başladım bugün..Kahvaltı:2 adet haşlanmış yumurta,1 dlm kepek ekmeği,yarım domates,4 dal roka,5 çatalş labne peynir...Ara 2 küp şekerli çay normalde içmezdimde iş yerinde içtim...Şimdi öğlen marulla beraber çiğ köfte çemeni yiyorum ,marulla birleşince ço lezzetli oluyor...

labne peyniri yersen zayıflayamazsın tatlım yeme şu illeti:)) onun yerine tereyağı yee daha sağllıklııı hayatım:))

Ben listeyi göremedim bu arada 72 kiloyum....

listem şu:

su
2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ( tam yağlıda olabilir ama ben yağsız ve tuzsuz peynir yedim)
( haftada 4 gün haşlanmış yumurta var ama haşlanmış yumurta olduğu günler 1 kimrit kutusu kadar petnir yenecek )
bol yeşillik ( yağsız )

bir bardak yeşil çay
su
3 tane kuru kayısı

su

bol salata ( yağsız )

Bir bardak yeşil çay

su

1 çay bardağı süt

2 tane kepekli grissini

bol salata
1 çay bardağı yoğurt
ve tabiki su

bir bardak yeşil çay.

hayatım hala göremedinmiii ya:KK43:(((
üzgünüm acaba teldenmi girdinde ondanmı göremiyorsunkiiii :KK43:(

peki katiliyorummmm kizlar :KK66:)) bende bugun basladim tarti gununuz ne zaman ?

kardelen vallla çok memnun olurum buyur gel ben bugün başladım inşşalhh devam etcem 15 gün en az sende bana katılll:)))
6 kilo vermem lazım şimdilik kafayı oynatcam yaaa:)))
3 ay ekmek yemedim kilo veremedim ama bu liste ile vereceğime inanıyorummmmm
listem şu:

su
bol yeşillik ( yağsız )

bir bardak yeşil çay
su
3 tane kuru kayısı

su

bol salata ( yağsız )

Bir bardak yeşil çay

su

1 çay bardağı süt

2 tane kepekli grissini

bol salata
1 çay bardağı yoğurt
ve tabiki su

bir bardak yeşil çay...

tamam canım inşşalh bir an önce uyarsın
çalışıyorum diyorsun yaa hani kendin yemek yapsan da götürsen iş yerine olmazmı sebzenii biliyorum zor ama sonuçta evde sebze yemeği pişiyordur
malesef kararlı olmak lazım vede zahmetsiz rahmet olmazmış:))..birazcık emek ver canım yaa k.bakma çok ısrar ediyorum çünkü sağlık herşeyin başı:))

bu arada kaç kilosun tatlım..

Bu arada ben 107 kez ip atladım ve bunu 600 e çıkarcam inşşllh..

ben 60 kiloyum şuanda ama 1,60boyum var yani açıkcası uzun sayılmam o yüzden hoş durmuyo kilolarım göbişim çıkıyor ve zaten sezeryanla doğum yaptım yani beni rahatsız ediyo zayıflamak istiyorum idealim 50 umarım amacıma ulaşırım bugün malesef öğlen yemekte döner vardı 1 dilimde ekmek yarından itibaren evden getiricem sence akşam ne yemeliyim :) telafi için
:18:

ben 60 kiloyum şuanda ama 1,60boyum var yani açıkcası uzun sayılmam o yüzden hoş durmuyo kilolarım göbişim çıkıyor ve zaten sezeryanla doğum yaptım yani beni rahatsız ediyo zayıflamak istiyorum idealim 50 umarım amacıma ulaşırım bugün malesef öğlen yemekte döner vardı 1 dilimde ekmek yarından itibaren evden getiricem sence akşam ne yemeliyim :) telafi için
:18:

6 yemek kaşığı sebze dolu kaşık değil
1 kepçe çorba
1 çay bardağı yoğurt
ve tabikide su içç
20:30 da yeşil çay iç bir bardak:)))

Son düzenleme:
peki katiliyorummmm kizlar :KK66:)) bende bugun basladim tarti gununuz ne zaman ?

hafta da bir gün tartılalım ve buraya yazalım olurmu???? hergün tartılmakda iyi ddeeğil sürekli psikolojikmen bu sefer kilo veremeyiz..

yani 18 mart 2014 de tartılıp kilomuzu yazalım buraya
hadi bol bol zayıflamalr arkadaşalr
biraz sabredin inanın zayıflayacaz

ben 4 yıl önce tam 18 kilo verdim kilo vermiş biri olarakdan sabırlı ve kararlı olmak lazım sonra bunun mutluluğunu çok güzel yaşayacaksınız giyemediğimiz kıyafetlerin içine giricezz çokkk mutluuuuuu olcaz.....ve en önemlisi sağlıklı olcaz:))

şuan doğum yaptım tekrar kilo aldım:KK43:((( doğum kilolarınıda vermekde ne zoryaa düşünün beniii:KK43:(

Son düzenleme:
Peki kizlar 18 marta tartilalim yazalim kilolarimizi yani cumadan cumaya :KK66: bu arada kac kilosunuz kac kilo vermek istiyorsunuz ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

saat:18: altıda 2 adet galeta(grissini) yedim..

kimse yazmıyor artık sanırım uymuyorsunuz bu listeye galibaa...
yk sa o kadar dil döktüm emeklerim boşunamı yahu hiç mi etkilenmessiniz :)))))18:

Son düzenleme:
valla kahvaltıdan sonra tartıldım bugün
75.700 gr yazıyor bi ara 76 :00 yazdı böyle bişey işte ben kıyafetlerimle tartılıyorum ya:)))
ama yinede çok fazlam var önce hedefim 70:)))) belki siz 70 yoksunuzdur amaa napıyım :)) 70 olduğumda bile çok zayıf görünüyorum benyaa:)))))
hatta 68 olduğumda bile millet artık zayıflama diyor bana:)))

Benimde acilen 60 kiloya dusmem lazim kizlar dugunum olucak cunku ben 88,8 kiloydum bir ayda 77 kiloya dustum fakat 2 lkilo almissim :KK43: 79,3 geldim bugun aksam yemegimde tavuklu salata insallah haftaya cuma gunu zayiflamis olur um 2 kilo felan tarti gunu cuma biliyorsunuz kizlar :-) :KK43: hazirana kadar 60 olmaliyim bu arada boyum 167

Kiz ben burdayim takip ediyorum fazla giremiyorum :) ve yeni uye oldum dun kaydoldum cevaplari felan yazma yerini yeni ogreniyorum :KK70:

tamam kızlar duvara konuşmadığıma sevindim:)))

sıkıntı yok:))

bende akşam 7:30 da
1 kepçe mercimek çorbası
1 çay bardağı yoğurt yedim
bol salata
ekmek yemedim akşamları genelde ekmek yemiyorum..

X